Dvieļu plaukti

12 items total
Dvieļu kāpnes FERA 165 cm, melnas, Blomus
KULINA WEEKEND
135 €
BM69078
Dvieļu kāpnes MODO 170 cm, melnas, Blomus
KULINA WEEKEND
169 €
BM66262
Dvieļu kāpnes MODO 170 cm, baltas, Blomus
KULINA WEEKEND
169 €
BM66272

Dvieļu pakaramie - stilīgs un praktisks papildinājums jūsu vannas istabai

Kas ir dvieļu turētāji?

Dvieļu pakaramie ir horizontāli stieņi vai stieņi, kas tiek izmantoti, lai vannas istabā turētu dvieļus. Tie ir izstrādāti, lai dvieļi būtu ērti pieejami un organizēti, un ir pieejami dažādu izmēru un stilu.

Kādi dvieļu turētāju veidi ir pieejami vietnē Kulina?

Dvieļu pakaramie ir pieejami dažādos stilos, tostarp:

  • Dvieļu pakaramie, kas stāv atsevišķi: Brīvi stāvošus dvieļu turētājus nav nepieciešams uzstādīt vai piestiprināt, un tos var viegli novietot jebkurā vannas istabas vietā. Tie ir ideāli piemēroti lielākām vannas istabām ar lielu platību.
  • Dvieļu turētāji kāpņu formā: Dvieļu pakaramie dvieļu turētāji kāpņu formā ir veidoti kā kāpnes, un tajos ir vairāki stieņi vai pakāpieni dvieļu pakāršanai. Tie ir dažāda garuma, un tos var atspiest pret sienu.

Ir viegli izvēlēties tādu, kas atbilst jūsu vannas istabas dizainam un individuālajām vajadzībām. Tāpēc dodieties uz priekšu un iegādājieties kārtīgu dvieļu turētāju un izbaudiet greznību ar siltiem, sausiem un sakārtotiem dvieļiem katru dienu.

Kur var novietot dvieļu turētāju?

Vannas istabā dvieļu statīvus var novietot dažādās vietās atkarībā no jūsu gaumes un vannas istabas plānojuma. Blakus dušai vai vannai varat novietot dvieļu turētāju, lai pēc mazgāšanās vai dušas būtu vieglāk paņemt dvieli. To var arī glīti novietot pie izlietnes, lai nosusinātu rokas pēc mazgāšanas.

Nosakot, kur novietot dvieļu turētāju, ņemiet vērā vannas istabas izmēru un stilu, kā arī savas vēlmes un vajadzības. Tomēr ideja ir saglabāt jūsu dvieļus sakārtotus un viegli pieejamus, vienlaikus nodrošinot arī stilīgu vannas istabas dekoru.

Kāpēc izmantot nerūsējošā tērauda dvieļu turētāju?

Nerūsējošais tērauds ir populārs dvieļu turētāju materiāls, jo tas ir izturīgs, viegli kopjams un izskatās pievilcīgi. Tas ir izturīgs pret koroziju, rūsu un traipiem, tāpēc ir lieliska izvēle vannas istabas piederumiem, kas pakļauti mitruma un ūdens iedarbībai.

Tam ir arī gluds un moderns izskats, kas var saderēt ar dažādiem vannas istabas iekārtojuma stiliem - no mūsdienīga līdz minimālisma stilam. Nerūsējošā tērauda dvieļu turētāji ir arī ilgi kalpojoši, jo to kalpošanas laiks ir ilgāks nekā citiem materiāliem. Laika gaitā tās mazāk lūst, plaisā vai lūst, un tās var kalpot daudzus gadus. Blomus zīmols saviem klientiem piedāvā skaistu nerūsējošā tērauda dvieļu statīvu klāstu, kas iederēsies jūsu modernajā interjerā.

Lai iegādātos citus augstākās kvalitātes izstrādājumus dvieļu pakarināšanai, varat aplūkot mūsu dvieļu turētāju un dvieļu āķu kolekciju. Varat apskatīt arī mūsu kosmētikas piederumu klāstu.