Pankūku pannas

7 items total

Pankūku pannas - tās patīk ne tikai bērniem!

Pankūku pannas ir lieliski rīki visiem pankūku mīļotājiem un saldo brokastu cienītājiem. Laba pankūku panna būs arī neaizstājams virtuves palīgs visiem bērnu vecākiem, kuri mīl pankūkas neatkarīgi no dienas laika vai sezonas (skatiet, kuras no mūsu pannām vecāki izvēlas visbiežāk, un aplūkojiet mūsu visvairāk pārdotās pankūku pannas šeit).

Kas ir pankūku panna?

Pankūku panna ir īpaša panna, kas paredzēta, lai dažu minūšu laikā pagatavotu ideālas pankūkas. Pannu pankūku pagatavošanai parasti raksturo:

  • caurumi pankūkām (parasti no 3 līdz 7 dažāda diametra caurumiem, dažkārt ar radošiem, dekoratīviem motīviem)
  • bez malām
  • augstas kvalitātes nelīpoša virsma
  • garš rokturis
  • piemērotība lietošanai ļoti augstā temperatūrā

Lietojot pankūku pannu, izmantojiet koka vai silikona lāpstiņu, lai pasargātu maigo, nelīpošo virsmu no skrāpējumiem.

Pankūku gatavošanai nav jābūt garlaicīgai! Ir daudz veidu, kā tos padarīt pievilcīgus, un visvienkāršākais veids ir spēlēties ar sastāvdaļām. Var pievienot mellenes, banānus vai citus augļus, šokolādes skaidiņas, zemesriekstu sviestu vai dažādas mērces, lai gandrīz katru dienu mainītu to izskatu un garšu.

Pankūku pannas - ko izvēlēties

Vietnē Kulina atradīsiet plašu tērauda, alumīnija vai dzelzs pankūku pannu klāstu, kas palīdzēs jums pagatavot perfektas, zeltainas pankūkas, kad vien brokastīs gribēsies ko saldu. Starp mūsu favorītiem ir leģendārās franču zīmola pankūku pannas de Buyer, kas specializējas perfektu pankūku un pankūku pagatavošanā, piedāvājot augstas kvalitātes pannas, kas kalpos visu mūžu un būs lielisks papildinājums katrai virtuvei.

Pārlūkojiet arī mūsu krēpu pannu izvēli, kas ļaus jums pagatavot gan plānas krepes, gan pūkainas pankūkas, un izlasiet mūsu pilno rokasgrāmatu par pannām šeit.