5 items total

Sienas dekorācijas četrām sienām

Ja vēlaties interjeram pievienot stilu, raksturu un papildu dimensijas, jums palīdzēs sienas dekorācijas. & nbsp; Un jums nebūt nav jābūt mākslas dizainerim, lai izrotātu savas sienas, jo pat modernas grafikas un plakāti jaukā rāmī, kas atbilst jūsu interjera stilam, var izskatīties patiešām labi un ir ļoti izdevīgi cenas ziņā.

Kā pareizi novietot mākslas darbus?

  • Piekariniet atsevišķus mākslas darbus at  acu līmenī, ievērojot 57 collu noteikumu, pēc kura fotogrāfijas centram jāatrodas 57 collu (145 cm) augstumā. Tas ir vidusmēra cilvēka standarta acu augstums, un tieši šādā augstumā darbi ir izvietoti vairumā mākslas galeriju un muzeju.
  • Ja kariniet gleznu vai plakātu virs mēbelēm, novietojiet to 10 – 15 cm virs mēbeles.
  • Padariet savu iemīļotāko plakātu par fokusa punktu savā istabā, pakarinot to virs kamīna, dīvāna vai kumodes, vai sienas vidū.
  • Novietojiet plakātus, izdrukas vai foto rāmjus ar tādu pašu motīvu, krāsu un stilu, un to pašu autorulielākās grupās simetriski, virs jūsu gultas vai gar sienu.
  • Pievērsiet īpašu uzmanību rāmjiem – tie var padarīt jūsu sienas mākslas darbus vēl jaukākus vai pilnībā sabojāt to izskatu.

Lai arī sienu mākslas darbi ir lielisks veids, kā pievienot interjeram dziļumu un siltumu, gleznas vai plakāti nav jākarina uz visām sienām. Reizēm pietiks ar vienu lielu izdruku vai gleznu virs dīvāna jūsu dzīvojamā istabā. Taču, ja jums patīk personīgi un mājīgi interjeri, jūs varat izmantot daudz dažādu izmēru mākslas darbus ar dažādiem rāmjiem. Izvēlieties visu, kas piestāv jūsu mājai, bet atceries par samērīgumu, atstarpēm un labu gaumi.