16 items total
Kafijas prese 145781, Graef
49 €
GF145781
Kafijas dzirnaviņas 5KCG8433EAC, bēšas, KitchenAid
347,40 €
KA5KCG8433EAC
Kafijas dzirnaviņas 5KCG8433EDG, matēti pelēkas, KitchenAid KA5KCG8433EDG
Kafijas dzirnaviņas 5KCG8433EOB, melnas, KitchenAid
314,80 €
KA5KCG8433EOB
Kafijas dzirnaviņas KM 3879, Severin
37,50 €
SEVEKM3879
Kafijas trauks KULT, WMF
Sticker
77,60 € –20 %
Kafijas trauks KULT, WMF
Pieejams (28 pcs)
62,08 €
WM0630976030
Kafijas uzglabāšanas trauks 1,2 l, Continenta
38,49 €
CONT3914
Trauks kafijas kapsulām, Eva Solo
Sticker
40 € –43 %
22,80 €
ES501101

Nepieciešamie piederumi visiem kafijas cienītājiem

Ko mīl visi kafijas mīļotāji?

Daudzi kafijas cienītāji vienkārši mīl svaigi pagatavotas kafijas garšu un smaržu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir tumši grauzdēta kafija ar bagātīgu, drosmīgu garšu vai viegli grauzdēta kafija ar maigām notīm, kafijai piemīt unikāla garša, kas daudziem cilvēkiem šķiet patīkama. Kafija ir daudz dažādu šķirņu, sākot ar dažādiem grauzdējumiem un beidzot ar dažādām pagatavošanas metodēm. Daudziem kafijas cienītājiem patīk eksperimentēt ar dažādiem kafijas veidiem un pagatavošanas paņēmieniem, lai atklātu jaunas garšas un pieredzi. Aromāts var būt gan uzmundrinošs, gan nomierinošs vienlaikus. Dažiem kafijas cienītājiem kafijas pagatavošanas un dzeršanas process ir rituāls, ko viņi gaida katru dienu. No pupiņu izvēles līdz kafijas pagatavošanai - šis process var būt nomierinoša un patīkama pieredze.

Kafiju bieži bauda kopā ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem, tādējādi padarot to par sabiedrisku aktivitāti. Neatkarīgi no tā, vai tiekamies kafijas randiņos, sarunājamies pie kafijas tases vai apspriežam biznesa jautājumus kafijas tikšanās laikā, kafijas mīļotāji novērtē iespēju sazināties ar citiem pie kafijas tases.

Portālā Kulina mēs piedāvājam dažādus kafijas automātus un kafijas automātus, kas atbilst visu kafijas cienītāju prasībām un gaumei un ļauj izbaudīt labāko garšu mājās.

Aksesuāri kafijas cienītājiem

Kafijas cienītājiem ir daudz dažādu piederumu, kas var uzlabot kafijas pagatavošanas pieredzi. Zemāk atradīsiet tikai dažus no tiem.

 • Kafijas dzirnaviņas: kafijas dzirnaviņas ir obligāts piederums kafijas cienītājiem, kuri dod priekšroku svaigi maltai kafijai. Tas ļauj samalt kafijas pupiņas līdz vēlamajai konsistencei, kas var ietekmēt kafijas garšu un aromātu.

 • Termokrūze: termokrūze vai termokrūze ir būtisks aksesuārs kafijas cienītājiem, kas vienmēr ir ceļā. Tas saglabā karstu kafiju stundām ilgi un novērš izšļakstīšanos, padarot to par ērtu risinājumu, ja dodaties uz darbu vai ceļojat.

 • Kafijas šabloni, kas pazīstami arī kā latte art trafareti vai kafijas trafareti, ir jautrs un radošs aksesuārs kafijas mīļotājiem, kuriem patīk gatavot vizuāli pievilcīgus kafijas dzērienus. Tās ir mazas, plānas plastmasas vai metāla loksnes ar izgrieztiem zīmējumiem, piemēram, sirsniņām, zvaigznītēm un figūrām.

  Lai izmantotu kafijas šablonu, novietojiet to virs kafijas dzēriena, piemēram, latte vai kapučīno, un pār trafaretu pārkaisiet kakao pulveri, kanēli vai citus papildinājumus. Kad noņemsiet veidni, uz kafijas putām vai krēma virsū paliks dizains.

  Kafijas veidnes ir lielisks veids, kā pievienot personisku pieskārienu saviem kafijas dzērieniem vai pārsteigt draugus un ģimeni ar savām latte mākslas prasmēm. Tie ir pieejami dažādos dizainos un izmēros, un daži ir pat komplektos, lai jūs varētu izveidot vairākus dizainus.

 • Kafijas karotīte: Kafijas karotīte ir maza karotīte, kas paredzēta kafijas biezuma mērīšanai. Tas var būt stilīgs un praktisks aksesuārs kafijas cienītājiem, kuri novērtē smalkākās kafijas pagatavošanas detaļas.

 • Kafijas trauks: kafijas trauks ir kafijas trauks pārtikas uzglabāšanai , kas paredzēts kafijas pupiņu vai maltas kafijas uzglabāšanai. Tas var palīdzēt saglabāt kafijas svaigumu un garšu, aizsargājot to no mitruma un gaisa.

 • Piena putotājs: piena putotājs ir parocīgs piederums kafijas cienītājiem, kuri kafijā labprāt ieputo pienu. To var izmantot kapučīno, latte un citu īpašu kafijas dzērienu pagatavošanai.
 • Kafijas filtri: Kafijas filtrs ir vienreizlietojams vai atkārtoti lietojams filtrs, ko izmanto, lai atdalītu kafijas biezumus no pagatavotās kafijas. Tas ir nepieciešams piederums kafijas automātiem, kuriem nepieciešams filtrs, piemēram, pilienveida kafijas automātiem.