trauku komplekti

31 items total
Up
More products

Trauku komplekti – elegance jūsu maltītēm

Ar moderniem trauku komplektiem jūs varēsiet uzklāt saskaņotu galdu, kas jūsu maltītēm piešķs izsmalcināti elegantu noskaņu. Šķīvju vai trauku komplekts būs ideāls pamats, taču, papildinot to ar atbilstošu galda piederumu komplektu, glāzēm un servēšanas traukiem, jūs noteikti pārsteigsiet savus viesus vēl vairāk.

Mūsu trauku komplektus piedāvā populārākie galda piederumu ražotāji, un tie ir ne tikai skaisti, bet arī ļoti kvalitatīvi. Turklāt tie ir mazgājami trauku mašīnā, tāpēc jūs varēsiet baudīt maltītes kopā ar mīļajiem, neraizējoties par to, ka vēlāk būs jāmazgā trauki. Laiks ar cilvēkiem noteikti ir svarīgāks par laiku, ko pavadāt, tīrot virtuvi, vai ne?

Kādus trauku komplektus iespējams iegādāties Kulina veikalā?

Kulina piedāvā šādus trauku komplektus:

  • Šķīvju komplekti

Pasniedzot ēdienu, šķīvjiem nav tikai praktiska loma. Tie palīdz radīt elegantu noskaņu un unikālu galda izskatu. Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu dažādām situācijām, kas palīdzēs baudīt ne tikai vakariņu garšu, bet arī izskatu.

Mēs piedāvājam ļoti plašu trauku klāstu – no brokastu pārslu bļodiņām līdz formālu pasākumu traukiem. Mūsu dizaina trauku komplekti ir ne tikai praktiski, bet arī ļoti skaisti, tāpēc tie piešķirs jūsu galdam unikālu izskatu.

  • Bļodiņu komplekti

Bļodiņas var izmantot visdažādākajiem mērķiem, piemēram brokastu pārslu un salātu pasniegšanai vai kā zupas šķīvjus> pusdienās. Mēs piedāvājam plašu dažādu materiālu, izmēru un dizainu bļodu klāstu, ko var izmantot jebkurai garšīgai maltītei. Kulina, cita starpā, jūs atradīsiet arī makaronu bļodiņas, uzkodu bļodiņas, bļodiņas Āzijas zupām, salātiem un mērcēm. Tās lieliski noderēs arī sautējumiem un citiem līdzīgiem ēdieniem.

Mums ir pieejami trauku komplekti dažādās formās, izmēros un dizainos, lai jūs varētu atrast savam interjeram un dažādām situācijām piemērotus traukus.

Kā pareizi kopt trauku komplektus?

Ir vairāki veidi, kā rūpēties par saviem traukiem. Kā jau minējām iepriekš, vairums mūsu trauku ir piemēroti mazgāšanai trauku mašīnā. Zīmola Made in Japan trauki ir īpaši noturīgi pret nolietojumu, tāpēc tos var izmantot arī restorānos. Tie ir izturīgi arī pret sagriešanu, taču jebkurā gadījumā tie jālieto rūpīgi un ar mīlestību.

Lai nesaskrāpētu keramikas traukus, to mazgāšanai ar rokām izmantojiet mīkstu švammīti. Savukārt, lai trauki nesaskrāpētos izlietnē, ielieciet tajā plastmasas trauku.