Bloomingville

95 items total
Up
More products

Bloomingville Mini - dizains jūsu bērniem un ģimenei

Bloomingville zīmols tika izveidots 2000. gadā no mīlestības un aizraušanās ar ziemeļniecisko stilu un dzīvesveidu. Uzņēmums 2014. gadā kļuva par Regent Holding daļu, un tagad tas ir vairāku zīmolu uzņēmums, un Bloomingville Mini ir viens no zīmoliem, kas atspoguļo skandināvu pieeju mājas interjera dizainam un koncentrējas uz bērnu istabu. Sākotnēji Bloomingville MINI bija tikai kolekcija, kas 2015. gadā tika pievienota Bloomingville katalogam, taču tā kļuva plaša, un šodien tā ir atsevišķs zīmols.

Ieviesiet ziemeļu stilu savu bērnu dzīvē ar Bloomingville Mini

Bloomingville MINI iepazīstina ar produktu katalogu mazajiem un ģimenēm, kas veidots vienkāršā, siltā, skandināvu stilā un iederēsies jebkurā mājoklī. Zīmola produktu klāstā ir dažādas mēbeles, tekstilizstrādājumi, uzglabāšanas, dekoratīvie un bērnu trauki. Šī sērija ir izstrādāta tā, lai tā būtu gan funkcionāla, gan stilīga, īpašu uzmanību pievēršot dabiskiem materiāliem, maigām krāsām un rotaļīgam dizainam. Daži no populārākajiem produktiem šajā klāstā ir koka rotaļlietas, spēļu teltis un gultas veļas komplekti.

Bloomingville Mini misija un vīzija

Veidojot un ražojot aksesuārus bērnu istabai, uzņēmums pieņem, ka bērnu istabai ir jāveicina gan rotaļas, gan radošums, bet vienlaikus tai ir jābūt drošai, mājīgai vietai, kur nomierināties un atpūsties. Saskaņā ar uzņēmuma misiju bērnu istabai ir jābūt ne tikai bērniem draudzīgai, bet arī stilīgai un atbilstošai visa mājokļa stilam, vietai, kur gan bērni, gan vecāki vēlas pavadīt laiku, sarunāties, spēlēties un atpūsties.

Izrotājiet bērna istabu stilīgi

Bloomingville Mini zīmola saknes meklējamas skandināvu estētikā, taču tā piedāvātie produkti padarīs mājīgu un mājīgu ikvienu telpu. Spilgtas, siltas krāsas un ērti lietojami materiāli palīdzēs jums izveidot mājīgu stūrīti bērniem. Varat arī piešķirt telpai vairāk siltuma, izmantojot dažādu faktūru, formu un izmēru paklājus. Mīksts tekstils, priecīgas krāsas, kombinētas un saskaņotas tekstūras, draudzīgi raksti, rotaļīgas ilustrācijas un krāsas liek bērniem labprāt pavadīt laiku savā istabā.