Solārās dārza lampas

19 items total
Dārza solārā lampa SUNLIGHT, Eva Solo
89,90 € –32 %
60,30 €
ES571322
Dārza solārā stāvlampa SUNLIGHT, Eva Solo
99,90 € –33 %
66,50 €
ES571338
Saules laterna 30 cm, melna, Eva Solo
99,95 € –28 %
71,28 €
ES571316
Saules laterna, 43 cm, melna, Eva Solo
169,95 € –28 %
121 €
ES571317
Solārā galda lampa SUNLIGHT 14 cm, Eva Solo
99,95 € –33 %
66,50 €
ES571337

Āra saules gaismas - saules enerģijas izmantošana, lai apgaismotu jūsu ārtelpu

Kādas ir LED ar saules enerģiju darbināmu āra apgaismojumu izmantošanas priekšrocības?

Kā redzēsiet mūsu tīmekļa vietnē, mēs piedāvājam daudz zema izstarojuma diodes (LED) saules lampas, jo tās piedāvā dažādas priekšrocības, no kurām dažas ir minētas turpmāk.

LED ar saules enerģiju darbināmas gaismas izmanto saules enerģiju, lai ražotu elektroenerģiju, tādējādi samazinot atkarību no tradicionālajiem enerģijas avotiem. Tie ir arī ekoloģiski tīri un energoefektīvi. Tie ilgtermiņā samazina izmaksas, jo tiem nav nepieciešami elektrības rēķini un tiem nav nepieciešama īpaša apkope. Tiem ir arī ilgāks kalpošanas laiks un tie nodrošina skaidru, koncentrētu apgaismojumu, uzlabojot āra drošību un drošumu. Tos var viegli novietot jebkurā vietā ārpus telpām, jo tiem nav nepieciešams elektrības pieslēgums un tos ir vienkārši uzstādīt. Samazinot oglekļa emisijas un veicinot atjaunojamās enerģijas izmantošanu, LED ar saules enerģiju darbināmais āra apgaismojums palīdz nodrošināt ilgtspējīgu nākotni.

Šie āra saules gaismas ķermeņi dienas laikā uztver saules enerģiju un izmanto to, lai darbinātu gaismu naktī. Tāpēc tie ir lieliski piemēroti, lai izgaismotu jūsu āra teritorijas.

Tie ir videi draudzīgi un praktisks risinājums āra apgaismojumam, jo tie ir autonomi un tiem nav nepieciešams elektrības vads vai pieslēgums pie strāvas avota.

Āra saules gaismas var izmantot arī vairākās citās āra aktivitātēs, piemēram, kempingā, pārgājienos vai piemājas pulcēšanos.

Vai saules lampām ir nepieciešama tieša saules gaisma?

Saules baterijas vislabāk darbojas, ja tās ir pakļautas tiešai saules gaismas iedarbībai, taču tās darbojas arī mākoņainās dienās un pat daļējā ēnā. Elektrības radīšanai nepieciešamie fotoni ir gan tiešā, gan netiešā saules gaismā, tāpēc saules āra apgaismojums var darboties arī tad, ja tieša saules gaisma nav pieejama.

Ja vēlaties dārza iekārtojumu papildināt ar kaut ko jaunu, varat iegādāties arī āra laternas, āra galda lampas un dārza lukturus.