5 items total
Kokstrādnieks Remundi kubs Melns
372 €
RMDI800968
Kokstrādnieks Remundi vertikāli Sarūsējis
352 €
RMDI800964
Koka sēdeklis uz kokiem Remundi
51 €
RMDI800992
Stāv HEATUP termometrs Eva Solo
499,95 € –7 %
466 €
ES571135

Āra mēbeles izcilai atpūtai!

Ja jums patīk pavadīt laiku ārpus telpām – uz balkona, terasē vai dārzā, jums noteikti būs nepieciešamas āra mēbeles, kas palīdzēs baudīt ērtu atpūtu svaigā gaisā. Āra telpas dekorēšana aksesuāru ziņā līdzinās iekštelpu dekorēšanai – jums būs nepieciešams galds, krēsli vai atzveltnes krēsli, daži āra tekstilizstrādājumi un āra apgaismojums, bet jūs varat būt radošāks. Pat ja jūsu māja ir iekārtota minimālistiskā stilā, tas nenozīmē, ka tie paši noteikumi attiecas arī uz āra teritoriju. Tāpēc jūs droši varat eksperimentēt ar dārza mēbeļu, materiālu un audumu formām, lai jūsu ārtelpu iekārtojums būtu ne tikai ērts, bet arī interesants.

Izvēloties dārza mēbeles, pārdomājiet:

  • cik daudz jums ir vietas;
  • cik daudz cilvēku šo vietu izmantos ikdienā;
  • vai jums būs iespēja mēbeles novietot zem jumta; balkona vai slēgtas terases mēbeles noteikti atšķirsies no liela pagalma mēbelēm.

Kulina piedāvā dažādu stilu un veidu dārza mēbeles. Mums ir viss - āra galdi un krēsli lieliskām ģimenes vakariņām brīvā dabā, āra sēdvietas relaksējošai pēcpusdienai uz terases, šūpuļtīkli, lai atvēsinātos, kā arī āra lietussargi, kas pasargās jūs no saules vai lietus. Pārliecinieties, ka jums ir arī kāds ērts āra tekstils, kas jūsu terasi pārvērtīs par āra dzīvojamo istabu, kā arī āra glabāšanas kastes, kas pasargās spilvenus no samirkšanas.