Plastmasas tējkannas

10 items total
Elektriskā tējkanna 1,5 l, balta, Eva Solo
119 €
ES502920
Elektriskā tējkanna 1,5 l, melna, Eva Solo
113,80 €
ES502921
Elektriskā tējkanna EM77 1,5 l, balts, Stelton SN8901
Elektriskā tējkanna EM77 1,5 l, gaiši pelēka, Stelton SN8902
Elektriskā tējkanna EM77 1,5 l, melna, Stelton SN890
Elektriskā tējkanna PLISSE 1 l, balta, Alessi
96 €
ALMDL061W
Elektriskā tējkanna PLISSÉ 1 l, zaļa, Alessi ALMDL061GR
Elektriskā tējkanna THE LOFT 1,7 l, balta, Tefal
40,60 €
TEFKO250130

Plastmasas tējkanna - stilīgs veids, kā uzvārīt ūdeni

Elektriskā tējkanna ir tāda veida elektriskā ierīce, kas pati uzsilda ūdeni un pati izslēdzas, kad ūdens sasniedz viršanas punktu vai iepriekš noteiktu temperatūru, kas ir zemāka par 100 °C. Plastmasas tējkanna ir tējkannas ar plastmasas korpusu. Ir arī citi elektrisko tējkannu veidi, piemēram, stikla un nerūsējošā tērauda elektriskās tējkannas.

Viens no būtiskākajiem virtuves piederumiem, kas neapšaubāmi ir obligāts jebkurā virtuvē, ir tējkanna. Šeit, Kulina, mums ir plaša plastmasas tējkannu izvēle no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā Alessi, Stelton, un Eva Solo dažādu stilu un krāsu. Dažas no tām ir pat dizaina ikonas, un visas tās ir ļoti stilīgas un būs lielisks jūsu virtuves virsmas rotājums. Varat arī pārbaudīt ražotāja piedāvājumu, lai uzzinātu, vai ir arī citas atbilstošas virtuves ierīces, piemēram, tosteris vai kafijas dzirnaviņas, lai jūsu virtuves izskats būtu vienotāks.

Cik bieži jāmazgā plastmasas tējkanna?

Viss ir atkarīgs no tā, cik bieži izmantojat tējkannu un cik ciets ir ūdens. Kalcija karbonāts kā kaļķakmens veidojas vietās ar cietu ūdeni. Ap ūdens krāniem un aprīkojuma iekšpusē, piemēram, tējkannās, bieži vien veidojas kaļķakmens nogulsnes.

Lai atvieglotu šo uzdevumu, nekavējoties iztīriet tvertnes dibenu, ja uz tā izveidojies kaļķakmens nosēdums. Ja jūsu ūdens ir īpaši ciets, iespējams, tas būs jādara pat reizi nedēļā.

Pēc tējkannas pareizas tīrīšanas un kopšanas jūs varēsiet baudīt tēju un pasniegt to savā iecienītajā tējas katliņā un iecienītajā krūzī.

Kādas ir galvenās plastmasas tējkannu funkcijas?

Katrs no mūsu plastmasas tējkannām ir rūpīgi izstrādāts, lai būtu moderns, efektīvs un funkcionāls. Plastmasas tējkannu pieejamība ir to lielākā priekšrocība, taču tie ir arī viegli, pieejami daudzās krāsās un pievilcīgās formās.

Lai novērstu plastmasas saskari ar šķidrumu, ko mēģināt uzvārīt, dažiem no mūsu plastmasas tējkannām ir nerūsējošā tērauda iekšpuse. Vienmēr pārliecinieties, ka jūsu plastmasas tējkanna nāk no uzticama ražotāja un ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem un plastmasas, kas nesatur BPA un neizdala kaitīgas vielas, saskaroties ar karstu ūdeni.

Vai meklējat citas nepieciešamās virtuves preces vai citus tējas piederumus? Izlasiet mūsu iepirkšanās ceļvedi par 10 svarīgākajiem virtuves piederumiem, kuros ir vērts investēt, vai mūsu tējas pagatavošanas un pasniegšanas iepirkšanās ceļvedi visiem tējas mīļotājiem.