steika piederumi

7 items total

Steiku galda piederumi - naži un dakšiņas perfekti pagatavotiem steikiem

Kas ir steiku galda piederumi?

Steiku galda piederumi ir īpaša veida galda piederumi, kas paredzēti ērtai un efektīvai steiku un citu gaļas gabalu griešanai. Steiku naži un dakšiņas ir paredzēti ātrai un precīzai steiku griešanai.

Steiku dakšiņai parasti ir trīs īpaši gari, smailie zobi, kas ir lieliski piemēroti gaļas gabala paņemšanai un noturēšanai, kamēr to griež.

Steiku naži ir labi sabalansēti, un tiem ir ļoti asi zoboti vai neaustie asmeņi. Zāģēti asmeņi ar virkni asu zobu, kas atdalīti ar rievām, var viegli sagriezt stingrus gaļas slāņus, jo asie zobi rada daudz mazu plīsumu, lai samazinātu berzi. Tādējādi jūs varat sagriezt gaļu šķēlēs, pārāk nespiežot. Asmeņi bez rievām ir piemērotāki mīkstiem gaļas izcirtņiem, un tie ātrāk kļūst blāvi, taču tos ir vieglāk asināt.

Kādi ir labi steiku galda piederumi?

Asiem steiku nažiem- gan zāģētiem, gan nē -, tāpat kā steiku dakšiņām, ir labi jājūtas rokā, tiem jābūt izturīgiem un ar labu līdzsvaru. Jūs taču nevēlaties ar vāju nazi sagriezt dārgu, perfekti pagatavotu steiku.

Zemāk ir sniegti daži padomi, kā iegādāties piemērotus steiku galda piederumus:

  • Komforts: Tāpēc izvēlieties modeļus ar mīkstiem, izliektiem rokturiem no nerūsējošā tērauda vai koka, kas ir ergonomiski veidoti, lai palielinātu ēšanas komfortu.
  • Uzglabāšana un uzturēšana: Lai steiku naži paliktu asi un efektīvi, tie ir jāuzglabā droši. Daži ražotāji piedāvā steiku galda piederumu komplektus skaistos un elegantos glabāšanas futrāļos, kas būtu lieliski piemēroti arī tad, ja vēlaties dāvināt steiku galda piederumus gaļas mīļotājam.
  • Dažus steiku galda piederumus var mazgāt ar rokām vai trauku mazgājamajā mašīnā, taču mēs vienmēr iesakām mazgāt ar rokām visus dārgakmeņus virtuvē, un pareizi un kvalitatīvi steiku galda piederumi noteikti ir viens no virtuves dārgumiem.
  • Zīmola reputācija un pieredze: Ir labi pazīstami zīmoli ar lielu pieredzi. Steiku naži un dakšiņas ir tikai viena no viņu piedāvātajām lietām, kas ir visaugstākā kalibra, ilgmūžīgas, vienkārši lietojamas un efektīvas. Daži no šiem uzticamajiem zīmoliem ir WMF, Laguiole vai F.DICK . Šos produktus varat iegādāties mūsu veikalā.