kūku statīvi

21 items total
Uzkodu paliktnis NEGRETTO 42 cm, melns, Philippi
167,50 €
PHP131003
Uzkodu paliktnis un vāze FONTAINE 25 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP129012
Suši paplāte LAZY SUSI 35 cm, rotējoša, melna, Philippi PHP123087

Kūku statīvi - lieliski trauki kūku izstādīšanai un pasniegšanai

kūku statīvs ir daudzfunkcionāls servīzes trauks, ko var izmantot dažādu kūku un citu saldumu pasniegšanai un pasniegšanai. Piemēram, kūkas, pīrāgi, cepumi un cepumi ir vieni no gardumiem, ko var pasniegt uz kūku statīvs.

Portālā Kulina mums ir plašs atzītu ražotāju kūku statīvu, kūku šķīvju un etāžieru sortiments, tostarp Seletti, Koziol, Philippi, dažādu izmēru, rakstu un materiālu. Dažas no tām ir izgatavotas no porcelāna, citas - no plastmasas, dažas ir elegantas, citas - nedaudz trakas. Mēs esam pārliecināti, ka jūs atradīsiet perfektu, ar ko pagodināt savu siera kūku!

Kas ir labāks - kūku plate/ kūku statīvs vai uzkodu paliktnis?

Etageres un kūku šķīvji ir divi no servīzes traukiem, ko izmanto saldumu un citu gardumu pasniegšanai un pasniegšanai.

Kūku šķīvji ir vienkārši, plakani šķīvji, ko izmanto kūku, pīrāgu un citu desertu pasniegšanai un demonstrēšanai. Tam var būt pamatne ar kājiņām, kas palielina augstumu un eleganci, vai nedaudz pacelta mala, lai izvairītos no izliešanas.

Savukārt daudzstāvu stendā, ko dēvē par uzkodu paliktnis, var izstādīt dažādus gardumus. Katrā uzkodu paliktnis stendu kārtā var būt cits deserts, auglis vai kārums, un tiem var būt divi vai vairāki līmeņi. Tos bieži izmanto, lai pasniegtu sīkumus, piemēram, cepumus, kēksiņus, zemenes, makaronus vai pirkstu ēdienus.

Kūku trauks un uzkodu paliktnis ir lieliska izvēle, kas var uzlabot jūsu galda iekārtojumu. Vēlamākā izvēle ir atkarīga no jūsu īpašajām vēlmēm un desertu veida, ko plānojat pasniegt.

Kādi ir kūku statīvu veidi?

Kulina vietnē ir pieejami dažādi kūku statīvs modeļi, un katram no tiem ir savas īpatnības un izskats. Tālāk ir minēti daži no tipiskākajiem kūku statīvu stiliem:

  • Pjedestāla kūku statīvs: Tie, iespējams, ir vispopulārākais kūku statīvu veids ar pjedestāla pamatni, kas piešķir jūsu kūku ekspozīcijai augstumu un stilīgumu.
  • Etageres / Daudzpakāpju toršu statīvi: Tortes statīvi ar līmeņiem - etāžas - ļauj izstādīt vairākas kūkas vai citus gardumus vienlaicīgi, jo tiem ir vairāki slāņi. Tos var izmantot arī pirkstu ēdienu un uzkodu (saldskābās un skābās uzkodas) pasniegšanai ballīšu laikā u. c.
  • Plākšņu kūku statīvi: Tie ir vienkārši, plakani šķīvji vai šķīvji, ko izmanto kūku, pīrāgu un citu desertu pasniegšanai un pasniegšanai. Tām var būt nedaudz paaugstinātas malas, lai izvairītos no noplūdes.

Jūs varat iegādāties arī mūsu kūku servēšanas, kūku šķīvju un cepšanas pannu kolekciju, lai nodrošinātu perfektu cepšanas un pasniegšanas pieredzi.