Pārtikas kastītes

120 items total
Pārtikas kastīte TO GO 2 x 500 ml, dubultā, zaļa/balta, Lékué LKE0301030V12M017
Aukstumsoma LUNCHBAG TO GO 4 l, pelēka, Lékué
16,70 €
LKE0301072V19U150
Bento pusdienu kastīte PANINO 4 zila, panteras dizains, 750 ml, Yumbox YBHBII202303N
Bento pusdienu kastīte PANINO 4, rozā, Parīzes dizains, 750 ml, Yumbox YBFPII202210PJ
Ēdiena trauks JAR TO GO 400 ml, koraļļu krāsa, Lékué LKE0301014R06U150
Ēdiena trauks JAR TO GO 600 ml, zaļš, Lékué
19,70 €
LKE0301020V12U150
Ēdiena trauks MAKE & TAKE 600 ml, gaiši pelēks, Brabantia BRAB203848
Mērces trauciņš, 50 ml, krēmkrāsas, Lékué LKE0301037V19M017
Pārtikas kastīte MASTER SEAL TO GO 1 l, zaļa, Tefal TEFK3100512
Pārtikas kastīte MASTER SEAL TO GO 1,2 l, zaļa, Tefal TEFK3100312
Up
More products

Pārtikas kastīte – ceļotāja labākais draugs

Pārtikas kastīte ir a ēdiena glabāšanas trauks, kas tiek izmantots, lai paņemtu līdzi pašgatavotu maltīti, dodoties ārpus mājas. Šis trauks nodrošina vuetu ēdiena uzglabāšanai, aizsargā to un atvieglo tā pārvietošanu.

Pusdienu kastīte var būt ļoti noderīga daudzās dažādās situācijās, piemēram, lai paņemtu uz skolu, darbu, pikniku vai pludmali uzkodas un maltītes (jūsu brīvdienām lieliski noderēs arī mūsudzērienu dzesētāji

Kas jāņem vērā, iegādājoties pārtikas kastīti?

Iegādājoties pārtikas kastīti, jāņem vērā šādi faktori:

1. Pārliecinieties, ka materiāls nesatur BPA

Mēs visi esam dzirdējuši par bisfenolu A - bīstamo rūpniecisko ķīmisko vielu, ko izmanto sveķu un plastmasas ražošanā. Šī viela var radīt lielas veselības problēmas, piemēram, vēzi un problēmas ar prostatas dziedzeri. Lai garantētu ģimenes drošību, svarīgi izvēlēties plastmasu, kas nesatur BPA.

2. Jums patīk dažādas mērces vai piedevas? Izvēlieties hermētiski noslēgtu kastīti!

Hermētiskās pusdienu kastītes ir ideāli piemērotas cilvēkiem, kuriem patīk ēst karstu zupu, sautējumus vai mērces. Hermētiska pusdienu kārba neļaus ēdienam izlīt jūsu somā.

3. Pārliecinieties, ka kastītei ir jums piemērots izmērs

Pusdienu kastītes lielumu nosaka tajā turamās pārtikas daudzums. Liela pusdienu kaste vai kastīšu komplekts noderēs, ja jums līdzi jāpaņem gan pusdienas, gan uzkodas dienai. Kulina piedāvā arī plašu mazāku pusdienu kastīšu izlasi, kas ir ideāli piemērota cilvēkiem, kuri bieži ēd ārpus mājas un kuriem kastītē nepieciešams ielikt tikai sviestmaizi.

Kulina piedāvā plašu pusdienu kastīšu klāstu, ko nodrošina uzticami ražotāji, piemēram, Lekue, Alessi, Brabantia, Yumbox un Koziol. Mūsu pusdienu kastītēm ir hermētiski vāciņi, elegants dizains, kā arī tās ir vienkārši kopjamas un pārnēsājamas. Dažām ir arī atsevišķi nodalījumi, kas ļauj atdalīt dažādus ēdienus.

Kādi vēl piederumi nepieciešami papildu pusdienu kastītei?

Papildu pusdienu kastītei vai ceļošanas piederumiem, jūs varat iegādāties arī:

Aukstuma kasti - papildus ēdiena aizsargāšanas un uzglabāšanas funkcijai, tā nodrošina arī ēdiena saglabāšanu pareizā temperatūrā. Ja dzīvojat valstī ar karstām vasaras dienām vai ja plānojat atvaļinājumu karstā klimata reģionā, jums lieliski noderēs aukstuma kaste.

Ūdens pudeli - svarīgākais dzēriens, ko jums vai jūsu bērnam vajadzētu lietot dienas laikā, ir ūdens. Tas uztur jūsu hidratāciju, neizraisot cukura līmeņa paaugstināšanos vai samazināšanos asinīs, kā to veicina citi dzērieni. Izvēlieties izturīgu un stilīgu ūdens pudeli,kuru vienmēr būs prieks lietot!