101 items total
Up
More products

Dvieļu pakaramie - ērts un stilīgs veids, kā sakārtot dvieļus

Kas ir dvieļu pakaramie?

Dvieļu kārtošana var būt nogurdinošs uzdevums, īpaši ģimenēs ar vairākiem ģimenes locekļiem. Var būt arī grūti atrast vietu, kur pakārt dvieli, kad no rīta mazgājaties dušā vai ģērbjaties. Dvieļu pakaramie, par laimi, ir vienkāršs un pievilcīgs šīs problēmas risinājums.

Dvieļu pakaramais ir priekšmets, ko izmanto, lai vannas istabā vai jebkurā citā telpā droši pakarinātu dvieļus. Tie ir pieejami dažādos stilos un no dažādiem materiāliem, tostarp nerūsējošā tērauda, plastmasas, dzelzs un pat alumīnija, un tos iedala trīs kategorijās: āķi, sliedes un statīvi.

Dvieļu pakaramos Kulina ražo tādi pazīstami ražotāji kā Blomus, Brabantia, un Hübsch un tos var piekārt pie sienas, virs durvīm vai pat novietot atsevišķi.

Kādi dvieļu pakaramo veidi ir pieejami vietnē Kulina?

Brīvi stāvoši dvieļu pakaramie un dvieļu pakaramie: Šiem pakaramajiem dvieļu pakaramajiem nav nepieciešama montāža vai uzstādīšana. Tie parasti ir paredzēti vairākiem dvieļiem vienlaicīgi. Atsevišķi dvieļu pakaramie ir piemēroti vannas istabām ar ierobežotu vietu pie sienām vai tiem, kas nevēlas taisīt caurumus sienās.

Sienas dvieļu pakaramie: Vispopulārākais dvieļu pakaramais ir pie sienas stiprināms dvieļu pakaramais. Tie ir pieejami dažādos stilos un izmēros un ir paredzēti piestiprināšanai pie sienas ar skrūvēm vai līmlenti. Tie ir ideāli piemēroti, lai ietaupītu vietu uz grīdas un turētu dvieļus pa rokai.

Dvieļu kāpnes: Dvieļu pakaramais ir brīvi stāvošs dvieļu pakaramais, kas atgādina kāpnes. Tie ir ļoti stilīgi un pieejami dažādos izmēros, un tajos vienlaicīgi var novietot daudz dvieļu. Dvieļu trapi ir elegants un praktisks papildinājums jebkurai vannas istabai, un, tā kā tie bieži vien ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda vai koka, tie lieliski iederas skandināvu, rustikālā vai industriālā interjerā.

Dvieļu pakaramie virs durvīm: Šie dvieļu pakaramie ir paredzēti pakāršanai virs durvīm, tāpēc nav nepieciešams urbšana vai uzstādīšana. Tie ir lieliski piemēroti mazām vannas istabām vai tiem, kuri nevēlas urbt caurumus sienās. Tie ir arī pārnēsājami, tāpēc tie ir lieliska izvēle cilvēkiem, kuri bieži pārvietojas vai ceļo. Tos var piekārt virs dušas durvīm, vannas istabas durvīm vai garderobes durvīm.

Dvieļu pakaramie vienmēr uzturēs jūsu vannas istabu sakoptāku, gudrāku un pievilcīgāku. Apskatiet mūsu dušas plauktus un paliktņus, papīra statīvus, ziepju dozatorsun citus vannasistabas piederumus, kas piešķirs jūsu vannas istabai papildu skaistumu.