Dušas plaukti un turētāji

34 items total
Dušas plauktiņš MODO 34 cm, tērauds, melns
61,15 €
BM66329
Dušas plauktiņš NEXIO 25 cm, balts, Blomus
111,18 €
BM66332
Dušas plaukts SURF M, balts, Koziol
9 €
KOZ1407125
Up
More products

Dušas plaukti un turētāji - ideāls veids, kā organizēt dušu

Kādi dušas plaukti un dušas paliktņi ir pieejami vietnē Kulina?

Vai jūs kādreiz uzskatāt, ka jūsu duša ir nesakārtota? Atrast pareizos tualetes piederumus īstajā laikā var būt sarežģīti, jo šampūna pudeles, ziepes un citi priekšmeti ir izkaisīti visur. To var palīdzēt izdarīt dušas kabīnes un plaukti. Šie noderīgie organizatori ļauj uzturēt dušu tīru un sakoptu, lai jūs varētu koncentrēties uz tīrīšanu, nevis mantu meklēšanu.

Lai gan vispārējos tirgos ir pieejami daudzi dušas kabīnes un plaukti, no kuriem katram ir atšķirīga priekšrocība, šeit, Kulina, mēs piedāvājam unikālu piekaramo dušas kabīņu izvēli. Piekaramais dušas plaukts ir populāra iespēja, kā uzglabāt nepieciešamos dušas piederumus, jo tā aizņem ļoti maz vietas un ir viegli uzstādāma un noņemama.

Kulina piedāvā piekarināmus dušas paliktņus no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā Blomus, Brabantia, un Koziol un tie ir izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, plastmasas, titāna un tērauda. Jūs varat viegli izvēlēties tādu, kas atbilst jūsu dušai, jo tie ir pieejami dažādos izmēros un formās.

Kur vislabāk novietot dušas plaukts?

Labākā vieta, kur novietot dušas plaukts , ir atkarīga no dušas izmēra un formas, kā arī no jūsu personīgajām vēlmēm. Varat piekārt dušas plaukts vai dušas plauktiņš:

  • Uz dušas stieņa vai vārsta: Šī ir lieliska izvēle, ja jums ir maza duša. Uzkarinot trauku uz dušas stieņa vai vārsta, atbrīvosiet vietu uz grīdas un saglabāsiet savas mantas sasniedzamā attālumā.
  • Uz sienas: Ja jums ir lielāka duša, varat piestiprināt dušas plaukts sienas. Tādējādi jums būs vairāk vietas, un jūsu mantas būs sakārtotas.
  • Stūrī: Ja jums ir stūra duša, stūrī varat uzstādīt stūra dušas kabīni. Tas ļaus ietaupīt uzglabāšanas vietu un saglabāt jūsu mantas sasniedzamā vietā.
  • Uz grīdas: ja jums nav iebildumu aizņemt maz vietas uz grīdas, dažus no mūsu plauktiem var viegli novietot uz zemes. Tas palielinās jūsu uzglabāšanas ietilpību un atvieglos piekļuvi visām jūsu mantām.

Izvēloties labāko vietu dušas plaukts, jāņem vērā, piemēram, ūdens iedarbība, pieejamība un dušas izkārtojums.

Lai iegādātos citus vannas istabā nepieciešamos piederumus, varat aplūkot mūsu kosmētikas piederumu, dvieļu pakaramo, ziepju trauku u. c. kolekciju.