Mill & Mortar

Mill & Mortar dāņu zīmola mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes garšvielas un piedevas gan mājsaimniecībām, gan profesionāliem pavāriem. Tās lieliski noderēs ikvienam, kas vēlas savam ēdienam piešķirt īpašu garšu.
29 items total
Bio Pul Biber čili 45 g, pārslas, Mill & Mortar
New
8,49 €
MM12270
Bioloģiskais timiāns 25 g, sagriezts, Mill & Mortar
New
MM15516
Kūpināti asie pipari 50 g, Mill & Mortar
New
8,49 €
MM12254
La Rosera safrāns 0,5 g, Mill & Mortar
New
11,99 €
MM12251
Melnais sāls 80 g, pārslas, Mill & Mortar
New
7,49 €
MM19904
Melnie pipari Sre Ambel 50 g, veseli, Mill & Mortar
New
9,99 €
MM11104
Organiskā kurkuma 50 g, malta, Mill & Mortar
New
8,49 €
MM12241
Organiskā rozā sāls 70 g, Mill & Mortar
New
8,99 €
MM19919
Organiskais etiķkoks 50 g, pulveris, Mill & Mortar
New
MM12268
Organiskais oregano 16 g, sagriezts, Mill & Mortar
New
7,73 €
MM15518
Organiskais rozmarīns 30 g, Mill & Mortar
New
7,49 €
MM15522
Organiskās ķimenes 50 g, veselas, Mill & Mortar
New
8,96 €
MM12108
Organiskās krustnagliņas 35 g, veselas, Mill & Mortar
New
MM12102
Organiskie kajēnas pipari 45 g, Mill & Mortar
New
7,73 €
MM12267
Organiskie rozā pipari 25 g, veseli, Mill & Mortar
New
MM11109
Organiskie saldie pipari MURCIA 50 g, Mill & Mortar
New
MM12240
Up
More products

Mill & Mortar - smalko garšvielu pasaule

Mill & Mortar ir dāņu zīmols, ko 2008. gada 1. februārī izveidoja Iben Büchert. Uzņēmums atrodas Vedbæk, Dānijā, un tajā atrodas garšvielu fabrika ar noliktavu, ražošanas un biroja telpām. Mill & Mortar piedāvā augstas kvalitātes garšvielas(sāļus, garšaugus, citas garšvielas, kvalitatīvus našķus u. c.), koncentrējoties uz to, lai pastāstītu daudzus pārsteidzošus stāstus par garšvielām un sniegtu iedvesmu un sastāvdaļas ēdienu garšas uzlabošanai.

Zīmola koncepcija

Zīmola koncepcijas pamatā ir ideja, ka garšvielas ir kas vairāk nekā tikai garšvielas mūsu ēdieniem, tām ir bagāta vēsture un kultūra. Mill & Mortar mērķis ir dalīties ar stāstiem par katru garšvielu, sākot no tās audzēšanas un novākšanas veida un beidzot ar tās kultūras nozīmi dažādās pasaules daļās. Šāda pieeja ne tikai papildina gatavošanas procesu ar izglītojošu elementu, bet arī mudina klientus iepazīt jaunas un aizraujošas garšas. Mill & Mortar garšvielas ir unikāli produkti, kas var stāstīt par cilvēkiem, kuri smagi strādā, lai radītu kaut ko unikālu.

Mill & Mortar produktu klāsts

Mill & Mortar piedāvā plašu pamata garšvielu klāstu ar vairāk nekā 60 garšvielām un sāļiem. Produkti tiek iepirkti no visas pasaules, īpašu uzmanību pievēršot visaugstākās kvalitātes pieejamo sastāvdaļu izmantošanai. Visas garšvielas tiek vāktas, šķirotas un fasētas ar rokām, tādējādi nodrošinot, ka katrs produkts ir augstākās kvalitātes.

"Izcelsmes produkta" princips

Viens no uzņēmuma Mill & Mortar pamatprincipiem ir "Izcelsmes produkta" princips. Tas nozīmē, ka viņi meklē un piedāvā garšvielas, kas izskatās, smaržo un garšo tāpat kā to novākšanas laikā. Uzņēmums zina, kad un kā garšvielas tiek audzētas un novāktas, un nodrošina, ka šis process ir ilgtspējīgs, ka augsnes resursi netiek izsmelti un ka cilvēki, dzīvnieki un citas ekosistēmas netiek skartas.

Zīmols ir apņēmies sadarboties ar piegādātājiem, kas savus produktus ražo atbildīgi un ilgtspējīgi. Viņi cieši sadarbojas ar piegādātājiem, lai nodrošinātu, ka tie atbilst stingriem kvalitātes standartiem, un pārredzami informē par to, no kurienes nāk viņu produkti un kā tie tiek ražoti.

Lieliskas dāvanas ēdiena gatavošanas cienītājiem, pateicoties Mill & Mortar garšvielu elegantajam iepakojumam

Mill & Mortar elegantais, minimālisma iepakojums ir veidots tā, lai atspoguļotu zīmola apņemšanos ievērot kvalitāti un ilgtspējību. Iepakojums ir izgatavots no otrreiz pārstrādātiem materiāliem, un tas ir veidots pēc iespējas ilgtspējīgāks. Vienkāršais, bet stilīgais dizains ļauj garšvielām ieņemt centrālo vietu, uzsverot zīmola uzsvaru uz produktu.

Mill & Mortar garšvielas ir piemērotas gan mājas, gan profesionāliem pavāriem. Augstas kvalitātes garšvielu un piedevu klāsts sniedz neierobežotas iespējas eksperimentēt un radoši darboties virtuvē. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis pavārs vai mājražotājs, Mill & Mortar garšvielas ir lielisks papildinājums jebkuram ēdienam.