Viva Scandinavia

Viva Scandinavia ir īsts tējas mīļotāju zīmols, kuri uzskata, ka lapu tējas vārīšana ir rituāls, ko ir vērts svinēt. Krūzes, krūzes, tējkannas un tējas sietiņi - pagatavojiet tēju īstā skandināvu stilā!
98 items total
Tējkanna ar sietiņu NICOLAS 750 ml, stikls, Viva Scandinavia VS70400
Ledus tējas karafe MINIMA 1 l, Viva Scandinavia
29,95 €
VS76901
Sietiņš beramajai tējai ar vāciņu, Viva Scandinavia VS81011
Up
More products

Viva Scandinavia - dzeram tēju!

Viva Scandinavia ir uz tēju orientēts zīmols, kas ir ieguvis reputāciju, ražojot augstas kvalitātes, minimālisma un funkcionalitātes produktus tējas un kafijas pagatavošanai un pasniegšanai. Zīmola vēsture sakņojas dziļā izpratnē par skandināvu dzīvesveidu, kas uzsver vienkāršību, funkcionalitāti un ilgtspēju.

Šo zīmolu 2010. gadā Dānijā dibināja tējas mīļotājs Peng Lin, kuram iepriekš piederēja programmatūras uzņēmums. Viņam bija grūti atrast estētiski pievilcīgus tējas traukus, kas papildinātu smalko tēju, ko viņš bija iecienījis. Viņš sāka ar veiksmīgu mājsaimniecības piederumu ražotnes vadīšanu un drīz vien sadarbojās ar vadošo produktu dizaineru grupu Dānijā, radot skaisti darinātus izstrādājumus, kas ļoti patīk tējas cienītājiem visā pasaulē. Šobrīd VIVA galvenais birojs atrodas Toronto centrā, un tā filiāles Eiropā atrodas Beļģijā un Ķīnā.

Viva Scandinaviamisija

Lielākajā daļā kultūru tēja ir bijusi tradīcija jau 5000 gadu. Tas pavada visus cilvēku sociālās mijiedarbības un svinību gadījumus un mirkļus, tas ir dzēriens, kas palīdz atslābināties un izdzīvot mirkli. VIVA zīmols godā un novērtē tējas pagatavošanas tradīciju nozīmi un cenšas modernizēt šīs tradīcijas, lai tās varētu saglabāt pašreizējās un nākamās paaudzes.

Zīmola misija ir iedvesmot pasauli atpūsties un justies labāk ar perfektu tējas tasi - katru reizi. Lai to panāktu, Viva Scandinavia piedāvā labākos produktus, kas nepieciešami tējas pagatavošanas rituālam un pēc iespējas ērtākai beramas tējas pagatavošanai.

Populārākie produkti tējas pagatavošanai

Viens no populārākajiem Viva Scandinavia produktiem ir Infusion tējkanna, kas ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu daudzās mājās un birojos un 2013. gadā ieguva reddot dizaina balvu. Tējkanna ir veidota ar noņemamu nerūsējošā tērauda uzpildītāju, kas ļauj lietotājiem viegli pagatavot lapu tēju, savukārt borosilikāta stikla materiāls nodrošina, ka tēja ilgāk saglabājas karsta. Citi zīmola tējas izstrādājumi ietver tējas krūzes, krūzītes un tējkannas, kas ir veidoti ar tādu pašu minimālisma un funkcionalitātes pieeju. Ja jums patīk tēja, noteikti apskatiet mūsu tējas pagatavošanas iepirkšanās ceļvedi, kurā atradīsiet daudz Viva Scandinavia produktu un uzzināsiet, kā tos lietot.

Viva Scandinavia piedāvā arī dažādus ar kafiju saistītus produktus, tostarp kafijas automātus, tasītes un krūzītes. Zīmola kafijas automāti ir izstrādāti ar unikālu "drip-free" izsmidzinātāju, kas nodrošina kafijas pagatavošanu bez netīrumiem, savukārt tasītes un krūzītes ir izgatavotas no stikla ar dubultām sieniņām, kas saglabā kafiju karstu, nesadedzinot rokas.

Kāpēc cilvēkiem patīk gatavot tēju ar Viva Scandinavia produktiem?

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēkiem patīk Viva Scandinavia, ir zīmola apņemšanās ievērot ilgtspēju. Zīmola produkti ir izgatavoti no videi draudzīgiem materiāliem, piemēram, borsilikāta stikla un bambusa, un iepakojums ir izgatavots no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem. Turklāt zīmols sadarbojas ar organizācijām, kas veicina ilgtspējīgu praksi, piemēram, Rainforest Alliance, lai palīdzētu aizsargāt vidi.

Vēl viens iemesls, kāpēc cilvēki iecienījuši Viva Scandinavia, ir zīmola minimālistiskais un funkcionālais dizains. Produkti ir izstrādāti, domājot par vienkāršību, un tiem ir tīras līnijas, pieskaņotas pieskaņotas krāsas un funkcionālas funkcijas, kas atvieglo lietošanu un padara tos ērti lietojamus un viegli uztveramus. Šāda dizaina pieeja ir padarījusi Viva Scandinavia izstrādājumus populārus to lietotāju vidū, kuri novērtē vienkāršības skaistumu.

Neatkarīgi no tā, vai esat tējas vai kafijas cienītājs, vai vienkārši novērtējat vienkārša dizaina skaistumu, vietnē Viva Scandinavia atradīsiet ko piemērotu ikvienam.