Stelton

Ikoniskā un inovatīvā zīmola Stelton radītie produkti palīdzēs izveidot mājīgu dzīvesvietu un ļaus baudīt skaistu ikdienu. Zīmolu raksturo vienmēr aktuālais dāņu dizains, kvalitāte un izturība.
117 items total
Elektriskā tējkanna AMPHORA 1,2 l, melna, Stelton SN2231
Filtrs NOHR, melns, nerūsējošs tērauds, Stelton
49,95 €
SN613
Lejkanna BLOOM 2 l, pelēka, nerūsējošs tērauds, Stelton SN3451
Maizes grozs 23 cm, tumši zaļš, kokvilna, Stelton
37,95 €
SN1344
Sīkumu trauciņš FJORD 18 cm, melns, keramika, Stelton SN115
Svečturis IDA 10 cm, melns, dzelzs, Stelton
37,95 €
SN480
Termokrūze TO GO CLICK 200 ml, tumši zaļa, Stelton SN67526
Termokrūze TO GO CLICK 200 ml, tumši zila, Stelton
32,95 €
SN67544
Termokrūze TO GO CLICK 400 ml, tumši zaļa, Stelton SN68526
Termokrūze TO GO CLICK 400 ml, tumši zila, Stelton
37,95 €
SN68544
Termopudele KEEP COOL 600 ml, gaiši zila, Stelton
37,95 €
SN137212
Termopudele KEEP COOL 600 ml, tumši zila, Stelton
37,95 €
SN35519
Termosa kanna EM77 1 l, tumši zaļa, plastmasa, Stelton SN9954
Termosa kanna EM77 1 l, tumši zila, plastmasa, Stelton SN9955
Up
More products

Stelton - pārlaicīgs un funkcionāls dizains ikvienam

Stelton ir dāņu dizaina zīmols, ko 1960. gadā dibināja Nilss Stellans Homs un Kartons Madlairs. Vispirms viņi mēģināja pārdot sporta apavus un mēbeles, bet, uzzinājuši par nelielu rūpnīcu "Danish Stainless", viņi sāka reklamēt nerūsējošā tērauda mērces bļodiņa kas kļuva ļoti populārs Dānijas datortehnikas veikalos un ārpus Dānijas. 1963. gadā Pēters Holmblads tika pieņemts darbā Stelton pārdošanas vadītāja amatā (vēlāk kļuva par uzņēmuma vadītāju). Viņš ieviesa savas vizionārās idejas, un zīmols drīz vien kļuva pazīstams ar savu augstas kvalitātes, funkcionālo un minimālisma dizainu.

2004. gadā Ring ģimene iegādājās Stelton, un kopš tā laika Stelton ir paplašinājusi sadarbību ar starptautiskiem arhitektiem un dizaineriem. Stelton, kura misija ir padarīt ikdienu skaistu, ir izdevies radīt ikoniskus dizainus, kas laika gaitā ir kļuvuši par klasiku - no virtuves piederumiem līdz galda piederumiem un tējas un kafijas izstrādājumiem.

Zīmola dizaineri

Steltonzīmola vēsturi iezīmē sadarbība ar dažiem izcilākajiem mūsdienu dizaineriem. Zīmols vienmēr ir centies paplašināt dizaina un inovāciju robežas, un tas ir bijis iespējams, sadarbojoties ar atzītiem dizaineriem. Viena no veiksmīgākajām zīmola partnerattiecībām bija ar leģendāro dāņu dizaineru Arni Jakobsenu, kurš izveidoja Cylinda-Line- nerūsējošā tērauda trauku kolekciju, kas ir kļuvusi par dāņu dizaina klasiku.

Cylinda-line 1967. gadā, un tam uzreiz tika piešķirtas vairākas dizaina balvas. Sākotnēji kolekcija tika uztverta kā ļoti avangardiska, bet tagad tā ir atzīta par klasiska, izsmalcināta stila simbolu.

Citi slaveni dizaineri, kas strādājuši vietnē Stelton, ir Ēriks Magnussens, kurš izstrādāja ikonisko modeli Stelton Vacuum Jug, un Klauss Raths, kurš radīja godalgotu EM77 Vacuum Jug. Steltontā apņemšanās sadarboties ar talantīgiem dizaineriem ir palīdzējusi zīmolam saglabāt aktualitāti un radīt produktus, kas iztur laika pārbaudi.

Stelton's katalogs - ikdienas produktu mūžīgais skaistums

Stelton's izstrādājumiem ir raksturīgs vienkāršs, funkcionāls dizains, kas koncentrējas uz būtiskāko. Zīmola minimālisma pieeja dizainam atspoguļojas tā izstrādājumos, kuriem bieži vien raksturīgas tīras līnijas un gluda, moderna estētika. Koncentrēšanās uz vienkāršību un funkcionalitāti ir palīdzējusi vietnē Stelton radīt pārlaicīgus dizainus, kas ir gan praktiski, gan skaisti.

Viens no ikoniskākajiem Stelton izstrādājumiem ir EM77 Vacuum Jug, ko izstrādājis Klauss Raths. Krūze, kas tika ieviesta 1993. gadā, ir pazīstama ar savu īpašo formu un unikālo "klikšķi", ko tā izdara, atverot un aizverot. Krūze ir saņēmusi vairākus apbalvojumus par savu dizainu, tostarp prestižo Red Dot Design Award.

Stelton ir saņēmusi arī vairākas dizaina balvas par citiem produktiem, tostarp par Pētera Holmblāda i:cons kolekciju, kas saņēma Good Design Award, un Pure Black nažu kolekciju, kas saņēma IF Product Design Award.

Stila ziņā Stelton izstrādājumiem ir raksturīgs mūsdienīgs, minimālisma stils. Šī zīmola izstrādājumi bieži vien ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, nerūsējošā tērauda un porcelāna, kas ir izturīgi un ilgi kalpo. Stelton's dizains ir arī ļoti funkcionāls, jo daudzi izstrādājumi ir paredzēti lietošanai virtuvē un pie galds.

Stelton - jums tas patiks!

Kulina klienti iecienījuši Stelton produktus to vienkāršā, funkcionālā dizaina, kā arī augstas kvalitātes materiālu un meistarības dēļ. Steltonzīmola produkti ir paredzēti lietošanai un baudīšanai ikdienā, un tā apņemšanās radīt gan skaistus, gan praktiskus produktus ir palīdzējusi tam kļūt par vienu no pasaulē atzītākajiem dizaina zīmoliem. Neatkarīgi no tā, vai meklējat kafijas krūzīti, salātu bļodaļodu vai vakuuma krūzi, vietnē Stelton atradīsiet produktu, kas atbildīs jūsu vajadzībām un pārsniegs jūsu cerības.