13 items total

Pulksteņi – vienmēr aktuālas dekorācijas

Vēlaties padarīt savu māju elegantāku un izsmalcinātāku? Meklējat praktisku, klasisku vai minimālistisku dekorāciju? Iegādājieties jauku pulksteni un uzziniet, kā tas var mainīt jūsu interjera noskaņu.

Acīmredzot pulksteņi jau pašos pirmsākumos tika uztverti ne tikai kā praktiski, bet arī kā ļoti dekoratīvi priekšmeti. Aplūkojot vēsturiskās ēkas vai modernus dizaineru pulksteņus, varam redzēt, ka visas pulksteņa detaļas var būt dekoratīvas – ciparnīcas, siksniņas, kastītes un pat minūšu iedaļas. Lai arī laika uzzināšanai mēs vairumā gadījumu izmantojam savas elektroniskās ierīces, nebaidieties savā interjerā izmantot pulksteņus!

Lūk, dažas idejas, kā pulksteni izmantot mājas dekorēšanai!

  • Izvēlieties pulksteni atkarībā no sienas krāsas. Neitrāliem un gaišiem toņiem izvēlieties pulksteni tumšā nokrāsā, bet tumšām sienām - gaišākā tonī.
  • Piekariniet pulksteni acu augstumā vai augstāk.
  • Virtuve un dzīvojamā istaba, iespējams, ir ērtākās vietas pulkstenim (piekariniet to virs galda, virs dīvāna vai kamīna). Tāpat pulksteni guļamistabā var pakārt virs gultas vai pretī tai, blakus logam vai istabas stūrī.
  • Ja meklējat dekorāciju, kas būs fokusa punkts interjerā, iegādājieties īpaši lielu pulksteni un novietojiet to virs dīvāna vai sienas vidū.
  • Ideālā zona vai siena pulksteņiem ir virzienā uz ziemeļiem, ziemeļaustrumiem vai austrumiem.
  • Izdekorējiet sienu ap pulksteni ar plauktiem, spoguļiem vai ierāmētiem foto.

Mūsdienīgie pulksteņi apvieno jaunas tehnoloģijas ar tradicionālām formām un piedāvā interesantus dizaina risinājumus tradicionālam un funkcionālam priekšmetam, kura vienīgais mērķis ir laika attēlošana. Izvēlieties kādu no dažādajiem stiliem, krāsām un materiāliem un, izmantojot pulksteni, papildiniet savu interjeru ar jaunām dimensijām!