Kafijas

5 items total
1 l sīrups, karamele, Lie Gourmet
22,95 €
LIE228
1 l sīrups, vaniļas, Lie Gourmet
22,95 €
LIE229
Sīrups 200 ml, lazdu rieksti, Lie Gourmet
8,60 €
LIE126
Karameļu sīrups 250 ml, Nicolas Vahé
11 €
NV104981101
Vaniļas sīrups 250 ml, Nicolas Vahé
9,70 €
NV104981100

Kafijas maisījumi, kas ļaus jums baudīt Baristas stila kafiju mājās

Kādi ir galvenie kafijas veidi?

Kopumā ir četri galvenie kafijas pupiņu veidi: Arabica, Robusta, Excelsa un Liberica. Tām ir dažādi garšas profili, no kuriem populārākās ir Arabica un Robusta.

Kādi ir populārākie kafijas dzērieni?

Runājot par kafijas dzērienu veidiem, ir daži klasiskie dzērieni, kas jāzina un jāprot pagatavot katram mājas baristam. Tie ir espresso (parastais, espresso doppio un espresso cortado), lungo, melnais, americano, flat white, cappuccino, café late un latte macchiato.

Kā izvēlēties sev piemērotu kafiju?

Izvēloties pareizo kafijas maisījumu vai kafijas pupiņas, jāņem vērā jums piederošā kafijas automāta veids, izmantotā pagatavošanas metode, kafijas dzērienu veids, ko visbiežāk gatavojat, un, protams, jūsu personīgās vēlmes.

Ja vēlaties baudīt baristas stila kafiju mājās, jums ir jābūt pārliecinātam, ka izmantojat augstākās kvalitātes kafijas maisījumu, svaigi maltas pupiņas, filtrētu ūdeni un kafijas automātu vai kafijas automātu, kas ļaus jums pagatavot kafiju kā profesionālim. Skatiet mūsu leģendāro sviras kafijas automātu vai automātisko kafijas automātu klāstu šeit vai izvēlieties kādu mazāku kafijas aparātu lēnam kafijas pagatavošanas stilam - franču preses vai plīts kafijas automātu.

Portālā Kulina mēs piedāvājam dažādus kafijas maisījumus (visi ir augstas kvalitātes), kā arī kafijas sīrupus, kas piešķirs saldumu jūsu baltās kafijas dzērieniem. Populārākās kafijas garšas ir:

  • vaniļa
  • karamele
  • lazdu rieksti
  • kanēlis un ķirbju garšvielas (īpaši ziemā)
  • moka

Izvēlieties sev tīkamāko garšu un izbaudiet savu kafijas tasi tā, it kā jūs atrastos iecienītajā kafejnīcā uz stūra.