Lyngby Glas

Lyngby Glas - skaisti un izturīgi stikla trauki no Dānijas vadošajām stikla fabrikām. Apskatiet zīmola radītās dzidrās vai krāsainās vīna glāzes, ūdens glāzes, tases, vāzes un dauz citus produktusun saklājiet jautras noskaņas galdu!
19 items total
Alus glāze, 4 glāžu komplekts, Lyngby Glas
30,79 €
LYG916185
Vāze TUBE 30 cm, dzintara krāsa, stikls, Lyngby Glas LYG23550
Vīna dekanters 1,5 l, Lyngby Glas
36,49 € –5 %
34,60 €
LYG23123

Lyngby Glas - stikla skaistums jūsu galda skaistumam

Lyngby Glas ir dāņu zīmols, kas jau vairāk nekā 70 gadus ražo izsmalcinātus stikla traukus un dekoratīvā stikla izstrādājumus. Šo zīmolu 1940. gadā dibināja Holgers Jepsens (Holger Jepsen), un tas ir kļuvis par sinonīmu kvalitātei, meistarībai un pārlaicīgam dizainam.

Lyngby Glas misija ir radīt stikla traukus un dekoratīvus priekšmetus, kas ir gan skaisti, gan funkcionāli.Lyngby Glas ražo skaistus stikla traukus, kas iederēsies pie jebkura galda noformējuma un sagādās prieku pie galda.

Zīmola produkti ir paredzēti ne tikai lietošanai ikdienā, bet arī kā mūžīgi mākslas darbi. Lyngby Glas lepojas ar savu uzmanību detaļām un apņemšanos nodrošināt kvalitāti, kas ir redzama katrā ražotajā produktā.

Lyngby Glas produktu klāsts

Lyngby Glas produktu klāsts ir plašs - no vīna glāzēm un šampanieša flautām līdz dekanteriem, tumblēm, krūzām, bļodām, krūzēm un šķīvjiem. To izstrādājumi ir izstrādāti, lai atbilstu dažādām gaumēm un stiliem - no klasiskiem un tradicionāliem (Sorrento kolekcija), elegantiem un šiks (Palermo un Milano kolekcija) līdz moderniem un mūsdienīgiem (Torino kolekcija).

Zīmola katalogā ir gan caurspīdīgas, gan krāsainas glāzes, gan ar rokām darinātas, gan pūstas ar muti. Produktu detaļas, piemēram, savīti kātiņi, zelta apmales vai radošas formas, apliecina šajā stikla fabrikā strādājošo amatnieku izcilību.

Zīmols piedāvā ne tikai stikla traukus, glāzes alkoholiskajiem un bezalkoholiskajiem dzērieniem, bet arī dekoratīvus priekšmetus, piemēram, modernas dažādu formu, izmēru un krāsu vāzes.

Kā uzstādīt galdu ar Lyngby Glas?

Mūsdienu galda klāšanai raksturīgs jauna un veca apvienojums, dažādu formu un krāsu sajaukšana un saskaņošana. Tas padara katru galdu unikālu, piešķir interjeram raksturu, maina atmosfēru un piešķir ēdamistabai prieku.

Tāpēc, ja meklējat skaistus stikla traukus, jums nav jāierobežojas ar vienu stilu un vienu kolekciju. Lyngby Glas ir tik daudz ko piedāvāt, un jums nav nekādā veidā sevi jāierobežo.