Garšvielu dzirnaviņas

87 items total
Elektriskās sāls vai piparu dzirnaviņas, koks, WMF
74,80 €
WM0667374500
Sāls dzirnaviņas GOOD GRIPS 14 cm, melns, akrils, OXO OXO1140600
Dzirnaviņas RÅ 20 cm, brūnas, Rosendahl
56 €
RSD23100
Elektriskās garšvielu dzirnaviņas, baltas, WMF
44,20 €
WM0667421040
Elektriskās garšvielu dzirnaviņas, melnas, WMF
54,90 €
WM0667416040
Elektriskās sāls dzirnaviņas ALASKA, Peugeot
59,30 €
PG27674
Elektriskās sāls vai piparu dzirnaviņas, sudraba krāsa, WMF WM0667346030
Garšvielu dzirnaviņas, melnas, Microplane
24,30 €
MI48960
Garšvielu dzirnaviņu statīvs, akrils, Cole & Mason CMH306119
Up
More products

Sāls un piparu dzirnaviņas, šeikeri un garšvielu dzirnaviņas- samaliet, sakratiet, piešaujiet garšvielas!

Kāpēc ir vajadzīgas garšvielu dzirnaviņas?

Pievienojot svaigi maltas garšvielas, izmainīs ēdiena garšu! Kā tā? Veselas garšvielas satur eļļas, kas piešķir tām pārsteidzošu garšu, un šīs eļļas izdalās, kamēr lietojat garšvielu dzirnaviņas. Tiklīdz tiek sasmalcinātas veselas garšvielas, tās nonāk saskarē ar gaismu un gaisu, un, uzglabājot ilgāku laiku, zaudē garšu un aromātu. Tāpēc ir svarīgi, lai jūsu virtuvē vai uz pusdienu galda vienmēr būtu pa rokai garšvielu dzirnaviņas, lai pasniegtajam ēdienam pievienotu garšu.

Lai sasmalcinātu cietas, žāvētas veselas garšvielas, ir jāizmanto dzirnaviņas garšvielu malšanai, kas pazīstamas arī kā garšvielu dzirnaviņas. Var samalt gan rupjā, gan smalkā pulverī, un sāls un piparu dzirnaviņas ir divi pamata garšvielu dzirnaviņu piemēri, kas nepieciešami katrai virtuvei.

Kādi ir garšvielu dzirnaviņu veidi?

Divas galvenās ir elektriskās un manuālās garšvielu dzirnaviņas.

  • Elektriskās garšvielu dzirnaviņas var uzlādēt, izmantojot kabeli, vai darbināt ar baterijām. Tā kā elektriskajām garšvielu dzirnaviņām nepieciešama mazāka fiziskā piepūle nekā manuālajām, tās sniedz lielisku ērtību.
  • Manuālas, galda garšvielu dzirnaviņas ir labs risinājums, ja vēlaties labāk kontrolēt ēdienam pievienojamo sāls vai piparu daudzumu un ja vēlaties pievienot garšvielas. galds. Pārliecinieties, vai manuālajām sāls vai piparu dzirnaviņām ir regulējams malšanas mehānisms, lai jūs varētu kontrolēt ne tikai savu garšvielu daudzumu, bet arī struktūru.

Jums ir arī jāatceras, ka ir nepieciešamas dažādas garšvielu dzirnaviņas sausām un mitrām garšvielām vai sastāvdaļām, piemēram, linu sēklām. Manuālās garšvielu dzirnaviņas parasti nav piemērotas mitrām sastāvdaļām, kuras var samalt īpašās dzirnaviņās, elektriskajās dzirnaviņās vai parastajās kafijas dzirnaviņās.

Protams, varat izmantot arī parastos sāls un piparu trauciņus, kas ir ļoti ērti ikdienas lietošanai. Ne garšvielu dzirnaviņām, ne šeikeriem nav jābūt garlaicīgiem. Pateicoties Kulina pieejamajiem dažādajiem dizainiem, varat pieskaņot šos piederumus mājas stilam. Tās arī ir lieliskas dāvanas - it īpaši komplektā. Un, ja jūs meklējat kaut ko īpašu un vienlaikus garšīgu, pārbaudiet mūsu īpašo garšvielu & piedāvājumu, kas piešķirs jūsu virtuvei daudz garšas un aromāta.

Kulina ir pieejamas gan manuālas, gan elektriskās garšvielu dzirnaviņas, kā arī mūsu sāls un piparu trauciņi dažādās krāsās, ar dažādu jaudu, dažādu izmēru, no dažādiem zīmoliem un materiāliem. Pārbaudiet leģendārās garšvielu dzirnaviņas no “Peugeot”, uzticamas sāls un piparu dzirnaviņas, ko piedāvā “Cole & Mason”, stilīgas garšvielu dzirnaviņas no “Kahler”, oriģinālās sāls un piparu trauciņi no “Philippi”.