23 items total
Tējas filtri, 100 gab., Kusmi Tea
6,60 €
KUSMIFILT1
Kaste tējas maisiņiem, 12 nodalījumi, melna, Bredemeijer BRED184008
Kaste tējas maisiņiem, 6 nodalījumi, bambuss, Bredemeijer BREDTBC06BN
Kaste tējas maisiņiem, 9 nodalījumi, melna, Bredemeijer BRED184007
Tējas filtri, 50 gab., Viva Scandinavia
8 €
VS83101
Tējas kanniņas vāks MAGIC GARDEN BLOSSOM, Rosenthal
38,49 € –22 %
RS1445742631314232
Tējas mērkarote EXPRESS 14 cm, Viva Scandinavia
9,95 €
VS50400
Tējas uzglabāšanas trauks 1 l, Continenta
30,49 €
CONT3913
Tējkannas sildītājs HUNAN, melns, Bredemeijer BRED157003
Tējas kaste, 6 bundžiņas, melna, Bredemeijer
43 €
BRED184009
Tējas sildītājs YIXING 15 cm, melns, čuguns, Bredemeijer
New
BRED157008

Aksesuāri tējas mīļotājiem - nepieciešamas lietas katram tējas pazinējam

Tēja, iespējams, ir vispopulārākais un izplatītākais dzēriens. Tas ir viens no senākajiem pieejamajiem augu dzērieniem, un jau izsenis ir bijis iecienīts gan elites, tostarp karalisko ģimeņu, gan vienkāršo cilvēku vidū.

Cilvēkiem, kuri regulāri dzer tēju, noteikti ir pazīstama frāze "tējas pazinējs" Tējas pazinējs ir cilvēks, kurš ar dziļu mīlestību un aizrautību bauda tēju un ir ārkārtīgi aizrautīgs. Viņi ir zinoši par daudzajām tējas šķirnēm, ražošanas metodēm un niansēm, un, protams, viņi ar prieku dzer tēju.

Kādas ir būtiskākās lietas, kas man kā tējas pazinējam ir nepieciešamas?

Dzert tēju ir universāls prieks, un tējas pagatavošana ir rituāls, ko cilvēki visā pasaulē mīl un ciena.

Portālā Kulina mēs piedāvājam daudz praktisku produktu tējas cienītājiem (tostarp tējkannas, tējkannas, tējas infuzorus, krūzītes un daudz ko citu), garšīgus maisījumus, kā arī skaistus zemāk uzskaitītos piederumus. Varat arī iepazīties ar mūsu tējas pagatavošanas un pasniegšanas iepirkšanās ceļvedi, kas ļaus jums pagatavot tēju kā profesionālim.

  • Tējas filtri un maisiņi

Tējas filtri bieži vien ir izgatavoti tā, lai tajos varētu ievietot vaļējas tējas lapiņas, vienlaikus ļaujot ūdenim izplūst cauri un uzliet tēju. Tējas maisiņi ir mazi, poraini trauciņi, kuros var ievietot noteiktu daudzumu tējas lapu.

Tās bieži vien ir izgatavotas no karstumizturīga papīra, auduma vai sieta. Tie ir praktiski un vienkārši lietojami, tējas mērcēšanai un pagatavošanai nepieciešams tikai karsts ūdens.

  • Tējas mērītāji un mērglāzes

Tējas mērglāzes un mērītāji ir aprīkojums, ko izmanto, lai izmērītu beramo tēju pagatavošanai. Tos izmanto, lai garantētu konsekventu un precīzu tējas lapu mērīšanu pagatavošanai, kas var ietekmēt iegūtā dzēriena stiprumu un garšu.

  • Tējas uzglabāšanas trauki

Tējas uzglabāšanas trauki ir burkas, kurās var glabāt tējas maisiņus, beramo tēju vai papildu piederumus, piemēram, mērglāzes un filtrus. Tie ir paredzēti, lai pasargātu tēju no faktoriem, kas var bojāt tās garšu un kvalitāti, piemēram, gaisa, gaismas un mitruma.

Tējas uzglabāšanas traukos parasti ir hermētiski aizzīmogojumi vai vāki, kas saglabā tēju un neļauj tai uzsūkt apkārtējās vides smakas.

  • Tējas sildītāji

Tējas sildītāji ir aprīkojums, kas ilgstoši uztur tēju siltu un pareizā temperatūrā. Tējkannām ir dažādi izmēri un dizains, taču parasti tām ir divas galvenās sastāvdaļas: sildīšanas avots, kas bieži vien ir maza svece vai elektriskais sildītājs, un trauks vai šķīvis, uz kura tiek novietota tējas kanna .

  • Tējas konfektes

Tējas sedziņas ir pārklāji, ko izmanto, lai ilgstoši saglabātu tējas kannatemperatūru un tās saturu. Tējas sedziņas var būt arī dekoratīvs elements, jo tas sniedz unikālu pieskārienu tējas laikam.