10 items total

Spoguļi – jūsu interjera atspulgs

Spoguļi ir vienmēr aktuāli un nekad neizies no modes. Tie ir ne tikai praktiski, bet arī ārkārtīgi dekoratīvi elementi, kas var mainīt telpas raksturu un dažu sekunžu laikā padarīt to stilīgāku un elegantāku. Tāpēc pielieciet spoguli pie sienas un paskatieties, kas notiek!

Kādi ir populārākie spoguļu veidi?

  • Sienas spoguļi (tos jūs varat piekarināt pie sienas vai vienkārši novietot uz grīdas, atstutējot pret sienu), kas pieejami dažādos izmēros un formās.
  • grīdas spoguļi,
  • mazāki Brīvi stāvoši spoguļi un kosmētikas spoguļi (kosmētikas galdiņam, skapim vai vannasistabai).
  • Tikaidekoratīviem nolūkiem paredzēti sienas spoguļi dažādos izmēros un formās. Tie ir spoguļi, kurus patiesībā nemaz nevar izmantot, lai sevi apskatītu, jo tiem ir dažādi izmēri un radošas formu (mazi apļi, saule, trijstūris, utt.). Tie bieži tiek izmantoti grupās, un ir pieejami dažādos izmēros un ar dažādiem radošiem rāmjiem.

Kāpēc spoguļi ir tik svarīgi interjera elementi?

Spoguļi, protams, ir ļoti praktiski, bet tiem ir arī ļoti svarīga nozīme ikvienā mājā. Tie interjerā rada īpašu eleganci un raksturu. Tāpat spoguļi var padarīt telpas šķietami lielākas un gaišākas, tāpēc tie ir ļoti svarīgi dzīvokļu un nelielu telpu iekārtojuma elementi. Ja vēlaties, lai jūsu istaba izskatītos lielāka un ja jums tajā nepieciešams vairāk gaismas, noklājiet visu sienu vai tās daļu ar spoguli un jūs būsiet pārsteigti, cik lielas būs pārmaiņas. Šī iemesla dēļ lielie spoguļi ļoti bieži tiek izmantoti rūpnieciskos un minimālistiskos interjeros, kur telpa un gaisma ir viens no svarīgākajiem dizaina elementiem. Spoguļi vienmēr būs labs risinājums - izvēlieties to izmēru, rāmi un stilu, kas jums vislabāk piestāv, un piedzīvojiet savas mājas pārmaiņas!