66 items total
Mēteļu pakaramais āķis PICCOLO, misiņš, Hübsch
11,49 €
HU991505
Up
More products

Kārtīga māja - priekšnoteikums perfektam interjeram

Kārtīga un labi organizēta māja gan radīs komfortu tās iemītniekiem, gan uzlabos interjera izskatu. Sakārtotas telpas izskatās ļoti plašas un tīras, turklāt kārtīga māja ļaus jums ietaupīt laiku. Kā? Pavisam vienkārši - jums nebūs jāmeklē lietas, jo jūs precīzi zināsiet, kur tās atrodas.

Kā sākt mājas kārtošanu?

Sāciet ar lieko lietu izmešanu. Izstaigājiet visas mājas telpas, pārskatiet katru atvilktni un katru plauktu un atbrīvojieties no visa liekā - lietām, ko vairs neizmantojat un kas vairs nav vajadzīgas. Tā jūs iegūsiet vairāk vietas un mājas sakārtošana būs daudz vienkāršāka.

Lūk, pāris vērtīgi padomi mājas sakārtošanai!

  • Iegādājieties uzglabāšanas risinājumus dažādām lietām (plastmasas kastes ar vākiem, mazus organizatorus, paplātes, glozus, bļodas) un visu veidu īpašos organizatorus (piemērām, žurnālu statīvus, lietussargu statīvus, rotaslietu kastītes, apavu plauktus). Jūsu plaukti, atvilktnes un visas virsmas izskatīsies daudz labāk, turklāt moderno zīmolu piedāvātie uzglabāšanas risinājumi ir ļoti stilīgi un ārkārtīgi praktiski.
  • Uzlieciet zīmītes visiem skapju organizatoriem, lai ātri zinātu, kurā vietā kas atrodas.
  • Novietojiet koridorā dekoratīvu bļodu, paplāti ar nodalījumiem vai cita veida organizatoru, kurā varēsiet likt mazās lietas, kas mēdz mētāties dažādās mājas vietās (piemēram, mājas un mašīnas atslēgas, monētas)
  • Izmantojiet atvilktņu organizatorus gan skapjos, gan virtuvē (ir laiks atvadīties no nekārtīgām atvilktnēm!)
  • Pārdomājiet, kurās telpās un mēbelēs kārtības ieviešanai varētu noderēt dažādi organizatori.
  • Izmantojiet pakaramos, kas ļaus iegūt vairāk vietas uz sienām, unvirs durvīm liekamus organizatorus.
  • Organizējiet lietas, kas saistītas ar jūsu hobijiem (padomājiet, kā vislabāk uzglabāt savas kolekcijas - ja vien tās netiek īpaši izstādītas)

Un pēdējais, taču ne mazāk svarīgais padoms – mājas kārtošanai veltiet pietiekami ilgu laiku, dariet to pakāpeniski un nekad nepadodieties. Un ticiet mums - kārtīga māja ir skaista, un kārtīga māja ir vieta, kur vēlēsieties atpūsties.