278 items total
FJORD ziepju trauks 11 cm, melns, keramika, Stelton
New
22,95 €
SN112
Šķidro ziepju dozators ARA, pelēkbrūns, Blomus
53,90 €
BM68856
Up
More products

Izlietne un tualete

Telpa ap izlietni un tualeti ir vissvarīgākā vieta jūsu vannasistabā, un jums ir jānodrošina, lai tā būtu nevainojami sakārtota, funkcionāla, ērta un skaista. Viens no labākajiem veidiem, kā sakārtot telpu ap vannasistabas izlietni, ir skapis vai plaukts zem izlietnes vai plaukts virs vannasistabas izlietnes.

Neatkarīgi no izvēlētā risinājuma, jums būs vajadzīgi daži vannasistabas piederumi, lai ikdienā jūsu vannasistaba būtu ērti lietojama un izlietne vienmēr būtu tīra.

Izlietne un tualetes piederumi

Kulina piedāvā dažādas vannasistabas piederumu kolekcijas, kur atrodami šķidro ziepju trauki, ziepju trauciņi, kā arī zobu birstes turētāji.

Jūsu tualetes zonai mums ir minimālisma stilā ieturēti tualetes papīra turētāji un tualetes papīra statīvi (ja nevēlaties urbt sienā caurumus), kā arī rezerves papīra ruļļu turētāji un elegantas tualetes birstes. Šie piederumi bieži ir apvienoti lielākās kolekcijās, lai jūsu vannasistabā būtu vienots stils.

Dažus no piederumiem var uzstādīt, izmantojot piesūcekni, kas ļauj viegli pārvietot vai noņemt āķus un turētājus. Atkarībā no jūsu vannasistabas stila jūs varat izvēlēties ziepju dozatorus, kas ir piestiprināti pie sienas vai novietoti tieši uz vannasistabas izlietnes.