Kähler

Kähler, kas ir daļa no Rosendahl dizaina grupas, ir pazīstams ar lieliem keramikas un porcelāna traukiem, inovatīvām glazūrām, radošiem dizainiem un savdabīgu māksliniecisku sadarbību. Apskatiet zīmola traukus, virtuves piederumus, vāzes un dekorus un baudiet mūsdienīgu un juteklisku dizaina stāstu, kurā gaidīt ir ikviens!
77 items total
Figūriņa THE ATTENTIVE ONE 13 cm, balta, keramika, Kähler KHL691018
Krūze HAMMERSHOI 330 ml, balta, Kähler
25,95 € –15 %
22 €
KHL692250
Up
More products

Kähler - mākslas un amatniecības tradīcijas

Zīmola Kähler vēsture aizsākās 1839. gadā, kad Hermans Kähler atvēra keramikas darbnīcu Næstvedā. Tomēr zīmols kļuva slavens ar unikālu dizainu, kad viņa dēls Hermans A. Kähler, pievienojās tai.

Kopš tā laika Kähler tiek asociēts ar roku darba un amatniecības dizaina tradīcijām, inovatīvām glazūrām, radošiem dizainparaugiem un savdabīgu māksliniecisko sadarbību. Zīmols saviem lietotājiem piedāvā skaistus traukus, vāzes, figūras un skulptūras, laternas un svečturus, sezonālus dekorus un tekstilizstrādājumus, kas interjerā rada juteklisku atmosfēru.

Ģimenes uzņēmuma ēra ar ceturto Kähler ģimenes paaudzi beidzās 1974. gadā. Tagad Kähler ir daļa no Rosendahl Design Group - mūsdienu dizaina ikonu un labāko skandināvu zīmolu saimes, kas apvieno tradīcijas ar inovācijām un pārlaicīgu eleganci.

Kählervīzija un misija

Kähler ir izaudzis par dizaina kolektīvu, kurā apvienojušies labākie mākslinieki, izcilākie dizaineri un amatnieki. Papildus talantīgākajiem cilvēkiem - māksliniekiem un keramikas gleznotājiem - Kähler's DNS noslēpums ir arī šo cilvēku meistarība un radošums. Tas ir tas, kas ir padarījis Kähler par ikonisku keramikas zīmolu un dāņu keramikas dizaina meistaru.

Starp izcilākajiem dāņu māksliniekiem, kas strādājuši portālā Kähler, ir Torvalds Bindesbols, Svends Hammershøi, Kai Nielsen un Jenss Thirslunds.

Zīmola mērķis ir būt līderim mākslas jomā, ņemot labāko no mākslinieciskās keramikas mantojuma un apvienojot to ar mūsdienu tendencēm. Šis zīmols uzskata, ka labam dizainam un ar rokām darinātai kvalitātei nav derīguma termiņa, un to pierāda ar katru savu katalogu produktu.

Kā tiek izgatavoti Kählerprodukti?

Gadu gaitā vietnē Kähler strādājušas daudzas dažādas sievietes, kas apgleznoja keramiku, piešķirot izstrādājumiem galīgo izskatu un nodrošinot, ka Kählerkeramika iegūst unikālu un burvīgu, ar rokām darinātu izskatu. Kähler"Omaggio Nuovo" ar rokām darinātā dizaina tradīcijas joprojām ir dzīvas, un pat tagad daži zīmola produkti, piemēram, Omaggio Nuovo sērijas vāzes (kas ir labi pazīstamās Omaggio sērijas atdzimšana), ir apgleznoti ar rokām. Arī visas durvju un logu atveres slavenajā Urbania keramikas laternu sērijā ir izgrieztas ar rokām. Šī ir klasiskā keramikas meistarība savā labākajā kvalitātē!

Kähler's izstrādājumi iederēsies gan klasiskā, gan modernā interjerā. To formas un krāsas ir mūžīgas un elegantas, un tās būs lieliska dāvana visiem klasiskā dāņu dizaina cienītājiem.