bērnu trauki

32 items total
Bērnu pudele LAGOON 400 ml, krokodila dizains, tritāns, Kambukka KBMK1104040
Bērnu pusdienu soma DEER 20 cm, rozā, 3 Sprouts 3SPILUDEE
Bērnu pusdienu soma LAMA, 20 cm, oranža, 3 Sprouts 3SPILULLM
Bērnu krūze PEEKABOO RAFFI 275 ml, zaļa, silikons, Done by Deer DBD1819833
Bērnu pusdienu soma BEAR 20 cm, zila, 3 Sprouts 3SPILUBEA
Bērnu šķīvis SMILLA, balts, keramika, Bloomingville BV21109330
Bērnu trauku komplekts AWAY, 3 daļas, porcelāns, WMF 3 WM1286079990
Bērnu trauku komplekts PAW PATROL, 6 daļas, WMF
63,70 €
WM1288089964
Up
More products

Bērnu pusdienu trauki - palīgs, kas nepieciešams jūsu bērniem, lai sāktu ēst paši

Bērnu trauki - tas ir tik jautri!

Bērnu trauki ir lieliski piemēroti mazām rociņām. Parasti tā ir veidota ar bērniem pievilcīgiem un pievilcīgiem rakstiem. Tā bieži vien ir veidota no izturīgiem materiāliem, ko var nomest uz zemes, nesabojājot.

Bērnu trauki ietver šķīvjus, krūzītes un bļodas, kas bieži vien ir ar rokturiem vai piesūcekņu pamatni. Bērni būs sajūsmā, izmantojot savus traukus, un vecāki varēs atpūsties, zinot, ka mazie bērni izmanto drošu, netoksisku un higiēnisku trauku komplektu.

Kāpēc man ir nepieciešams iegādāties bērnam bērnu trauku komplektu?

Zīdaiņu uztura vajadzības ļoti būtiski mainās, kad viņi kļūst par maziem bērniem. Kad mazi mazuļi pāriet no biezenīšiem un mazo pirkstiņu ēdiena uz "lielo bērnu" ēdieniem, šie maziem bērniem paredzētie trauki ir ideāli piemēroti, jo jūsu bērniem vēl ir pāragri lietot pieaugušo izmēra krūzes, šķīvjus, bļodas, karotes un dakšiņas. Tās var nejauši nomest no galda vai... iekost.

Tajā pašā laikā ir ļoti svarīgi, lai bērni iemācītos paši sevi barot, jo ēšana ir viena no svarīgākajām prasmēm, kas nepieciešama ne tikai, lai izdzīvotu, bet arī lai socializētos, apmeklētu bērnudārzu utt. Kad uz vakariņām tiek aicināta ģimene, bērniem ir jautri iesaistīties un ēst pašiem.

No kādiem materiāliem tiek izgatavoti bērnu trauki?

  • Silikona

Premium klases pārtikai drošs silikons ir netoksiska viela, kas ir noturīga pret smakām un traipiem. Tas arī viegli locās un ir izturīgs. Tā spēj izturēt karstumu un kalpo ilgāk nekā plastmasa.

  • Plastmasa

Plastmasa ir izturīga viela, kas bieži vien ir izturīga arī mikroviļņu krāsnī un trauku mazgājamajā mašīnā. Plastmasas trauki bērniem ir arī vieglāki nekā nerūsējošā tērauda trauki, tāpēc maziem bērniem ir vieglāk tos satvert. Pārliecinieties, ka jūsu bērna trauki ir izgatavoti no materiāla, kas nesatur BPA un citas kaitīgas vielas.

Bērnu trauki ir ne tikai šķīvji un bļodas, bet arī īpašas krūzītes, kas piemērotas maziem bērniem vai ir aprīkotas ar neizšļakstāmiem izsmidzinātājiem. Tā kā bērniem patīk staigāt ar krūzītēm rokās, tās ir izgatavotas arī no triecienizturīgiem materiāliem, tāpēc jums par neko nebūs jāuztraucas.

Bērnu trauki, kas tiek piedāvāti Kulina

Vietnē Kulina mēs piedāvājam plašu pievilcīgu plastmasas vai silikona bērnu trauku izvēli, ko ražojuši uzticami zīmoli, kas specializējas bērnu produktu vai trauku un galda piederumu ražošanā. Izvēlieties no tādu zīmolu kā 3 sprouts, Done by deer un WMF piedāvājuma un pārliecinieties, ka jūsu bērns dienu pēc dienas kļūst patstāvīgāks! Vietnē Kulina jūs atradīsiet:

  • krāsainas bērnu bļodas (bieži ar piesūcekņu pamatni)
  • bērniem piemēroti šķīvji ar vienu, diviem vai trim nodalījumiem
  • bērnu trauku komplekti
  • bērnu trauku komplekti ar krūšdaļiņiem
  • bērnu pārtikas burkas
  • bērnu galda piederumu komplekti