266 items total
Up
More products

Apgaismojums - laiks mainīt noskaņu!

Apgaismojumam ir ļoti liela nozīme interjera dizainā. Jūs varat papildināt savu interjeru ar lielisku lampu, radīt draudzīgu noskaņu, izcelt faktūras un dizaina priekšmetus vai... sabojāt visu ar sliktu apgaismojumu.

Cik lampas nepieciešamas istabā?

Lampu skaits vienā istabā nav noteikts, bet ar vienu lampu jums noteikti nepietiks. Viens no svarīgākajiem telpas apgaismojuma noteikumiem ir dažāda līmeņa apgaismojums. Tas ietver vairāku veidu apgaismojumu, kas ļaus jums izveidot labi izgaismotu un līdzsvarotu interjeru ar lielisku atmosfēru. Izmantojot vairākus gaismas avotus & nbsp; – griestu lampas, galda lampas, sienas gaismas un grīdas lampas & nbsp; – jūs varēsiet izveidot vienmērīgu pāreju no spilgtas telpas, kas tiek izmantota darbam dienas laikā, uz mājīgu telpu, kurā atpūsties vakarā vai nedaudz apgaismotu telpu, kur skatīties jūsu iemīļoto seriālu.

Apgaismojuma nozīme

Ja runa ir par telpas dizainu, lampām var būt dažādas lomas. Svarīgākie apgaismojuma veidi ir:

  • Apkārtējais vai vispārējais apgaismojums (nodrošina telpu ar vispārēju apgaismojumu un rada pietiekami daudz gaismas, lai jūs varētu redzēt, strādāt un ērti un droši pārvietoties).
  • Noteiktu uzdevumu apgaismojums (kalpo īpašiem mērķiem, piemēram, darbam, lasīšanai vai ēdiena gatavošanai).
  • Akcenta apgaismojums (izveido fokusa punktu, izceļ izmērus un var tikt izmantots, lai pievērstu uzmanību mākslas darbam, augam vai unikālam dizaina elementam)
  • Noskaņu apgaismojums (rada interjerā mājīgu, intīmu, draudzīgu un siltu noskaņu)
  • Dekoratīvais apgaismojums (kalpo tikai dekoratīviem nolūkiem)

Apgaismojuma veidi

Lai jūsu telpa būtu pietiekami apgaismota un labi izskatītos gan dienas laikā, gan vakara vai nakts laikā, izmantojiet dažāda veida lampas:

  1. Griestu lampas – galvenie gaismas avoti

Griestu lampas parasti ir galvenais gaismas avots telpā. Atkarībā no telpas lieluma un stila jūs varat izvēlēties dekoratīvas lustras, stilīgaspiekaramās lampas, modernus prožektorus vai aktuālā minimālisma stilā ieturētas griestu lampas.

  1. Galda lampas – labākās noskaņas radītājas

Ir daudz dažādas galda lampas, un katra no tām ir paredzēta savam nolūkam. Naktsgaldiņa lampas pie gultas radīs jūsu guļamistabā mājīgu noskaņu, praktiska galda lampa noderēs darbam, bet dekoratīvu, modernu galda lampu varēsiet novietot uz kafijas galdiņa dzīvojamā istabā. Ja vēlaties jaukas pārmaiņas virtuvē, novietojiet nelielu galda lampu uz virtuves virsmas, bet ja esat moderni klasisko interjeru cienītājs, neaizmirstiet uz kumodes vai konsoles galdiņa uzlikt stāvlampu.

Galda lampas ir vienkāršākais veids, kā interjerā radīt draudzīgu noskaņu, kas ļaus atpūsties pēc grūtas darba dienas, tāpēc neaizmirstiet tās iekļaut savā apgaismojuma plānā.

  1. Sienas lampas

Sienas lampas parasti kalpo kā akcenta vai noskaņas apgaismojums, tāpēc tās var izmantot ne tikai gaitenī vai vannasistabas spoguļa pusēs, bet arī dzīvojamā istabā un guļamistabā. Sienas lampas ļoti bieži izmanto arī kā naktslampiņas, īpaši, ja jums patīk pirms miega lasīt. Industriālā vai skandināvu stila virtuvē tās izmanto arī kā virtuves galda virsmas apgaismojumu.

Tās lieliski pievērš uzmanību konkrētiem priekšmetiem, dekorācijām vai mēbelēm un palīdz pārvietoties pa māju nakts laikā, neieslēdzot galveno gaismas avotu.

  1. Grīdas lampas

Grīdas lampas izgaismos jūsu istabas tumšākās vietas, turklāt tās var izmantot kā lielisku dekoratīvu elementu vai izteiksmīgu interjera stila papildinājumu. Jums ir iespēja izvēlēties dažāda veida stāvlampas, kuras lieliski izskatīsies blakus dīvānam vai jūsu iemīļotajam atzveltne krēslam. Guļamistabā tās radīs mājīgu un siltu atmosfēru.

Kā izvēlēties lampas istabas apgaismošanai?

Pirms lampas iegādes rūpīgi padomājiet par savu telpu. Ko jūs darīsiet šajā telpā? Kāda būs interjera galvenā funkcija? Vai telpā būs vairāk nekā viena funkcionālā zona un – attiecīgi – kāda loma būs katrai lampai? Padomājiet par savas mājas stilu un izvēlieties tam pieskaņotas lampas. Miksējiet dažādus apgaismojuma veidus un nebaidieties iegādāties dizaineru veidotas lampas, kas jūsu interjeram piešķirs īpašu raksturu

Kulina lampas

Kulina jūs atradīsiet visas jūsu iekštelpu un āra teritorijas apgaismošanai nepieciešamās lampas – gan iekštelpu un ārtelpu. Izvēlieties mūsdienīgās dizaineru lampas ikvienam interjera stilam! Te jūs atradīsiet gan minimālisma stila gaismas avotus, gan klasiskas lampas. Mums ir gan melnas, baltas un zelta lampas, gan arī dažādi krāsaini apgaismojuma risinājumi dinamiskākiem interjeriem. Pie mums varēsiet iegādāties stikla, metāla un plastmasas lampas dažādos izmēros un formās. Jums atliks tikai izvēlēties!