Microplane

Microplane ir zīmols, kas specializējas greznu un kvalitatīvu virtuves rīvju un mizotāju ražošanā. Tiem ir asākie un uzticamākie asmeņi, kas izgatavoti ASV. Tie noderēs visa veida ēdieniem, piemēram, dārzeņiem, sieram, ingveram vai muskatriekstiem un atvieglos jūsu virtuves darbus.
27 items total
Up
More products

Microplane - labākie virtuves rīveņi pasaulē

Microplane nodibināja Ričards un Greisa Greisēfa. Sākotnēji pāris nodarbojās ar kokapstrādes instrumentu ražošanu, taču atklāja, ka 1990. gadā viņu kopīgi piederošajā līgumražotnē Grace Manufacturing Inc., kas atrodas Rasevilā, Arkanzasas štatā, ASV, izgudrotais raspis ir lielisks produkts ar lielu potenciālu. Pāris nolēma mainīt uzņēmējdarbības virzienu un radīt virtuves rīkus, kas bija īpaši paredzēti rīvēšanai un mizas rīvēšanai, kuri ātri ieguva popularitāti pavāru un mājražotāju vidū un kļuva par pamatu uzņēmuma turpmākajiem panākumiem.

Uzņēmuma misija un apbalvojumi

Microplanemisija ir nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes virtuves rīkiem, kas paredzēti, lai padarītu gatavošanu un cepšanu vieglāku un patīkamāku.

Microplaneuzņēmuma apņemšanās nodrošināt kvalitāti un inovācijas gadu gaitā ir nodrošinājusi daudzus dizaina apbalvojumus. 1999. gadā uzņēmuma cesteris Starptautiskajā mājsaimniecības piederumu izstādē ieguva balvu par inovācijām virtuvē. Kopš tā laika uzņēmums par saviem izstrādājumiem ir saņēmis vairākus apbalvojumus, tostarp Red Dot Design Award, iF Design Award un Good Design Award, bet pēdējais no tiem ir Red Dot Award: Produktu dizains 2022. gadā par Black Sheep sērijas rīvēm.

Microplane cesteris - obligāts jūsu virtuves piederums!

Viens no Microplane populārākajiem produktiem ir cesteris. Microplane cesteris ir paredzēts ātrai un vieglai miziņu noņemšanai no citrusaugļiem, tāpēc to iecienījuši pavāri un maiznieki. Cesterim ir garš, šaurs asmens ar sīkiem, asiem zobiņiem, kas ļauj viegli sarīvēt miziņu no augļiem, neatdalot rūgtās miziņas. Microplane cesteris atšķiras no citiem cesteriem, jo tā asmeņi ir ļoti asi un izvietoti tuvu viens otram, tādējādi nodrošinot smalkāku rīvēšanu. Daudzu uzdevumu veikšanai to var izmantot ātrāk nekā nazi, turklāt tas ir izturīgs un izturīgs.

Microplane ražo arī virkni virtuves rīveņu, kas paredzēti dažādiem pārtikas produktu veidiem. Uzņēmuma rīve ir pazīstama ar savu precizitāti un asumu, kas ļauj viegli sarīvēt sieru, dārzeņus un citas sastāvdaļas ar minimālu piepūli.

Sākot no pieticīga kokapstrādes instrumentu uzņēmuma, Microplane ir kļuvis par globālu zīmolu, kas ir pazīstams ar to, ka ražo vienus no labākajiem rīkiem un rīvētājiem tirgū, kurus joprojām iecienījuši gan mājas pavāri, gan profesionāli slaveni šefpavāri, piemēram, Gordons Ramsijs.