Dāvanas vīna mīļotājiem

Popis
 

Dāvanas vīna mīļotājiem

Dāvanas tiem, kam patīk baudīt glāzi vīna.

Uz veselību!

Vīna glāzes iepriecinās ikvienu vīna cienītāju. Tas pats attiecas uz oriģināliem korķa viļķiem, jo īpaši, ja tiem ir skaists un vienmēr aktuāls dizains. Baudiet vīnu un dzīvi!

Popis

Atdzesējiet baltvīnu un aerējiet sarkanvīnu

Ja jums būs moderns pudeļu dzesētājs, jums nebūs vajadzīgs ledus. Vienkārši ielieciet atdzesētu pudeli dzesētājā, un vīns saglabāsies atvēsināts līdz pat pēdējam pilienam!

Karafes lieliski noderēs sarkanvīniem. Tās ne tikai aerē vīnu, bet arī pārvērš tā baudīšanu īstā ceremonijā. Tās izrotā galdu un ļauj baudīt vīnu ar visām maņām. Karafes izdala aromātu, ļauj dzirdēt vīna skaņu, kad tas plūst cauri karafes līkumiem, un redzēt, kā vīna un gaismas krāsa maina karafes plāno stiklu.

Popis
62 items total
Vīna dekanters 1,5 l, WMF
42,99 € –22 %
Vīna dekanters 1,5 l, WMF
Pieejams (12 pcs)
33,30 €
WM0947652000
Baltvīna glāze 300 ml, Eva Solo
29,95 € –24 %
22,70 €
ES541005
Galda vīna statīvs, melns, Leopold Vienna
29 €
LV211000
Horizontālais korķu viļķis LEVERMAN PRO, Blomus
61,15 €
BM63598
Horizontālais korķu viļķis MINI OCTOPUS, Leopold Vienna LV01623
Korķu viļķis ALESSANDRO M, sarkans un balts, Alessi ALAAM23R
Korķu viļķis ar svirām ANNA G., melns, Alessi
55 €
ALAAM01B
Korķu viļķis ar svirām ANNA G., tumši zils, Alessi ALAM01DAZ
Korķu viļķis TAKMMELIER, Zwilling
59,90 € –13 %
52 €
ZW39500048
Korķu viļķis WINE, WMF
49 € –15 %
Korķu viļķis WINE, WMF
Pieejams (6 pcs)
41,65 €
WM0658257920
Metāla dzēriena dzesētāji LOUNGE, Blomus
30,55 €
BM63539
Up
More products

Labākās dāvanas vīna cienītājiem

Kas būs laba dāvana vīna cienītājam?

Izvēlēties dāvanas saviem vīna draugiem un ģimenes locekļiem, kas mīl vīnu, var būt sarežģīti jau tāpēc, ka nopietniem vīna entuziastiem parasti ir izteiktas idejas par labākajām pudelēm un viņi ir izvēlīgi. Tāpēc, ja meklējat dāvanu kādam šādam cilvēkam, padomājiet par jebko, kas saistīts ar vīnu.

Jūs varat izvēlēties praktiskus priekšmetus, piemēram, elegantu vīna glāžu komplekts , vai varbūt ko izsmalcinātu, piemēram, vīna glāzes vīna dekanters kas izskatās kā mākslas darbs, vai varbūt pārsteigums, piemēram, vīna dekanāts vīna statīvs viņa vai viņas iecienītākajām vīna pudelēm.

Ir daudz brīnišķīgu dāvanu ieteikumu vīna entuziastiem, un to vidū ir šādi bestselleri:

  • korķu viļķis: Vīna entuziasts neapšaubāmi novērtēs dāvanu - korķskrūvi, jo tas ir svarīgs un praktisks piederums. Tie bieži vien ir pieejami dāvanu komplektos kopā ar citiem noderīgiem vīna rīkiem.
  • Vīna dzesētāji: Pateicoties stilīgam vīna dzesētājam, vīna pudeles var viegli un ilgi uzglabāt atdzesētas
  • Dekanteris: Kā minēts iepriekš, ir vīna dekanters ir ideāli piemērots dāvināšanai sarkanvīna entuziastiem, jo to bieži izmanto vīna vēdināšanai un nogulšņu noņemšanai.
  • Vīna glāžu komplekts : Mūsu vīna glāžu kolekcijā iegādājieties glāzes, kas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem un pielāgotas personas vēlamajam vīna stilam.
  • vīna pudeles korķis - vīna aizbāžņi vai vīna lejkannas ir lieliskas praktiskas nelielas dāvanas visiem vīna mīļotājiem

Kas jāņem vērā, iegādājoties dāvanu vīna entuziastam?

Vīna entuziasti parasti ir cilvēku grupa, kuriem ir acs uz izsmalcinātām lietām. Tāpēc, lai saņemtu viņiem dāvanu, jums ir rūpīgi jāizvēlas ideāls priekšmets. Daži aspekti, kas jāņem vērā:

  • Kvalitāte: Iepērkoties vīnu, jums jānodrošina, ka izvēlaties kvalitatīvu produktu, un to jūs iegūsiet no Kulina. Mūsu augstas kvalitātes izstrādājumi ir izgatavoti no izturīgiem un ilgmūžīgiem materiāliem.
  • Zīmols: Iespējams, ka cilvēkam jau pieder vīna glāze vai korķu viļķis , ko vēlaties uzdāvināt. Dāvanu, ko saņēmējs novērtēs, varat sarūpēt tikai tad, ja izvēlēsieties kādu no labākajiem zīmoliem, kas viņu pārsteigs, piemēram, Eva Solo, Blomus un WMF.

Pārbaudiet arī mūsu plašo citu bāra rīku piedāvājumu, lai gūtu vairāk iedvesmas.