tējas sietiņi

29 items total
Beramā tējas sietiņš ETNA termokrūzei, Kambukka KMBKL01017
Sietiņš beramajai tējai TEA TIME S, WMF
21,99 € –14 %
18,70 €
WM0636466040
Tējas sietiņš, nerūsējošs tērauds, Nicolas Vahé NV107480007
Tējas sietiņš, zelta krāsa, nerūsējošs tērauds, Lune Tea LUNE5905413165016
Sietiņš beramajai tējai ar vāciņu, Viva Scandinavia VS81011
Tējas sietiņš INFUSION, stikls, Viva Scandinavia VS70200
Tējas sietiņš MIAOU, karaliski rozā, Koziol
23,70 €
KOZ3236659
Tējas sietiņš TEA BAG S, Eva Solo
29,95 € –17 %
24,70 €
ES567430
Tējas sietiņš THOR 15 cm, brūns, Viva Scandinavia VS39062
Tējas sietiņš YOU, nerūsējošs tērauds, Alessi ALMMI25
Up
More products

Tējas infuzori - ērts un vienkāršs veids, kā pagatavot lapu tēju vienā krūzē

Kas ir tējas sietiņš un kam tas tiek izmantots?

tējas sietiņš ir rīks, ko izmanto vaļējas tējas lapu mērcēšanai. Tas parasti atgādina sieta filtru vai perforētu trauku, ir izgatavots no nerūsējošā tērauda, silikona vai plastmasas un ir paredzēts, lai noturētu vaļējas tējas lapas, vienlaikus ļaujot ūdenim caur to plūst cauri, piesātinot ūdeni ar tējas garšu un aromātu. Tējas infuzori ir visdažādāko izmēru un formu, sākot no mazām tīklveida bumbiņām vai groziņiem līdz daudz radošākām un smieklīgākām formām.

Kā lietot tējas sietiņš? Ieberiet atbilstošu daudzumu tējas sietiņā un ievietojiet to krūzē vai krūzītē. Pārlej ar karstu ūdeni. Pēc tam infuzoru var izņemt, un tēju var baudīt, kad tā ir iemērkta. Pagatavošanas laiks ir atkarīgs no tējas veida un individuālajām vēlmēm.

Mums ir pārsteidzoša tējas infuzoru kolekcija vietnē Kulina, kas nāk no tādiem labi zināmiem ražotājiem kā Viva Scandinavia, Koziol, un Eva Solo.

Radoši tējas sietiņi - lieliska dāvana tējas mīļotājam

Smieklīgi vai radoši tējas sietiņi ir lielisks veids, kā piešķirt tējas dzeršanai personības un jautrības. Tirgū ir pieejami daudz veidu radoši tējas sietiņi, piemēram, dzīvnieka formas sietiņi, mīļu rakstzīmju sietiņi un pat sietiņi, kas veidoti kā miniatūras tējkannas vai tējas krūzes. Daži tējas sietiņi ir veidoti tā, lai tie peldētu tējas tasītē, piešķirot tējai savdabīgu pieskārienu.

Ja meklējat jautru un radošu sietiņš beramajai tējai, tos var atrast no dažādiem materiāliem, piemēram, silikona, nerūsējošā tērauda un pat pārtikas plastmasas. Tie ir pieejami arī dažādās krāsās, izmēros un formās, lai atbilstu jūsu vēlmēm.

Viena no radoša sietiņš beramajai tējai izmantošanas priekšrocībām ir tā, ka tas var kļūt par lielisku sarunu sākšanas vietu. Tās ir arī lieliski piemērotas, lai uzdāvinātu tēju mīlošam draugam vai ģimenes loceklim, kam patīk savdabīgi un unikāli tējas aksesuāri.

Kopumā radošie tējas sietiņi ir lielisks veids, kā ienest humoru un personiskumu tējas pagatavošanas rutīnā, vienlaikus nodrošinot funkcionālu rīku varošas tējas pagatavošanai no vaļējām tējām.

Kāpēc vaļēja tēja ir labāka par tējas maisiņiem?

Ir dažādi iemesli, kāpēc vaļēju tēju bieži vien uzskata par labāku nekā tējas maisiņus:

  • Kvalitāte: Salīdzinot ar tējas maisiņiem, vaļējas tējas lapas bieži vien ir kvalitatīvākas. Tējas maisiņu pildīšanai bieži izmanto tējas putekļus jeb fannings, kas ir sasmalcinātas tējas lapu atliekas. Turpretī vaļējas tējas lapiņas tiek gatavotas no veselām tējas lapiņām vai lieliem to gabaliņiem, kas var nodrošināt labāku garšu un aromātu.
  • Aromāts: Salīdzinot ar tējas maisiņiem, vaļējas tējas garša ir bagātīgāka. Tējas maisiņos bieži vien ir mazāk tējas, nekā nepieciešams, lai pagatavotu tasi ar pilnu garšu, un tajos ir mazāk vietas lapiņām, lai tās varētu attīstīties, kas var izraisīt vājāku garšu.
  • Dažādība: Atšķirībā no vaļējas tējas, ko var kombinēt ar dažādiem garšaugiem, garšvielām un augļiem, lai iegūtu unikālu un intriģējošu garšu, tējas maisiņos bieži vien ir tikai viena tējas šķirne.
  • Vide: Lielākā daļa tējas maisiņu ir izgatavoti no bioloģiski nenoārdāma papīra vai sintētiskiem materiāliem, un daudziem no tiem ir arī plastmasas pārklājums. Lietojot atkārtoti lietojamo sietiņu vai infuzoru, nav nepieciešams izmest tējas maisiņus, ja tēja tiek vārīta beramā veidā.

Kopumā, salīdzinot ar tējas maisiņiem, vaļējas tējas lapas nodrošina patīkamāku un kvalitatīvāku tējas dzeršanas pieredzi, un ar ērtu tējas sietiņš pagatavot perfektu tējas tasi tikai sev ir vienkārši!

Ja meklējat garšīgus tējas maisījumus, pārbaudiet mūsu augstākās kvalitātes tēju izlasi, un, ja vēlaties pagatavot vairāk tējas nekā tikai tasi sev, apskatiet mūsu tējkannu klāstu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par piederumiem un tējas gatavošanas rituāliem, varat izlasīt arī mūsu tējas gatavošanas iepirkšanās ceļvedi.