Joseph Joseph

Tas viss sākās ar vienu stikla griešanas dēlīti... Brāļi Jāzepi radīja savu "Joseph Joseph" virtuves piederumu zīmolu, kas cenšas padarīt labākus visus ikdienas un virtuves piederumus.
110 items total
Caurduris DUO, sarkans, Joseph Joseph
17 € –23 %
13 €
JS80024
Caurduris, 2 gab., pelēks, Joseph Joseph
29 € –24 %
22 €
JS40094
Dārzeņu mizotājs DUO, Joseph Joseph
10 €
JS80005
Up
More products

"Joseph Joseph" — Viss sākās ar vienu stikla griešanas dēli...

Zīmolu "Joseph Joseph" dibināja Antonijs (Antony) un Ričards Džozefi (Richrd Joseph), dvīņubrāļi un dizaineri, kuri aizrāvās ar izgudrojumiem. 2003. gadā viņi izstrādāja stikla griešanas dēli, kas bija viņu ceļojuma sākums, lai izstrādātu funkcionālus virtuves produktus, kas padarītu ikdienas mājas darbus efektīvākus.

Misija un vīzija

Brāļu Džozefu ideja ir revolucionizēt mājas darbus un izstrādāt produktus, kas darbojas labāk, ir daudzfunkcionāli un atrisina ikdienas problēmas. Neatkarīgi no tā, kāds ir uzdevums – maltītes gatavošana, virtuves sakārtošana, veļas mazgāšana vai atkritumu apsaimniekošana, katrs zīmola "Joseph Joseph" produkts ir izstrādāts, lai atvieglotu ikdienas dzīvi.

Daudzfunkcionālie izstrādājumi ir izstrādāti, lai padarītu darbu virtuvē efektīvāku, ietaupītu vietu virtuves atvilktnēs un mazāku ietekmi uz vidi. "Joseph Joseph" mērķis ir samazināt atkritumus un piesārņojumu, izmantojot pārstrādājamus materiālus, piedāvājot rezerves daļas, ja iespējams, un padarot savus produktus pēc iespējas izturīgākus un daudzfunkcionālākus.

"Joseph Joseph" dizains un produkti

"Joseph Joseph" ir Londonā bāzēta studija, kurā tiek izgudroti visi viņu produkti, kur tiek veikti pētījumi un izstrādāti prototipi un kurā katrs produkts tiek pārbaudīts, lai pārliecinātos, ka tas darbojas lieliski.

Visi "Joseph Joseph" virtuves instrumenti un piederumi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un ir ar modernu dizainu, kas piemērots visu veidu virtuves stiliem. Varat izvēlēties no dažādām krāsām, tostarp mūžīgiem pelēkiem vai baltiem toņiem un krāsainākām, drosmīgākām iespējām.

Daudzi produkti no zīmola kataloga saņēma prestižas balvas, piemēram, The Queen’s Award for Enterprise 2018. gadā par Totem Waste Separation & pārstrādājamo atkritumu tvertni, Excellence in Housewares Award (10 inovāciju balvas), Global Innovation Awards (gia) (astoņas uzvarētāju balvas! ar jaunāko par revolucionāro Flex™ tualetes birsti), Reddot Design Award (kopš 2018. gada 14 RedDot balvas, tostarp divas Best of the Best atzinības par Pie™ virtuves taimeri un Totem atkritumu šķirošanu un pārstrādājamo atkritumu tvertnēm).

Starp "Joseph Joseph" zīmola bestselleriem Kulina jūs atradīsiet: