Bugatti

Iepazīstieties ar Bugatti - itāļu zīmolu, kas piedāvā ne tikai stilīgu virtuves tehniku, galda piederumus, virtuves un ēdamistabas aksesuārus, bet arī ideju par "Negaidīto ikdienu" - stilīgu atgādinājumu novērtēt mazās lietas, kas mums ir blakus katru dienu.
60 items total
Up
More products

Bugatti - grezna itāļu virtuves tehnika un piederumi

Bugatti ir zīmols, kas ražo mūsdienīgas galda piederumu, galda piederumu, virtuves piederumu, termo pudeļu un mazu, bet inovatīvu virtuves ierīču kolekcijas, kuras visas ir inteliģentas. Apvienojot estētiskos meklējumus un tehnoloģijas ar izteiktu itāļu izjūtu, zīmols rada priekšmetus, kuriem piemīt izsmalcināts stils un funkcionāls mērķis. Turklāt Bugatti"uz nākotni vērstā filozofija nevainojami integrē patiesas vietējās tradīcijas, tādējādi radot unikālu un autentisku produktu.

Bugatti kolekcijās uzmanība tiek pievērsta ne tikai dizaina estētiskajam aspektam, bet arī ikdienas sadzīves priekšmetiem nepieciešamajam praktiskumam. Skaistuma jēdziens ir aplūkots visās kolekcijās.

Bugatti zīmola vēsture

Bugatti ir bagāta attīstības vēsture (sākot no 1923. gada), kas aizsākās kā profesionāla darbnīca, kas ražoja niķeļa-sudraba un sudrabotus misiņa galda piederumus. Pēc tam uzņēmums pirmais sāka izstrādāt Bugatti sakausējumu, un kopš tā laika tas ir kļuvis par mūsdienīgu virtuves piederumu zīmolu. Sākotnējais nosaukums F.lli Bugatti fu Amadio bija veltījums piecu brāļu tēvam, kas to dibināja, un Bugatti vienmēr ir bijis saistīts ar spēcīgām ģimenes saitēm un dziļu saikni ar Itālijas Lumežānes reģionu.

Runājot par zīmola visjaunāko vēsturi, Bugatti ienāca tirgū 2005. gadā, kad tika laists klajā pirmais mazais virtuves aparāts - Diva espresso kafijas automāts, ko izstrādāja Andreas Seegatz. Kopš tā laika uzņēmums ir turpinājis paplašināt savu produktu klāstu, piedāvājot virkni produktu ar savu raksturīgo preču zīmi un modernāko DNS.

Neskatoties uz savu ilgo vēsturi, Bugatti ir turpinājis paplašināt inovāciju robežas dizaina, estētikas un tehnoloģiju jomā. Uzņēmums ir apņēmies iedzīvināt savu mantojumu un garu ikdienas priekšmetos, radot krāsainu un aizraujošu dzīvesveidu, kas pilns stāstu, ar kuriem vērts dalīties.

Bugatti filozofija - negaidīta ikdiena

Ar siltumu, burvību un brīnumu piepildot vienkāršos ikdienas rituālus, Bugatti vēlas bagātināt ikdienas ieradumus, ko mēs veicam savā mājas vidē, padarot tos intīmākus un savienojot ar mūsu dziļākajām vēlmēm, ar skaistuma un dizaina palīdzību radot vērtīgu un emocionālu ceļojumu.

Bugatti"Unexpected Everyday" filozofija uzsver mazo lietu nozīmi, kas var ietekmēt mūsu ikdienas dzīvi. Šī filozofija veicina ideju, ka mēs varam radīt jēgpilnu pieredzi, pieņemot īpaši reālus, siltus un dvēseliskus mirkļus, kas ir unikāli un pārsteidzoši. Tas ir stilīgs atgādinājums, lai novērtētu mazās lietas, kas mūs katru dienu aizkustina.

Bugatti"produktu klāsts - itāļu stils un inovācijas

Bugatti, kas pazīstams arī kā Casa Bugatti, piedāvā plašu produktu klāstu mājai, tostarp virtuves ierīces, ūdens pudeles, galda piederumus un virtuves piederumus. To izstrādājumu atšķirība ir unikālais un novatoriskais dizains, kas apvieno gan formu, gan funkciju. Bugattiprodukti ir ne tikai vizuāli pievilcīgi, bet arī efektīvi un praktiski ikdienas lietošanai. Viņi izmanto augstas kvalitātes materiālus un pievērš uzmanību pat vissīkākajām detaļām, nodrošinot, ka viņu izstrādājumi ir izturīgi un ilgi kalpo. Turklāt Bugatti ir apņēmies ievērot ilgtspējas un ekoloģiskuma principus, izmantojot materiālus un ražošanas procesus, kas līdz minimumam samazina ietekmi uz vidi.

Visas Bugatti mazās virtuves ierīces no jauna interpretē itāļu stilu, un tām raksturīga mūsdienīga estētika apvienojumā ar izcilu inženiertehnisko kompetenci un progresīvām tehnoloģijām, piemēram, IoT (lietu internets), ko izmanto Bugatti B Chef lietotnē, un GTH (Glass Tech Hot Semiconductor Technology), ko izmanto revolucionārajā viedajā virtuves ierīcē Noun.