Dārza lukturi

23 items total
Bioetanola želeja 1 l, 6 gab., Höfats
Sticker
53 € –26 %
38,70 €
HO0908016
Kāts GRAVITY CANDLE laternai, Höfats
Sticker
21 € –10 %
18,90 €
HO080301
Petroleja FEUERHAND 1 l, Petromax
Sticker
8 € –20 %
6,40 €
PET742082
Sveču gēls LUNA, Blomus
Sticker
8,11 € –20 %
Sveču gēls LUNA, Blomus
Pieejams (33 pcs)
6,48 €
BM31057
Eļļas lampa TARCIA 12 cm, melna, Philippi
29,90 €
PHP174005

Dārza lukturīši - uzlabojiet telpas atmosfēru ar dārza lukturīšiem

Kas ir dārza lāpas?

Dārza lukturīši ir āra apgaismojuma veids, kas ir paredzēts, lai piešķirtu jūsu āra telpai stilu un eleganci. Mūsdienīgi dārza lāpas iedegtas rada maigu, mirgojošu gaismu, kas rada siltu un aicinošu atmosfēru.

Dārza lukturīši, kas pieejami vietnē Kulina, parasti ir izgatavoti no koka, nerūsējošā tērauda vai dzelzs, un tie ir dažādu formu, izmēru un krāsu. Tos ražo tādi pazīstami ražotāji kā Blomus, Höfats unPhilippi.

Kur var izmantot dārza lāpas?

Dārza lāpas, pazīstamas arī kā tiki lāpas, ir āra apgaismes ķermeņi, kas āra telpām piešķir gan apgaismojumu, gan atmosfēru. Tos parasti izmanto dārzos, terases un āra izklaides zonās. Šeit ir daži biežāk izmantotie dārza lukturu izvietojumi:

 • Celiņi un celiņi: Izvietojiet dārza lukturīšus gar celiņiem un celiņiem, lai radītu siltu un aicinošu apgaismojumu, kas palīdzēs vadīt viesus un piešķirs jūsu ainavai eleganci.

 • Ieejas un vārti: Novietojiet lukturīšus pie ieejām, vārtiem vai durvīm, lai apmeklētāji, ieejot jūsu īpašumā, sajustu patīkamu gaismu.

 • Terases un klāji: Izmantojiet dārza lukturīšus, lai izgaismotu terases un klājus, uzlabojot āra ēšanas un atpūtas pieredzi un radot mājīgu atmosfēru.

 • Āra ēdamzonas: Novietojiet lukturīšus ap āra pusdienu galdiem, lai nodrošinātu gan praktisku apgaismojumu, gan burvīgu vidi vakara maltītēm.

 • Sēdvietu zonas: Izveidojiet mājīgu atpūtas zonu, izvietojot lāpas ap sēdvietām, padarot to par ērtu un aicinošu vietu atpūtai un sarunām.

 • Pie baseina: Izvietojiet lukturīšus ap baseina teritoriju, lai nodrošinātu apkārtējo apgaismojumu un uzlabotu drošību baseina apkārtnē vakara pasākumu laikā.

 • Dārza apmales: Dārza dobju malas vai augu apmales izklājiet ar lukturīšiem, lai norobežotu telpu un piešķirtu dārzam burvīgu mirdzumu.

 • Āra pasākumi: Izmantojiet dārza lāpas īpašiem āra pasākumiem, piemēram, ballītēm, kāzām un svinībām. Tie var piešķirt svētku noskaņu un palīdzēt izgaismot pasākuma telpu.

 • Āra ainavu elementi: Izceliet āra skulptūras, ūdens objektus vai arhitektūras elementus, novietojot lāpas to tuvumā, tādējādi pievēršot uzmanību šiem centrālajiem punktiem.

 • Izklaides zonas: Neatkarīgi no tā, vai jums ir āra bārs, ugunskura trauksvai izklaides zona, lāpas var uzlabot noskaņu un nodrošināt maigu apgaismojumu viesiem.

 • Ugunskura iestatīšana: Izveidojiet ugunskura atmosfēru, izvietojot lāpas ap sēdvietām, lai stāstītu stāstus vai vērotu zvaigznes.

 • Grila vai grila zona: Apgaismojiet savu grila vai grilēšanas vietu ar lukturīšiem, atvieglojot ēdiena gatavošanu un pagatavošanu vakarā.

Izvietojot dārza lāpas, ņemiet vērā drošības aspektus, piemēram, pārliecinieties, ka tās ir stabilas un neapgāžas. Turklāt izvēlieties lāpas ar piemērotiem degvielas avotiem un liesmas kontroles mehānismiem, lai nodrošinātu drošu un patīkamu āra apgaismojumu.

Kā uzpildīt dārza stāvlampa?

Dārza lāpas ir izgatavotas, lai izmantotu noteiktu veidu degvielu, un vietnē Kulina, mūsu produktos parasti tiek izmantoti trīs izplatītākie degvielas veidi.

 • Petrolejas eļļa

Petrolejas eļļa ir tradicionāla degviela, ko izmanto dārza lāpu darbināšanai. Kerosīna eļļa ir piemērota āra apgaismojumam, jo tā deg vienmērīgi un rada liesmu, kas ilgi saglabājas.

 • Uzliesmojošs gels

Vēl viena degviela dārza lukturīšiem ir uzliesmojošs gels. Parasti tas ir želejveida viela, ko iepilda degļa rezervuārā. Šī gēla degviela ir veidota tā, lai tā degtu intensīvi un izdalītu vienmērīgu liesmu.

 • Parafīna eļļa

Parafīneļļa, ko parasti dēvē par lampu eļļu vai šķidro parafīnu, ir vēl viena plaši izmantota degviela dārza lāpu degļiem, jo tā deg tīri un rada maz dūmu. Tā ir šķidrā degviela uz naftas bāzes, kas ir dzidra, bez smaržas un ar zemu viskozitāti.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai nodrošinātu optimālu dārza lāpu veiktspēju un drošību, ir ļoti svarīgi izlasīt ražotāja norādījumus vai ieteikumus par piemērotāko degvielu, ko izmantot savam lāpu modelim.

Ja vēlaties dārza iekārtojumu papildināt ar kaut ko jaunu, varat iegādāties arī āra saules lampas, āra laternas un āra galda lampas.