Āra elektriskie grili

6 items total
Elektriskais grils PG 8566 98 cm, melns, Severin
91,99 €
SEVEPG8566
Elektriskais grils PG 8124 STYLE EVO, 2500 W, Severin SEVEPG8124
Elektriskais grils PG 8139 SEVO SMART GTS, 3000 W, Severin SEVEPG8139
Elektriskais grils PG 8541, 2000 W, Severin
145,79 € –7 %
134,40 €
SEVEPG8541

Āra elektriskie grili - vienkāršs veids, kā grilēt ārā

Kas ir āra elektriskie grili? Kādas ir elektrisko grilu izmantošanas priekšrocības?

Āra elektriskie grili ir ēdiena gatavošanas ierīces, kas paredzētas lietošanai ārpus telpām un ko darbina ar elektrību. Tie ir iecienīta alternatīva cilvēkiem, kuri dzīvo dzīvokļos vai dzīvokļos un kuriem nav pieejami gāzes vai kokogļu grili. Tos izvēlas arī tie ēdiena entuziasti, kuri nezina, kā rīkoties ar kokogļu grils , vai arī uzskata, ka tas ir pārāk grūti vai laikietilpīgi.

Elektriskā grila gatavošanas virsma tiek uzkarsēta, izmantojot elektrisko sildelementu. Pēc tam ēdiens tiek novietots uz gatavošanas virsmas, uz kuras tiek pārnests karstums no sildelementa.

Elektriskie grili ir ekoloģiski izdevīga izvēle, jo tie neizdala dūmus. Tās ir arī vienkārši lietojamas un tīrāmas, turklāt tās ātri uzsilst.

Ja jūs šaubāties, kādu grilu izvēlēties, varat izlasīt mūsu pilno iepirkšanās ceļvedi un iepazīties ar konkrētu grilu veidu priekšrocībām un trūkumiem. Varat arī apskatīt mūsu kontaktgrilu un galda elektrisko grilu piedāvājumu.

Kāda ir atšķirība starp elektriskā un kokogļu grilsgrila lietošanu?

Elektriskais grils un kokogļu grils būtiski atšķiras pēc tā, kā tiek radīts siltums. Atšķirībā no kokogļu griliem, kuros karstuma iegūšanai izmanto uguni un kokogles, elektriskie grili to dara, izmantojot elektrisko sildelementu. Garšu un gatavošanas pieredzi ietekmē dažādi siltuma avoti.

Brīvdabas ēdienu gatavošanas cienītāji dievina dūmu garšu, ko rada kokogļu grili. Kokogļu dūmi piešķir ēdienam raksturīgo garšu un, veidojot gaļai garoziņu ārpusē, piešķir tai izteiktu konsistenci. Kokogļu grili ir ne tikai ļoti karsti, bet arī lieliski piemēroti picas pagatavošanai un gaļas apdedzināšanai.

No otras puses, elektriskie grili nenodrošina tādu dūmu garšu kā kokogļu grili. Tomēr tie joprojām var nodrošināt garšīgus, vienmērīgi pagatavotus ēdienus. Elektrisko grilu priekšrocība ir tā, ka tos ir vienkārši lietot un apkalpot. Turklāt tās nodrošina precīzāku temperatūras kontroli, kas ir izdevīgi, gatavojot specifiskus ēdienus, piemēram, delikātas zivis vai dārzeņus.

Vēl viena atšķirība ir laiks, kas nepieciešams, lai elektriskais grils uzkarsētos salīdzinājumā ar kokogļu grils . Elektriskie grili var būt gatavi lietošanai jau pēc dažām minūtēm, savukārt kokogļu grilu uzkarsēšana var aizņemt no 20 līdz 30 minūtēm. Tāpēc elektriskie grili ir praktiska izvēle cilvēkiem, kuri vēlas gatavot ēdienu ārā, ilgi negaidot, kamēr grils sakarst, un kuriem nav piekļuves gāzei vai oglēm.