15 items total
Grīdas lampa STAGE L 1,3 m, balta, Blomus
KULINA WEEKEND
349 €
BM66183

Stāvlampas – intīmai un mājīgai noskaņai

Grīdas lampas bieži vien ir kaut kas tāds, ko mēs mēdzam aizmirst. Cilvēki saka, ka viņiem nav vajadzīgas stāvlampas, ka viņu interjerā tadas neiederas un tomēr rūpīgi izvēlētas grīdas lampas var būtiski mainīt ikvienu telpu.

Kāds ir stāvlampu mērķis?

 • Stāvlampas var mainīt interjera noskaņu un pradīt tajā intīmāku. noskaņu
 • Grīdas lampas var papildināt cita veida gaismas, palīdzot jums izveidot vairāku līmeņu apgaismojumu un pat aizstāt griestu apgaismojumu mazā telpā ar zemiem griestiem.
 • Grīdas lampas var būt gaismas avots konkrētiem mērķiem un, novietojot tās blakus jūsu mīļākajam atzveltnes krēslam, tās būs lielisks palīgs ikvienam grāmatu mīļotājam.
 • Grīdas lampas lieliski izgaismo istabas stūrus.
 • Stāvlampas ar augšupvērstu gaismu šķietami radīs sajūtu, kaistabas griesti ir augstāki.

Kur jānovieto stāvlampa?

Stāvlampas lieliski izskatīsies ikvienā dzīvojamajā istabā, piemēram,blakus atpūtas krēslam, dīvānam vai kafijas galdiņam. Tāpat tās lieliski papildinās jūsu priekšnamu, kur varēsiet tās novietot piekumodes vai konsoles galdiņa. Izmantojiet šīs lampas savā ēdamistabāblakus galdam vai guļamistabas stūrī un radiet savās mājās elegantu un mājīgu noskaņu!

Kādi ir populārākie stāvlampu veidi?

 1. Neregulējamas stāvlampas – šīm lampām ir tievs kāts, uz augšu vērsts gaismas avots, modernas formas, un tās aizņem maz vietas.
 2. Trijkāju grīdas lampas ar trīs atsevišķām kājām.
 3. Regulējamas grīdas lampas – lieliski piemērotas konkrētu zonu apgaismošanai un novietojamas blakus atzveltnes krēslam, dīvānam vai ēdamgaldam.
 4. Kluba lampas – tradicionālas lampas, kas piemērotas konkrētas zonas apgaismošanai, un to abažūrs parasti nedaudz mazina gaismas intensitāti.
 5. Vairāku virzienu lampas ar vairākām gaismām uz viena kāta.
 6. Grīdas lampas konkrētiem uzdevumiem ar regulējamu kātu.

Ir skaidrs, ka dažādiem interjera stiliem un nolūkiem būs nepieciešamas dažādas grīdas lampas, bet stāvlampas iegāde vienmēr būs labs lēmums, tāpēc eksperimentējiet un papildiniet savas telpas ar šādu lampu.