20 items total
Mazs galdiņš PICK-UP 49 cm, melns, Alessi
490 €
ALJW02B

Galdi - mēbeles, kas nepieciešamas visās vietās

Kādi ir tabulu veidi?

Galds bieži vien liecina par vienotību un ir ģimenes un kaimiņu svētku svinību vieta. Galdi ir ne tikai nepieciešamas mēbeles jebkurā mājoklī, bet arī daudzfunkcionāli, jo tos var izmantot ārpus telpām, oficiālās darba vietās un komerciālos objektos.

Galdi nodrošina virsmu tādām aktivitātēm kā pusdienas, darbs, rotaļas un mantu glabāšana. Tomēr galdi var būt arī elegants mājokļa interjera dizaina papildinājums.

Ir iespējams izmantot visdažādākos galdus gan dzīvojamā, gan oficiālā vidē. Tipiskākās šķirnes ir:

  • Ēdamgaldi:Ēdamgaldiem mājās ir galvenā loma, jo tie kalpo kā pulcēšanās vieta, kur kopīgi ieturēt maltītes, risināt sarunas un uzturēt saikni. To dizains variē no lauku sētas šarma līdz mūsdienīgai elegancei, pielāgojoties dažādiem interjera estētiskajiem risinājumiem. Izgatavoti no tādiem materiāliem kā koks, stikls, metāls vai to apvienojums, pusdienu galdi piedāvā personalizāciju, izmantojot galda piederumus, dekoratīvos elementus un sēdvietu izvēli. Neatkarīgi no tā, vai pie galda tiek rīkotas svinīgas vakariņas vai ikdienišķi vēlās brokastis, pusdienu galdi ir daudzpusīgi centri, kas veicina gan ēdināšanu, gan sadraudzību, simbolizējot viesmīlības būtību mājās.
  • Kafijas galdiņi: Parasti kafijas galdiņus novieto dīvānu vai krēslu priekšā. Tos izmanto, lai novietotu tādus priekšmetus kā pārtika, grāmatas, dzērieni un citas lietas.
  • Konsoļu galdi: Konsoles galds ir galds ar augšējo virsmu, kas balstās uz kronšteiniem vai kronšteiniem, nevis uz tipiskām četrām kājām.
  • Sānu galdiņi: Sānu galdiņi, kas ir mazāki par kafijas galdiņiem, tiek izmantoti lampu, grāmatu un citu dekoratīvu priekšmetu novietošanai.
  • Galda ratiņi: Šie galdi ir lieliski ratiņi darbam jostasvietas augstumā un lietu glabāšanai. Instrumentu, detaļu un stiprinājumu glabāšanai tajos bieži vien ir plakana augšējā darba virsma ideālā darba augstumā un vairāki plaukti zem tās.

Kā uzturēt galdu?

Lai uzlabotu jebkuru mēbeļu ilgmūžību, galvenais faktors vienmēr ir to apkope, un arī jūsu galdi nav izņēmums.

Kopumā atturieties no komerciālo putekļu tīrīšanas aerosolu uz silikona bāzes lietošanas, jo tie var kaitēt jūsu mēbelēm, tā vietā izmantojiet mikrošķiedras dvieli un maigi noslaukiet. Rūpīgai tīrīšanai noslaukiet galdu ar drānu un nedaudz ziepēm un ūdeni. Tomēr jāuzmanās, lai galds nebūtu mitrs. Acīmredzot, ja izmantojat galdautu vai galda celiņš jūsu galds ilgāk saglabāsies skaists.

Tāpat neatstājiet ēdienu vai drupatas uz galda pārāk ilgi. Tie var šķist nekaitīgi, tomēr tie var saskrāpēt vai mainīt virsmas krāsu. Var izmantot arī paliktņus un paliktņus, lai izveidotu barjeru starp karstiem šķīvjiem, šķidrumiem un galda virsmu.