Mill & Mortar

Mill & Mortar dāņu zīmola mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes garšvielas un piedevas gan mājsaimniecībām, gan profesionāliem pavāriem. Tās lieliski noderēs ikvienam, kas vēlas savam ēdienam piešķirt īpašu garšu.
73 items total
Kandyan karijs 50 g, Mill & Mortar
8,49 €
MM13101
Bioloģiskais kurkums 50 g, malts, Mill & Mortar
8,49 €
MM12241
Bioloģiski kūpināta saldā paprika 30 g, Mill & Mortar MM12260
Citrusaugļu sāls 70 g, pārslas, Mill & Mortar
7,49 €
MM19907
Aveņu gabaliņi 12 g, Mill & Mortar
7,49 €
MM13136
Bioloģiski audzētas ķimenes 50 g, veselas, Mill & Mortar MM12108
Bioloģiski audzēti kajēnas pipari 45 g, Mill & Mortar MM12267
Bioloģiski dubultie ķiploku pipari 50 g, Mill & Mortar MM13131
Bioloģiski konservēts citrons 40 g, kaltēts, Mill & Mortar MM12276
Bioloģiski ražota saldā paprika MURCIA 50 g, Mill & Mortar MM12240
Cukurotas rozes 40 g, Mill & Mortar
7,49 €
MM13158
Cukurotas vijolītes 40 g, Mill & Mortar
7,49 €
MM13157
Up
More products

Mill & Mortar - smalko garšvielu pasaule

Mill & Mortar ir dāņu zīmols, ko 2008. gada 1. februārī izveidoja Iben Büchert. Uzņēmums atrodas Vedbæk, Dānijā, un tajā atrodas garšvielu fabrika ar noliktavu, ražošanas un biroja telpām. Mill & Mortar piedāvā augstas kvalitātes garšvielas(sāļus, garšaugus, citas garšvielas, kvalitatīvus našķus u. c.), koncentrējoties uz to, lai pastāstītu daudzus pārsteidzošus stāstus par garšvielām un sniegtu iedvesmu un sastāvdaļas ēdienu garšas uzlabošanai.

Zīmola koncepcija

Zīmola koncepcijas pamatā ir ideja, ka garšvielas ir kas vairāk nekā tikai garšvielas mūsu ēdieniem, tām ir bagāta vēsture un kultūra. Mill & Mortar mērķis ir dalīties ar stāstiem par katru garšvielu, sākot no tās audzēšanas un novākšanas veida un beidzot ar tās kultūras nozīmi dažādās pasaules daļās. Šāda pieeja ne tikai papildina gatavošanas procesu ar izglītojošu elementu, bet arī mudina klientus iepazīt jaunas un aizraujošas garšas. Mill & Mortar garšvielas ir unikāli produkti, kas var stāstīt par cilvēkiem, kuri smagi strādā, lai radītu kaut ko unikālu.

Mill & Mortar produktu klāsts

Mill & Mortar piedāvā plašu pamata garšvielu klāstu ar vairāk nekā 60 garšvielām un sāļiem. Produkti tiek iepirkti no visas pasaules, īpašu uzmanību pievēršot visaugstākās kvalitātes pieejamo sastāvdaļu izmantošanai. Visas garšvielas tiek vāktas, šķirotas un fasētas ar rokām, tādējādi nodrošinot, ka katrs produkts ir augstākās kvalitātes.

"Izcelsmes produkta" princips

Viens no uzņēmuma Mill & Mortar pamatprincipiem ir "Izcelsmes produkta" princips. Tas nozīmē, ka viņi meklē un piedāvā garšvielas, kas izskatās, smaržo un garšo tāpat kā to novākšanas laikā. Uzņēmums zina, kad un kā garšvielas tiek audzētas un novāktas, un nodrošina, ka šis process ir ilgtspējīgs, ka augsnes resursi netiek izsmelti un ka cilvēki, dzīvnieki un citas ekosistēmas netiek skartas.

Zīmols ir apņēmies sadarboties ar piegādātājiem, kas savus produktus ražo atbildīgi un ilgtspējīgi. Viņi cieši sadarbojas ar piegādātājiem, lai nodrošinātu, ka tie atbilst stingriem kvalitātes standartiem, un pārredzami informē par to, no kurienes nāk viņu produkti un kā tie tiek ražoti.

Lieliskas dāvanas ēdiena gatavošanas cienītājiem, pateicoties Mill & Mortar garšvielu elegantajam iepakojumam

Mill & Mortar elegantais, minimālisma iepakojums ir veidots tā, lai atspoguļotu zīmola apņemšanos ievērot kvalitāti un ilgtspējību. Iepakojums ir izgatavots no otrreiz pārstrādātiem materiāliem, un tas ir veidots pēc iespējas ilgtspējīgāks. Vienkāršais, bet stilīgais dizains ļauj garšvielām ieņemt centrālo vietu, uzsverot zīmola uzsvaru uz produktu.

Mill & Mortar garšvielas ir piemērotas gan mājas, gan profesionāliem pavāriem. Augstas kvalitātes garšvielu un piedevu klāsts sniedz neierobežotas iespējas eksperimentēt un radoši darboties virtuvē. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis pavārs vai mājražotājs, Mill & Mortar garšvielas ir lielisks papildinājums jebkuram ēdienam.