Philippi

Philippi ir sagatavojis jums dāvanu! Patiesībā daudz dāvanu, personīgu aksesuāru un viedierīces jums un jūsu mīļotajiem. Palutiniet viņus un sevi ar dizaina dāvanām!
138 items total
HURRICANE konisks svečturis 38 cm, misiņš, Bjørn Wiinblad
New
BJORW56407
HURRICANE konisks svečturis 46 cm, misiņš, Bjørn Wiinblad
New
BJORW56408
HURRICANE konisks svečturis 55 cm, misiņš, Bjørn Wiinblad
New
BJORW56409
Pīlāra svece GUIRLANDE 25 cm, sarkana, Bjørn Wiinblad
New
BJORW53085
Pīlāra svece GUIRLANDE 25 cm, sarkana, Bjørn Wiinblad
New
BJORW53086
Pildspalvas turētājs ROTONDO 10 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP209006
Rakstāmspalva PURE 13 cm, spiede, misiņš, Philippi
New
PHP273104
Smilšu pulkstenis LALA 30 cm, Philippi
49,90 €
PHP103005
Tējas sveces svečturis VAL 8 cm, balts, stikls, Philippi
New
PHP277007
Anti-stresa dekors BALLANCE 15 cm, melns, Philippi
79,90 €
PHP193283
Apavu lāpstiņa WINDSORE 59 cm, brūna, Philippi
39,90 €
PHP300043
Up
More products

Philippi - lieliskas personīgās dāvanas un minimālisma mājas dekoru aksesuāri

Philippi ir zīmols, kas guvis atzinību ar savu stilīgo un mūsdienīgo dizainu mājas dekoru un personīgo dāvanu kategorijā. Zīmola misija ir radīt produktus, kas ir ne tikai funkcionāli, bet arī estētiski pievilcīgi, ļaujot klientiem tos baudīt gadiem ilgi.

Philippi izstrādājumu stilu var raksturot kā modernu un minimālisma stilu ar skaidrām līnijām un vienkāršām formām, kas iederas dažādos interjera stilos. Zīmola izmantotie materiāli, piemēram, tērauds un stikls, rada glītu un noslīpētu izskatu, kas ir saistošs tiem, kuri novērtē kvalitatīvu amatniecību un dizainu.

Philippi"produktu klāsts

Philippi"produktu klāstā ir plašs izstrādājumu klāsts gan mājsaimniecībai, gan personīgai lietošanai. Katalogā iekļauti:

  • mājas dekora priekšmeti - vāzes, svečturi, bilžu rāmji, durvju aizbāžņi
  • galds piederumi - augļu bļodas, servīzes, uzkodu bļodas, karafes, etāžas, siera nazis komplekti, salvešu gredzeni
  • virtuves un tējas un kafijas piederumi - krējuma, kafijas automāti, sāls un piparu trauks,
  • mājas bāra piederumi - vīna statīvi, pudeļu atvērēji,
  • dārza piederumi - ugunskura vietas, dārza lāpas, laternas
  • personīgās dāvanas - radošas dāvanas, kas ir gan pievilcīgas, gan praktiskas, piemēram, rotaslietu kastītes, vizītkaršu turētāji, atslēgu piekariņi, spēles, mājas biroja piederumi.

Viens no iemesliem, kāpēc Philippi produkti cilvēkiem šķiet pievilcīgi, ir zīmola apņemšanās nodrošināt kvalitāti. Katrs izstrādājums ir rūpīgi izstrādāts, pievēršot uzmanību detaļām, un tas ir gan skaists, gan funkcionāls. Turklāt, kad vien iespējams, Philippi izmanto ilgtspējīgus materiālus, kas ir saistoši tiem, kuri novērtē videi draudzīgus zīmolus.

Philippi - lieliski iederas modernā interjerā

Philippi izstrādājumi lieliski iederas modernos un minimālisma interjeros, kur uzsvars tiek likts uz tīrām līnijām un vienkāršām formām. Tā kā zīmols izmanto tēraudu un stiklu, to izstrādājumi ir lieliska izvēle tiem, kam patīk moderns, minimālisma un industriālā stila interjers, savukārt to gludais un pulētais izskats labi iederas mūsdienīgā vidē.

Kopumā Philippi ir zīmols, kas piedāvā stilīgus un augstas kvalitātes izstrādājumus, kuri ir gan funkcionāli, gan estētiski pievilcīgi. Nav brīnums, ka to izstrādājumi ir tik daudzu cilvēku iecienīti, jo tie ir ilgtspējīgi un izstrādāti ar pārlaicīgu dizainu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izrotāt savu mājokli vai atrast ideālu dāvanu kādam īpašam cilvēkam, vietnē Philippi ir ko piedāvāt.