servēšanas bļodas

180 items total
Ramen bļoda COPPER SWIRL 24,5 cm, 900 ml, MIJ
24 €
MIJC3804
Bļoda 18 cm, pelēka/rozā, Bitz
Outlet
21 € –28 %
15,04 €
BITZ821412
Bļoda 18 cm, tumši pelēka, Bitz
Outlet
19 € –15 %
16,15 €
BITZ821260
Bļoda 30 cm, melna/zaļa, Bitz
Outlet
62,90 € –24 %
47,70 €
BITZ821382
Salātu bļoda 1,4 l, sarkana, keramika, Staub
New
44,58 €
ST405108000
Salātu bļoda 30 cm, melna/dzintara, Bitz
Outlet
59 € –22 %
45,90 €
BITZ821378
Salātu bļoda 40 cm, bēša, Bitz
Outlet
78 € –25 %
58,50 €
BITZ821385
Servēšanas bļoda MAMI 14,5 cm, Alessi
Outlet
25 € –25 %
18,75 €
ALSG5354
Up
More products

Servēšanas bļodas - obligāts jūsu galda piederums

Kas ir servīzes un kam tās tiek izmantotas?

Servēšanas bļodas, ko dēvē arī par salātu bļodām, izmanto dažādu ēdienu, piemēram, salātu, vārītu dārzeņu, makaronu, kartupeļu, popkorna, čipsu utt., pasniegšanai. Tie ir dažāda lieluma, kas pieejami arī uzkodu, salātu vai desertu mazāku porciju pasniegšanai.

Servēšanas traukus var ērti novietot pie pusdienu galda un nodot no vienas personas otrai, lai katrs varētu pasniegt ēdienu savā šķīvī. Servēšanas bļodām ir visdažādākie dizaini, izmēri un materiāli, un, izvēloties dekoratīvu rakstu vai stilu, kas atbilst interjeram, tās var izmantot arī kā dekoratīvas bļodas augļiem gan sadzīvē, gan profesionālos apstākļos.

Ja meklējat salātu bļodu, noteikti pārbaudiet arī mūsu salātu karotes, lai jūsu galds izskatītos vēl skaistāks, un, ja vēlaties, lai jūsu salātu garša būtu tikpat laba, kā izskatās, apsmidziniet tos ar kvalitatīvu olīveļļu un aromātisku sāli, yummy!

No kādiem materiāliem tiek izgatavoti servīzes trauki?

Salātu bļodas ir visdažādākā sastāva. Populārākie bļodu veidi ir no porcelāna, stikla, plastmasas un nerūsējošā tērauda. Pēdējos gados ir pievienojušies videi draudzīgāki materiāli, piemēram, keramikas un keramikas izstrādājumi, un mūsu veikalā ir pieejami visi šie materiāli.

Katram materiālam, protams, ir unikālas īpašības. Tie visi ir vai nu ļoti svētku, vai tiem nepieciešama īpaša apkope, vai arī tie ir vienkārši parocīgi. Ideālais salātu trauks būs atkarīgs no jau esošajiem ēdamgaldiem un citiem traukiem vai no jūsu ēdamistabas stila. Jūs izvēlēsieties porcelāna servīzes bļodu, ja visi jūsu šķīvji ir no klasiskā baltā porcelāna, vai koka salātu bļodu, ja meklējat trauku, kas būs ideāli piemērots salātu pasniegšanai vasaras BBQ laikā.

Zemāk ir aprakstītas dažu mūsu servīzes bļodu raksturīgās īpašības, kuru pamatā ir šie materiāli.

Akmensmasas servīzes: Stipras un noderīgas, lieliski piemērotas ikdienas lietošanai. Tajā ir mērena apdedzināšanas temperatūra, kas ļauj veidot pielāgotus izstrādājumus. Tie ir izturīgāki par māla traukiem un izturīgi pret šķembām. Ideāli piemērots intensīvai lietošanai un bieži spēj izturēt līdz pat 250°C temperatūru cepeškrāsnī

Nerūsējošā tērauda salātu bļodas: Tie ir piemēroti mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā, izturīgi un ilgi kalpo, ir higiēniski, bez garšas un nerūsē.

Porcelāns, keramikas salātu bļoda: Īpaši porcelāns bieži vien ir ļoti elegants. Tie ir arī izturīgi pret skrāpējumiem un higiēniski.

Izteiksmīgi pasniedziet kādu no mūsu iecienītākajiem zīmoliem, piemēram MIJ, Revol, Eva Solo, un Bitz. Gan ikdienas maltītei, gan īpašiem gadījumiem jums tiek garantēta visaugstākā kvalitāte un pārlaicīga elegance neatkarīgi no izvēlētā stila.