Puķu kastes

39 items total
Up
More products

Puķu podi - labākais dizains jūsu telpaugiem

Kādam nolūkam tiek izmantoti puķu podi?

Puķu pods, ko dažkārt dēvē arī par stādu podiņu, ir trauks, ko izmanto ziedu un citu augu audzēšanai un izstādīšanai. Puķu podi bieži vien ir izgatavoti no dažādiem materiāliem, tostarp plastmasas, keramikas, misiņa, keramikas, metāla vai tērauda, un tie ir dažādu stilu un krāsu.

Parasti puķu podiem apakšā ir caurumi, pa kuriem var notecēt papildu ūdens, dažkārt uz atbilstošu apakštasīti zem puķu podiņa. Ja nepieciešams, augu saknes var izmantot šo ūdeni.

Ir arī mūsdienīgi pašapūdeņošanās puķu podi ar ūdens rezervuāru . Ja meklējat šāda veida podus, apskatiet pašapūdeņojošos puķu podus, ko piedāvā uzņēmums Eva Solo.

Kādiem nolūkiem kalpo puķu pods?

Atšķirībā no puķu stendiem, kurus galvenokārt izmanto ziedu izstādīšanai, puķu podus var izmantot dažādiem mērķiem, tostarp augu pārvietošanai uz dažādām vietām, sēklu ieaudzēšanai, augu audzēšanai uz terases un iekštelpās, delikātu augu audzēšanai telpās vēsākā klimatā vai vienkārši telpaugu demonstrēšanai kā daļu no mājas apdares.

Kā izvēlēties labāko puķu podiņu?

Lūk, daži padomi, kā izvēlēties puķu podus:

  • lieluma skaitļi

Pirmais solis, izvēloties jaunu puķu podiņu jūsu mājai, ir puķu podiņa izmēra noteikšana. Kā izvēlēties pareizo izmēru? Ja nepieciešams pārstādīt augus, tiem, kas aug podos ar 10 cm vai mazāku diametru, palieliniet podus par 1 līdz 2 cm. Lielākiem augiem, kas aug lielākos podos, palieliniet podiņa diametru par 2 vai 3 cm.

  • izšķiroša nozīme ir drenāžai

Daudziem istabas augiem ir svarīgi izvēlēties podiņu ar drenāžas mehānismu, lai augsne pēc augu laistīšanas nepaliktu pārāk mitra. Pateicoties plašajam moderno lejkannu piedāvājumam, augu laistīšana var būt tikpat stilīga kā paši augi.

  • izvēlieties savu dizainu

Izvēlieties puķupodu, kura izskats un tekstūra jums patīk. Izvēlieties stilu, kas atbilst jūsu interjera stilam. Mūsdienās visbiežāk telpaugiem izmanto keramikas podus. Tie ir dažādu formu, nokrāsu un izmēru. Plastmasas podi ir viegli, un tiem ir dažādas krāsas un dizains. Tie ir arī lēts risinājums, un to uzturēšana ir vienkārša.

Veikalā Kulina mums ir plaša ziedu podiņu izvēle no tādiem atzītiem ražotājiem kā Blomus, Eva Solo, Hübsch un Rosendahl dažādu izmēru, stilu un materiālu.