343 items total
Viskija glāze SPEY WHISKY, Riedel
24,60 €
RD051502S3
Baltvīna glāze SOMMELIERS 520 ml, Riedel
87 €
RD440007
Baltvīna glāze SWIRL WHITE WINE 380 ml, Riedel RD045033
Degustācijas komplekts no 4 vīna glāzēm VELOCE Riedel
New
RD5330471
Komplektā 4 glāzes sarkanvīnam Stili Spiegelau
27,70 €
SP4670181
Oaked Chardonnay Superleggero glāze Riedel
88,99 €
RD442597
Stikla Luāras vīnziņi Riedel
88,99 €
RD440033
Stikls HIGHLAND, komplektā 12, dzidrs, Nachtmann
New
74,99 €
NM101754
Up
More products

Stiklenes - dzeriet tīru, caurspīdīgu dzērienu

Brilles - galda rotaslietas

Mēs ikdienā lietojam brilles, tāpēc tām jābūt gan izturīgām, gan noderīgām. Stiklenes ir visdažādāko izmēru, formu un stilu, tāpēc izvēlēties ideālo stikla trauku komplektu var būt sarežģīti.

Visām mūsu dzeramajām glāzēm ir skaists dizains un viegli kopjamas īpašības. Mums ir viss, kas jums nepieciešams, neatkarīgi no tā, vai meklējat glāzes vai alkohola glāzes, glāzes, lai pārsteigtu savus apmeklētājus, vai ikdienā nepieciešamās glāzes. Varat arī pārlūkot mūsu plastmasas glāžu kolekciju, lai padarītu jūsu pikniku mierīgāku, kā arī tējas un kafijas glāzes, ja vēlaties izbaudīt sava iecienītā dzēriena krāsu.

Kā kopt stikla traukus?

Neatkarīgi no tā, vai glāzes mazgājat ar rokām vai trauku mazgājamā mašīnā, viena no galvenajām problēmām ir ziepju nosēdumi un ūdens traipi. Uz stikla traukiem bieži veidojas ūdens traipi, ja tie dabiski izžūst, un ziepju nosēdumi pasliktina dzēriena kvalitāti.

Vienmēr noslaukiet stiklu līdz sausumam ar mīkstu drānu, kas neatstāj uz stiklašķiedras . Lai izvairītos no svītrām uz tīra stikla, ietiniet to vienā mikrošķiedras dvieli, bet ar otru noslaukiet to sausu.

Kādas brilles var iegādāties vietnē Kulina?

  • Vīna glāzes

Ar mūsu neticamo vīna glāžu klāstu baudiet vīnu pareizā veidā. Mūsu stilīgajā sortimentā ir viss nepieciešamais, lai izklaidētu viesus vai atpūstos dienas beigās.

  • Alus glāzes

Alus glāzes ir kļuvušas par priekšmetiem, kas ne tikai satur alu; dažas pat uzlabo alus smaržu, saglabā putu un neļauj jūsu rokām to sasildīt. Tās uzlabos jūsu kopējo alus baudīšanas pieredzi un palīdzēs jums saskatīt alus krāsu un tīrību. Tās ir arī lieliska dāvana alus cienītājiem.

  • Kokteiļu glāzes

Ar mūsu kokteiļu glāžu izvēli mēs varam apmierināt jūsu vēlmes attiecībā uz sauso vai mitro kokteili. Tie ir ideāli piemēroti, lai kratītu, jo tajos ir vairāk vietas ledum.

  • Ūdens glāzes

Papildus standarta ūdens glāzēm mēs piedāvājam arī dekoratīvākas ūdens glāzes, ko var izmantot svinīgākā atmosfērā, vai krāsainas glāzes, kas lieliski iederēsies modernā interjerā vai jūsu terasē.

  • Viskija glāzes

Viskija glāzes ir glāzes ar plašu malu un spēcīgu dibenu, kas ir ideāli piemērotas viskijam ar vai bez ledus. Tās ir arī lieliski piemērotas džina ar toniku un citu alkoholisko dzērienu sajaukšanai.

Šeit atradīsiet arī cita veida glāzes, tostarp šova glāzes, šampanieša glāzes, dzērienu glāzes un garās dzērienu glāzes, ko ražo tādi labi pazīstami zīmoli kā Riedel, Nachtmann, Eva Solo vai Blomus.