tējas un kafijas glāzes

35 items total
Up
More products

Tējas un kafijas glāzes - elegants veids, kā pasniegt dzērienus

Ar mūsu kafijas vai tējas glāzēm jūsu ikdienas kafijas rituāls vai tējas ballīte ar draugiem šķitīs izsmalcinātāka. Mūsu tējas un kafijas glāzes ir stilīgas un skaistas, kas piešķirs īpašu un mūsdienīgu izskatu jūsu regulārai tējas un kafijas lietošanai.

Mums ir arī glāzes ar dubultām sieniņām, kas ir ideāli piemērotas ledus kafijai vai tējai, jo tās palīdz dzērienus ilgāk saglabāt vēsākus. Mūsu kafijas un tējas glāzes ar dubultām sieniņām ir izgatavotas arī tā, lai karstie dzērieni paliktu silti un jūsu rokas būtu drošas, tāpēc tās ir ideāli piemērotas ziemai, kad vēlaties palikt silti un omulīgi.

Vai meklējat ko citu, ne tikai tējas un kafijas glāzes? Izpētiet visas mūsu krūžu iespējas un apskatiet arī krūzītes un apakštasītes , kas pieejamas Kulina.

Kā kopt un uzturēt tējas un kafijas glāzes?

Ar kafijas un tējas glāzēm un to tīrīšanu vienmēr jārīkojas piesardzīgi. Nepareizi notīrītās un nosusinātās tējas un kafijas glāzēs var saglabāties nevēlama smaka un piesārņojums, kas ietekmēs jūsu dzērienu garšu.

Pirms pirmās lietošanas reizes vienmēr ar rokām nomazgājiet katru tējas un kafijas glāžu pāri . Lai mazinātu mehāniskās iedarbības iespēju, izvairieties no to mērcēšanas kopā ar citiem stikla traukiem. Mazgājot tās, izmantojiet neabrazīvu sūkli vai drānu ar siltu ūdeni un piemērotu mazgāšanas līdzekli.

Ja vēlaties izvairīties no neglītu ūdens traipu veidošanās vai bojājumu rašanās, nelieciet tējas un kafijas glāzes trauku mazgājamajā mašīnā. Ja trauku mazgājamajā mašīnā ievietojat glāzes ar dubultām sieniņām, ūdens var iekļūt arī starp glāzes sieniņām.

Kur vislabāk glabāt tējas un kafijas glāzes?

Izveidojiet tējas un kafijas staciju netālu no vietas, kur glabājat tējkannu. Novietojiet savas tējas un tējas un kafijas piederumus virs tējkannas virtuves skapītī (bet ne pārāk augstu, jo glāzes, krūzītes un tējkannas jūs izmantosiet diezgan bieži).

Vietnē Kulina atradīsiet plašu modernu tējas un kafijas glāžu piedāvājumu no uzticamiem ražotājiem, piemēram, Viva Sandinavia, Blomus, WMF un Zwilling. Mums ir arī dažādi kafijas automāti, kurus varat izmantot kafijas pagatavošanai.