Ūdens pudeles

92 items total
Up
More products

Ūdens pudeles - ērti dzeriet ūdeni, remdējiet slāpes un remdējiet garšu stilīgi

Ūdens ir ļoti svarīgs mūsu izdzīvošanai, un labas veselības uzturēšanai ir svarīgi saglabāt mitrumu. Tāpēc ir labi, ja jums vienmēr līdzi ir ūdens pudele . Tas nodrošina mitrināšanu, palīdz ietaupīt naudu un mazina oglekļa dioksīda emisiju.

Ūdens pudeles ir trauki, kas īpaši paredzēti šķidrumu uzglabāšanai un pārvadāšanai. Tie ir visdažādāko formu, izmēru, krāsu un materiālu. Mēs izvēlamies augstākās kvalitātes ūdens pudeles no tādiem ražotājiem kā Yumbox, Eva Solo, Stelton un daudziem citiem.

Ja pastāvīgi esat ceļā un jums ir nepieciešams kaut kas stilīgs, ko izmantot kopā ar ūdens pudele, varat aplūkot arī mūsu pusdienu kastes.

Kādi ūdens pudeļu veidi ir pieejami Kulina?

Mūsu vietnē ir pieejamas dažādu veidu ūdens pudeles, no kurām varat izvēlēties, un katrai no tām ir īpašas priekšrocības.

  • Plastmasas ūdens pudeles - plastmasas pudeles ir plastmasas trauki, ko izmanto ūdens uzglabāšanai un pārnēsāšanai. Tie ir pārvietojami, viegli un plaši pieejami.
  • Nerūsējošā tērauda ūdens pudeles - no nerūsējošā tērauda izgatavotas ūdens pudeles ir izturīgākas un videi draudzīgākas. Tos var pārstrādāt, un, ja tie ir izolēti, tie var ilgāk saglabāt ūdens temperatūru.
  • Stikla ūdens pudeles - stikla ūdens pudeles ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas pilnībā izvairīties no plastmasas. Tie ir videi nekaitīgi, atkārtoti lietojami un nesatur ķīmiskas vielas. Tie arī neaiztur garšas un smakas un ir viegli tīrāmi.
  • Viedās ūdens pudeles - Vai ūdens pudele var būt vieda? Jā, var! Aplūkojiet tuvāk Joseph Joseph ūdens pudeles un uzziniet, kā tās var palīdzēt jums saglabāt hidratāciju. Viena no galvenajām Dot ūdens pudele iezīmēm ir tās unikālais vāks ar rotējošu ciparnīcu ar krāsainiem punktiem. Katrs punkts ir noteikts ūdens daudzums, parasti 200 mililitri (vai 7 unces). Dzerot ūdeni no pudeles, varat pagriezt ciparnīcu, lai atzīmētu savu progresu. Šis vizuālais attēlojums ļauj viegli izsekot, cik daudz ūdens esat patērējis, un palīdz jums saglabāt mitrināšanu.

Kā rūpēties par savām ūdens pudelēm?

Lai ūdens pudele būtu higiēniska un tīra, par to ir jārūpējas. Turpmāk sniegtie padomi palīdzēs jums pareizi uzturēt ūdens pudeles:

  • Clean to bieži: Cleanregulāri lietojiet ūdens pudele , lai atbrīvotos no mikrobiem vai nogulsnēm, kas var būt uzkrājušās. Pēc pudeles iekšpuses tīrīšanas ar pudeles birsti un karstu ziepjūdeni labi izskalojiet to zem tekoša ūdens.
  • Pārbaudiet trauku mazgājamās mašīnas drošību: Dažas ūdens pudeles ir izturīgas pret augstām temperatūrām un abrazīviem mazgāšanas līdzekļiem, ko izmanto trauku mazgājamajās mašīnās, bet citas - ne.