Cepšanas pannas

15 items total
Zemais katls V 8,8 l, Fissler
KULINA WEEKEND
189 € –20 %
151 €
FS03370138000

Cepeškrāsns trauks– ne tikai svētdienas maltītei vai brīvdienu pusdienām

Cepeškrāsns trauki būs lieliski piemēroti tiem, kas mīl gaļu, kam ir liela ģimene vai kas bieži uz vakariņām aicina draugus vai ģimeni – un ne tikai īpašos gadījumos. Cepeškrāsns trauku var izmantot dažādiem virtuves uzdevumiem, un, ja iegādāsieties kvalitatīvu trauku, tas kalpos gadiem un viena paaudze varēs to nodot citām.

Kā cepeškrāsns trauks atšķiras no cepešpannas?

Cepeškrāsns trauki parasti ir lielāki un smagāki. Tajos var cept lielas gaļas un mājputnu gaļas porcijas, tie ir izgatavoti no dažādiem materiāliem (biezākiem) un bieži vien ir ar vākiem. Dziļie cepšanas trauki būs piemēroti mazākam ēdiena daudzumam, piemēram, lazanjai un citiem ēdieniem, kuru pagatavošanā uz pannas nav jāliek vāks.

Kam var izmantot cepeškrāsns traukus?

Cepeškrāsns trauks ir ļoti universāls, un to var izmantot dažādām maltītēm un virtuves uzdevumiem, piemēram:

    • putna gaļas cepšanai (pīle, vista Ziemassvētku vai Pateicības dienas vakariņām)
    • šķiņķa cepšanai
    • visa veida gaļas cepšanai
    • dārzeņu apcepšanai zupai, pastētei vai vakariņām
    • viena-trauka ēdiena pagatavošanai krāsnī, piemēram, sautējumiem un gulašam

Kulina piedāvā plašu kvalitatīvu cepeškrāsns trauku klāstu, ko nodrošina uzticami ražotāji. Tiem ir dažādi izmēri un formas (ovāli, taisntūrveida) un dažiem ir vāks. Investīcijas labā cepeškrāsns pannā noteikti atmaksāsies, jo šie trauki kalpos jums visu dzīvi un dažkārt pat tiek nodoto no paaudzes paaudzē. Apskatiet mūsu cepšanas traukus, piemēram, WMF, Fissler un de Buyer un izmēģiniet kādu labu vecmāmiņas recepti!

Un, ja plānojat iegādāties, cepeškrāsns trauku, jums noderēs arī skaistsgalda paliktnis un krāsns cimdi, lai cepšana būtu droša – gan jums, gan jūsu virtuvei. Un, ja vēlaties pasniegt ēdienu tieši uz galda, izvēlieties roasign dish by WMF un papildun iegādājieties pieskaņotu koka servēšanas statīvu, kas būs jauka alternatīva klasiskajam katla paliktnim.