Philippi

Philippi ir sagatavojis jums dāvanu! Patiesībā daudz dāvanu, personīgu aksesuāru un viedierīces jums un jūsu mīļotajiem. Palutiniet viņus un sevi ar dizaina dāvanām!
205 items total
Foto rāmis MARRIAGE 18 x 23 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP173104
Foto rāmis MARRIAGE 25 x 30 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP173105
Galda vīna statīvs CUBO 28 cm, melns, Philippi PHP236005
Grāmatu balsts ELEPHANT 20 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP254002
Koniskā svece GUIRLANDE 25 cm, sarkana, Bjørn Wiinblad BJORW53085
Laterna LIGHTHOUSE 75 cm, Philippi
Outlet
230,50 € –25 %
172 €
PHP123178
Malkas statīvs TOBAGO 47 cm, melns, tērauds, Philippi PHP203017
Malkas statīvs TOBAGO 89 cm, melns, tērauds, Philippi PHP203018
Piena kanniņa WASSILI 12 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP135007
Up
More products

Philippi - lieliskas personīgās dāvanas un minimālisma mājas dekoru aksesuāri

Philippi ir zīmols, kas guvis atzinību ar savu stilīgo un mūsdienīgo dizainu mājas dekoru un personīgo dāvanu kategorijā. Zīmola misija ir radīt produktus, kas ir ne tikai funkcionāli, bet arī estētiski pievilcīgi, ļaujot klientiem tos baudīt gadiem ilgi.

Philippi izstrādājumu stilu var raksturot kā modernu un minimālisma stilu ar skaidrām līnijām un vienkāršām formām, kas iederas dažādos interjera stilos. Zīmola izmantotie materiāli, piemēram, tērauds un stikls, rada glītu un noslīpētu izskatu, kas ir saistošs tiem, kuri novērtē kvalitatīvu amatniecību un dizainu.

Philippi"produktu klāsts

Philippi"produktu klāstā ir plašs izstrādājumu klāsts gan mājsaimniecībai, gan personīgai lietošanai. Katalogā iekļauti:

  • mājas dekora priekšmeti - vāzes, svečturi, bilžu rāmji, durvju aizbāžņi
  • galds piederumi - augļu bļodas, servīzes, uzkodu bļodas, karafes, etāžas, siera nazis komplekti, salvešu gredzeni
  • virtuves un tējas un kafijas piederumi - krējuma, kafijas automāti, sāls un piparu trauks,
  • mājas bāra piederumi - vīna statīvi, pudeļu atvērēji,
  • dārza piederumi - ugunskura vietas, dārza lāpas, laternas
  • personīgās dāvanas - radošas dāvanas, kas ir gan pievilcīgas, gan praktiskas, piemēram, rotaslietu kastītes, vizītkaršu turētāji, atslēgu piekariņi, spēles, mājas biroja piederumi.

Viens no iemesliem, kāpēc Philippi produkti cilvēkiem šķiet pievilcīgi, ir zīmola apņemšanās nodrošināt kvalitāti. Katrs izstrādājums ir rūpīgi izstrādāts, pievēršot uzmanību detaļām, un tas ir gan skaists, gan funkcionāls. Turklāt, kad vien iespējams, Philippi izmanto ilgtspējīgus materiālus, kas ir saistoši tiem, kuri novērtē videi draudzīgus zīmolus.

Philippi - lieliski iederas modernā interjerā

Philippi izstrādājumi lieliski iederas modernos un minimālisma interjeros, kur uzsvars tiek likts uz tīrām līnijām un vienkāršām formām. Tā kā zīmols izmanto tēraudu un stiklu, to izstrādājumi ir lieliska izvēle tiem, kam patīk moderns, minimālisma un industriālā stila interjers, savukārt to gludais un pulētais izskats labi iederas mūsdienīgā vidē.

Kopumā Philippi ir zīmols, kas piedāvā stilīgus un augstas kvalitātes izstrādājumus, kuri ir gan funkcionāli, gan estētiski pievilcīgi. Nav brīnums, ka to izstrādājumi ir tik daudzu cilvēku iecienīti, jo tie ir ilgtspējīgi un izstrādāti ar pārlaicīgu dizainu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izrotāt savu mājokli vai atrast ideālu dāvanu kādam īpašam cilvēkam, vietnē Philippi ir ko piedāvāt.