Dārzs un dzīve ārā

Dzīve ārā

 

Dārzs un dzīve ārā – labākais iepirkšanās ceļvedis saulainām dienām, stilīgiem piknikiem un jaukiem vasaras vakariem uz terases

Mums visiem patīk saulainas dienas un silti vasaras vakari. No dabas mēs smeļamies enerģiju - gan no mirkļiem, ko pavadām mežā, pludmalē vai pie ezera, gan no brīžiem, kad vienkārši baudām piknikā parkā. Pavadot laiku dabā, mēs kļūstam laimīgāki, motivētāki un optimistiskāk noskaņoti pret apkārtējo pasauli, kā arī tas veicina mūsu fizisko un garīgo labsajūtu. Tāpēc ir svarīgi pavadīt pēc iespējas vairāk laika ārpus telpām, turklāt ar pareizi izvēlētiem aksesuāriem jūs varat ne tikai izdaiļot savu dārzu vai doties piknikā, bet arī padarīt terasi vai balkonu par savām otrajām mājām. Lai jūs vēl vairāk izbaudītu laiku, ko pavadāt ārā, mēs esam sagatavojuši šo iepirkšanās ceļvedi un labākos Kulina dizaina produktus. Vai esat gatavi doties ārā? Ejam!

Šajā iepirkšanās ceļvedī jūs atradīsiet labākos padomus un produktus lieliskiem brīžiem jūsu ārpus telpām:

1/ Radiet īpašu mājīgumu savā terasē vai balkonā, izmantojot laternas, tekstilus, āra gaismas un puķu podus
2/ Pārvērtiet savu dārzu par maģisku vietu, izmantojot dažādas dārza dekorācijas
3/ Sagatavojiet visu nepieciešamo āra maltīšu pagatavošanai - grilus, ugunskura vietu, gatavošanas restīti ugunskuram
4/ Uzklājiet galdu savai dārza ballītei ar plastmasas traukiem, ūdens karafēm, salātu bļodām, ledus kubiņiem un daudz ko citu
5/ Laiks piknikam ar aukstuma kastēm, pusdienu kastītēm, termokrūzēm un ūdens pudelēm

 

Lai uz terases vai balkona radītu mājīgu un patīkamu atmosfēru, sāciet ar ērtām āra mēbelēm, piemēram, krēsliem, dīvāniem un galdu. Iespējams, ērtākai atpūtai jūs vēlēsieties iegādāties arī dārza saulessargu, dārza šūpoles vai šūpuļtīklu.

Kad esat izvēlējies mēbeles, papildiniet tās ar moderniem mīkstiem tekstiliem, piemēram, dekoratīviem spilveniem un jaukām segām, kas radīs siltu un ērtu sajūtu. Atcerieties - lai gan jūsu terase vai balkons ir jūsu mājas daļa, tās nav jāiekārto vienā stilā. Izmanojot noteikta stila tekstilu un apdrukas, jūs varat savā āra telpā radīt jūras, bohēmas vai lauku stilu. Te stingru noteikumu nav - izvēlieties jebko, kas palīdzēs jums atpūsties vai kas asociējas ar brīvdienām.

Tāpat varat iegādāties noskaņu apgaismojumu, piemēram, āra laternas, tējas sveču turētājus vai āra lampas (LED vai solārās), kas radīs relaksējošu noskaņu vakaros. Papildu mājīgumu un maģisku noskaņu iespējams radīt, teritorijā izkarinot lampiņu virtenes.

 

Lai padarītu savu dārzu par īsti maģisku vietu, jums būs nepieciešamas dārza dekorācijas un nedaudz maģiskas gaismas. Dārza dekorācijas, piemēram, eleganti puķupodi, pievilcīgas lejkannas, vējdzirnaviņas, putnu barotavas un putnu būri (jā, jā, arī tie var kalpot kā dekorācijasl!) var būt skaisti jūsu dārza elementi. Tāpat jūs varat iegādāties krāsainus māla podus un novietot tos starp puķu dobēm.

Vēl viens veids, kā dārzā radīt maģisku un patīkamu noskaņu, ir dārza lāpas. Lāpas var novietot gar celiņiem vai blakus atpūtas zonai, kur tās radīs mājīgu un maģisku atmosfēru.

 

 

Kulina padoms

Ja jums patīk audzēt pašam savus garšaugus un dārzeņus, pārliecinieties, ka jums ir pareizie instrumenti un augsne! Patiesībā, novietojot kompostēšanas tvertni dārzā, jūs varat paši sagatavot vislabāko augsni puķēm un dārzeņiem. Kulina atradīsiet stilīgas kompostēšanas tvertnes, kuras iespējams ērti uzglabāt virtuvē zem izlietnes vai zem galda. Kad jūsu dārzeņu dārzs būs gatavs jaunajai sezonai, jūs varēsiet izmantot savu kompostu un redzēt, kādus brīnumus tas spēj paveikt.

Papildu estētiskumam dārzkopība pozitīvi ietekmē arī jūsu labsajūtu. Tā ir mierīga un relaksējoša nodarbe, kas palīdz mazināt stresu un nemieru. Tāpat dārzkopība palīdz ikdienā baudīt veselīgu uzturu, jo ļauj izaudzēt pašam savus augļus un dārzeņus, kurus var svaigus izmantot maltītēs. Un arī ziedu apskatīšana būs īsta bauda jūsu acīm un var vairot jūsu pašapziņu. Nopietni!

 

Mēs visi pavadām daudz laika virtuvē, vai ne? Tāpēc vienmēr, kad laika apstākļi ļauj, dodieties ārā un pagatavojiet maltīti sev un ģimenei. Un ar gatavošanu ārā mēs nedomājam tikai desiņu, gaļas un dārzeņu grilēšanu. Ar mūsu produktu izvēli jūs varēsiet attīstīt savas gatavošanas prasmes un pagatavot saviem mīļajiem ko pilnīgi jaunu. Lūk, ko esam jums sagatavojuši! 

Grili

Klasisks, bet jauks palīgs! Ja nezināt, kādu grilu izvēlēties, apskatiet mūsu iepirkšanās ceļvedi par griliem un izvēlieties grilu, kas atbilst visām jūsu vajadzībām. Un, ja jums nav dārza, jūs varat iegādāties arī kontaktgrilu vai galda grilu, kas ļaus baudīt grilētas maltītes izskatu un garšu arī savā virtuvē vai uz balkona.

Mūsu piedāvātie grili

Ugunskura vietas

Stilīgs ugunskura trauks būs jauka alternatīva standarta grilam. Tas ļaus ne tikai baudīt skatu uz atvērto ugunskuru un siltumu vēsākos vakaros, bet arī kalpos kā siltuma avots ēdiena pagatavošanai. Pateicoties moderno ugunskura trauku aksesuāriem, tos varēs viegli pārvērst par griliem vai uzmontēt uz to virsmas restīti, kas ļaus pagatavotu dārzeņus, zivis vai jūras veltes.

Moderni ugunskura trauki

Ugunskura katli

Ēdiena gatavošana pie ugunskura pati par sevi ir lielisks piedzīvojums, bet tas ir iespējams arī jūsu ģimenes vasaras brīvdienu piedzīvojumu laikā. Dodoties piknikā mežā vai dzīvojot kempingā, jūs varat izmantot īpašus Petromax zīmola katlus un pagatavot gaļu, zivi vai dārzeņus. Izmēģiniet! Tas noteikti ir tā vērts!

Ugunskura trauki

 

Vai zinājāt, ka ēdiens, ko ēd ārpus mājas, garšo divreiz labāk nekā parasts ēdiens? Un vai zinājāt, ka cilvēki vispirms ēd ar acīm? Šo divu iemeslu dēļ mēs esam izvēlējušies dažus piederumus, kuri jums būs nepieciešami, klājot galdu vakariņām ārpus telpām.

  • Salātu bļodas - bez salātiem nav ne dārza svinību, ne grilēšanas ballītes, tāpēc tie vienmēr jāpasniedz skaisti un eleganti. Salātu bļodiņas parasti ir diezgan smagas (īpaši, kad tās ir pilnas), tāpēc jums nebūs jāraizējas par to, ka tās varētu aizpūst.
  • Ūdens karafes un krūzes - neļaujiet viesiem izslāpt! Ūdens garšas uzlabošanai tam var pievienot ledu, garšaugus vai augļus. Kulina atradīsiet dažādas karafes, lielas ūdens krūzes un ūdens pudeles, kas ideāli noderēs karstās vasaras dienās.

 

Plastmasas glāzes un trauki

 Plastmasas glāžu un plastmasas trauku izmantošanai dārza svinībās vai grilēšanas ballītēs ir daudz priekšrocību:

  • plastmasas trauki ir viegli un nesaplēšami, tāpēc tie ir prakstisks un ērts risinājums āra maltītēm;
  • plastmasas trauki parasti ir lētāki nekā parastie stikla trauki, tāpēc jums nebūs jāsatraucas par izmaksām, kas radīsies, nomainot saplēstos vai sabojātos traukus, kas, baudot malītes ārā, var gadīties samērā bieži.
  • plastmasas trauki ir viegli kopjami - plastmasas glāzes un šķīvjus var izmantot vairākas reizes, tāpēc, salīdzinot ar vienreizlietojamām papīra tasēm un šķīvjiem, tā ir videi draudzīgāka izvēle.

 

Kulina padoms

Neatkarīgi, kādu maltīti esat izdomājuši pasniegt un kādus traukus lietosiet, vienmēr pārliecinieties, ka jūsu dzērieni ir vēsi. Kulina piedāvā plašu piederumu klāstu ledus sagatavošanai un izmantošanai, sākot no dažādu formu ledus formiņām līdz pat ledus spaiņiem un ledus standziņām, lai jums nebūtu jāskraida uz virtuvi pēc ledus jūsu viesiem. Mums ir arī daži pudeļu dzesētāji, ja nu jūs izlemjat pasniegt prosecco ar zemenēm... Nu, mēs vienkārši pasakām!

 

Jums nav dārza? Neuztraucies, jo tas ir vēl labāk! Jūs varat doties, kur vien vēlaties - pavadīt laiku kopā ar draugiem, peldēties ezerā vai jūrā, pastaigāties mežā vai spēlēt futbolu parkā. Tomēr, lai šie brīži kļūtu vērtīgāki, jums vajadzēs dažus jaukus piknika piederumus. Kulina piedāvā stilīgu aksesuāru klāstu, kas padarīs jūsu pikniks būtu vēl labāku un Instagram bildes - vēl skaistākas. Nu, kas jums ir jāsapako?

 

Aukstuma kastes

Ceļojuma aukstumsomas un aukstumkastes lieliski noderēs, baudot aktīvu atpūtu ar draugiem un ģimeni ārpus pilsētas.

Aukstuma kastes

Pārtikas kastītes

Ja dodaties piknikā, neaizmirstiet paņemt līdzi dažas uzkodas, sviestmaizes, augļus vai kārtīgas pusdienas. Apskatiet mūsu izvēlētās stilīgās pārtikas kastītes, kas paredzētas lietošanai ārpus mājas!

Pārtikas kastītes

Ūdens pudeles

Neatkarīgi no tā, ko darāt, vienmēr ir jāparūpējas par dzeramo. Izvēlieties savu pudeli no mūsu ūdens pudeļu klāsta un paņemiet līdzi ūdeni, lai kur jūs arī dotos - uz volejbola spēli vai pludmali!

Ūdens pudeles

Termokrūzes

Ja nevarat iztikt bez tējas vai kafijas tases, tad piknika laikā jums nav jācieš. Paņemiet līdzi savus iecienītākos karstos dzērienus mūsu termosos un termokrūzēs!

Termokrūzes