tējkannas

8 items total
Tējkanna Bredemeijer melns 2,5 l
80 € –23 %
62 €
BRED171002
Tējkanna ēdiena gatavošanai ūdens ar svilpi 1,5 l ORBĪTA WMF WM0651016030
Tējkanna ēdiena gatavošanai ūdens ar svilpi 2 l ORBĪTA WMF WM0651026040
Tējkanna PERKOMAX Petromax balts
54,90 €
PET708019
Tējkanna uz ūdens Il Conico Alessi 2,0 l
220 €
AL90017

Tējkannas – karstākā virtuves ierīce

Elektriskās tējkannas sen vairs nav tikai virtuves ierīces. Tā kā tējkannas tiek bieži izmantotas un ir vienmēr redzamas, tās ir daļa no jūsu virtuves iekārtojuma. Tieši tāpēc tās ir jāizvēlas ar lielu rūpību, pievēršot uzmanību ne tikai funkcijām un kvalitātei, bet arī izskatam un stilam.

Kāda veida elektriskās tējkannas ir pieejamas?

Jūs varat izvēlēties dažādu stilu un materiālu tējkannas. Ja jums patīk retro vai vintāžas stils, iegādājieties KitchenAid vai Smeg tējkannas. Izvēlieties nerūsējošā tērauda tējkannas modernam, minimālistiskam interjeram vai, ja meklējat mazāk stilīgus, bet cenas ziņā pieejamākus risinājumus, iegādājieties plastmasas tējkannas. Un, ja jūs vienmēr māc ziņkāre, kas notiek tējkannnā... nopērciet sev stikla tējkannu un vērojiet ūdeni līdz vārīšanās punktam.

Vai tējkannas ar temperatūras kontroli ir noderīgas?

Lielākā daļa zīmolu, kas specializējas nelielu virtuves ierīču ražošanā, piedāvā tējkannas ar temperatūras kontroli. Ja neesat pārliecināti, ka jums tāda ir vajadzīga, apdomājiet tējas un citu karsto dzērienu klāstu, ko vēlaties dzert. Ja dzerat melno tēju un lietojat galvenokārt verdošu ūdeni, tad nav jēgas pirkt tējkannu ar temperatūras kontroli vai temperatūras iestatīšanas funkciju. Bet, ja esat zaļās vai baltās tējas vai zāļu uzlējumu cienītājs, iespējams, ka jums tās ir jāpagatavo ražotāja norādītajā temperatūrā. Šādā gadījumā ļoti noderīga būs tējkanna ar temperatūras kontroli.