Kokteiiļu mikseri

4 items total

Smoothie maker - labākais blenderis jūsu kokteiļu pagatavošanai

Kas ir kokteiļlietu gatavošanas ierīce?

Smūtijveidotājs ir virtuves ierīce, ar kuru var pagatavot kokteiļus, kas ir sajaukti dzērieni no augļiem, dārzeņiem un citiem produktiem, piemēram, jogurta, piena vai proteīna pulvera.

Parasti kokteiļlietu gatavošanas ierīci veido motorizēta pamatne, blendēšanas trauks un vāks. Asmeņu komplektu blendera trauka apakšā (kas bieži vien ir izgatavots no stikla, metāla vai plastmasas) darbina motors.

Smūtijū gatavotāji ir dažādu formu un izmēru - no maziem, pārnēsājamiem blenderiem, kas var pagatavot tikai vienu porciju, līdz lielākiem , jaudīgākiem, kas var pagatavot vairākas porcijas uzreiz. Dažās versijās ir arī papildu funkcijas, piemēram, vairāki blenderēšanas ātrumi, iepriekš iestatīti iestatījumi dažādiem kokteiļu veidiem vai nomaināmi asmeņi riekstu vai kafijas malšanai.

Vietnē Kulina mēs piedāvājam plašu smūtijū gatavotāju klāstu no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā Smeg.

Kāda ir atšķirība starp kokteiļlietu gatavošanas ierīci un statīvu blenderi?

Lai gan kokteiļu pagatavošanai var izmantot gan statīvos blenderus, gan smūtijveidotājus, starp šiem diviem virtuves rīkiem ir dažas būtiskas atšķirības.

  • Sajaukšanas trauki: Smūtijū gatavotājiem bieži vien ir augsti, šauri (aptuveni 0,5 l ietilpības) blendēšanas trauki, kas paredzēti tikai smūtijū pagatavošanai. No otras puses, statīvajiem blenderiem parasti ir platāki un lielāki blendēšanas trauki, kas ir labāk piemēroti lielāka ēdiena daudzuma sajaukšanai. Smoothie Makers krūzes var mazgāt arī trauku mazgājamā mašīnā.
  • Izmērs un pārnēsājamība: Smūtijū gatavotāji ir mazāki nekā parastie pastāvīgie blenderi, tie aizņem mazāk vietas uz virtuves virsmas un bieži vien ir aprīkoti ar papildu ceļojuma krūzi, kas ļauj paņemt mājās gatavoto kokteili līdzi uz ceļa.

Kopumā, lai gan kokteiļu pagatavošanai var izmantot gan kokteiļmašīnas, gan statīvos blenderus, kokteiļmašīnām ir papildu funkcijas, kas īpaši paredzētas kokteiļu pagatavošanai. Statīvie blenderi ir labāk piemēroti lielāka pārtikas produktu daudzuma sablenderēšanai, un tiem var būt vairāk pamatfunkciju.

Ja esat veselīga uztura piekritējs, noteikti pārbaudiet mūsu piedāvāto elektrisko citrusaugļu sulu spiestuvju un pusdienu kārbu piedāvājumu.