Miller Harris

Mainiet interjera atmosfēru ar kvalitatīvām aromātiskajām svecēm un mājas smaržinātājiem, ko piedāvā Miller Harris! Unikāli aromāti, izsmalcināts dizains, augstākās kvalitātes produkti - jums un jūsu mājai.
12 items total

Miller Harris greznas smaržas jums un jūsu mājai

Miller Harris ir britu smaržu nams, ko 2000. gadā dibināja novatoriskā parfimērija Lyn Harris. Šis zīmols ir pazīstams ar savām unikālajām un greznajām smaržām, un tas ir kļuvis par kulta cienītāju iecienītu smaržu entuziastu vidū visā pasaulē.

Zīmola manifests ir radīt ikoniskus, unikālus un dabiskus luksusa produktus ar globālu pievilcību - no Londonas sirds.DNA of Miller Harris pamatā ir ideja radīt smaržas, kas ir gan novatoriskas, gan pārlaicīgas. Zīmols uzskata, ka smarža ir mākslas forma un ka katram aromātam ir jābūt unikālai radošuma un meistarības izpausmei. Miller Harris ir apņēmusies izmantot tikai vislabākās sastāvdaļas, un katrs aromāts tiek rūpīgi izstrādāts, lai nodrošinātu tā visaugstāko kvalitāti.

Miller Harris - smaržas jums, jūsu ķermenim un jūsu mājai

Miller Harris produktu klāstā ir plašs aromātu klāsts gan vīriešiem, gan sievietēm, vannas un ķermeņa produkti, kā arī mājas smaržu produkti, kas izmainīs atmosfēru jūsu interjerā. No elegantiem un izsmalcinātiem aromātiem līdz rotaļīgākiem un jaunības aromātiem - ikvienam ir ko izvēlēties. Daži no populārākajiem aromātiem no Miller Harris ir klasiskais L'Air de Rien, kas ir mūžīgs un elegants aromāts, un dinamiskais un rotaļīgais La Fumée Alexandrie.

Miller Harris's mājas difuzori un aromātiskās sveces ir ražotas Apvienotajā Karalistē, un tām raksturīgi unikāli aromāti un minimālistiski, eleganti iepakojumi. Svecēm ir lielas, smagas burkas ar 220 g ietilpību. Trauki ir maigās krāsās ar elegantiem uzrakstu rakstiem, un tie ir veidoti tā, lai jebkurā dzīvojamā telpā radītu smalka stila un miera sajūtu. Katra svece tiek izlieta ar rokām, lai nodrošinātu vienmērīgu degšanu, un tās degšanas laiks ir 50 stundas. Sveces ir izgatavotas no dabīga vaska - ideāla sojas un rapšu sēklu maisījuma, kas nodrošina perfektu degšanu un aromāta izkliedi.

Visi Miller Harris produkti ir piemēroti vegāniem un nesatur ftalātus, mākslīgās krāsvielas, parabēnus un formaldehīdu. Zīmols izmanto daudz dabīgu izejvielu un FSC sertificētu un pilnībā pārstrādājamu iepakojumu bez celofāna.

Vairāk nekā smarža...

Miller Harris atšķiras no citiem smaržu zīmoliem ar savu smaržu kvalitāti un sarežģītību. Katrs aromāts ir radīts, izmantojot tikai labākās sastāvdaļas, un tas ir veidots tā, lai būtu unikāls un neaizmirstams. Zīmols ir arī apņēmies ievērot ilgtspēju un savos produktos izmanto tikai dabiskas un ētiskas izcelsmes sastāvdaļas.

Miller Harris smaržas ir ideāli piemērotas ikvienam, kas novērtē kvalitāti un greznību. Neatkarīgi no tā, vai esat smaržu entuziasts vai vienkārši meklējat unikālu un neaizmirstamu aromātu, Miller Harris ir ko piedāvāt. Šī zīmola smaržas ir lieliski piemērotas arī kā dāvanas, jo tās ir elegantas un pārlaicīgas.

Nobeigumā var teikt, ka Miller Harris ir britu modes aromātu nams, kas rada inovatīvas un mūžīgas smaržas. Šī zīmola apņemšanās nodrošināt kvalitāti un ilgtspēju atšķir to no citiem smaržu zīmoliem, un tā plašais aromātu klāsts piedāvā ko izvēlēties ikvienam. Neatkarīgi no tā, vai esat smaržu entuziasts vai vienkārši meklējat greznu un neaizmirstamu aromātu, Miller Harris ir zīmols, kuru ir vērts izpētīt.