6 items total
Skoča turētājs CAP 10 cm, Philippi
49,90 €
PHP273051
Trauks saspraudēm CHIP, Alessi
55 €
ALRT01
Zīmuļu asināmais CASTOR, Alessi
58 €
ALRT02
Caurumotājs CAP 10 cm, sudraba krāsa, Philippi
59,90 €
PHP273050
Mērlenta GENTS 3 m, krēmkrāsas, Blomus
36,21 €
BM66232
Mērlenta GENTS 3 m, tumši pelēka, Blomus
36,21 €
BM66234

Biroja piederumi - maksimāli palieliniet biroja produktivitāti ar dizainu

Biroja piederumi ir būtiska ikvienas darba telpas, pat mājas biroja, sastāvdaļa. Šie rīki, sākot ar caurumotājiem un beidzot ar papīra saspraudēm, ir nepieciešami ikdienas darbiem un var uzlabot efektivitāti, produktivitāti un organizāciju. Bet ne tikai. Dizainera biroja piederumi ir arī lieliska dāvana kolēģiem, biznesa partneriem, brālim vai tēvam.

Izvēlēties labākos rīkus, kas atbilst visām jūsu vajadzībām, nav viegli, taču ir vērts padomāt. Izvēlieties aksesuārus, kas atbilst jūsu biroja stilam - neatkarīgi no tā, vai tas ir mājas vai uzņēmuma birojs, - un pārliecinieties, cik ļoti varat izbaudīt laiku, ko pavadāt darbā, bet skaistu priekšmetu ieskautībā

Kāda veida kancelejas preces ir pieejamas vietnē Kulina?

Portālā Kulina ir pieejams plašs kancelejas piederumu klāsts, kas ir izstrādāts tā, lai atbilstu jebkuras darbavietas prasībām.

  • Zīmuļu asināmais: Zīmuļu asinātāji tiek izmantoti, lai zīmuļus uzasinātu līdz precīzam galam un tos varētu izmantot rakstīšanai, skicēšanai vai krāsošanai. Zīmulis bez asināmā ir bezjēdzīgs.
  • Lentu dozatori: Līmlentes dozatori tiek izmantoti, lai regulētā un lietotājam ērtā veidā dozētu maskējošo lentu vai skotu lenti. Tas nodrošina labu manipulāciju ar lenti bez nepieciešamības izmantot šķēres.
  • Skavotāji: Tie ir instrumenti, ko izmanto dokumentu saspraušanai. Ir daudz dažādu formu un izmēru skavotāju, un daži no tiem var piestiprināt līdz pat 100 lapām vienlaicīgi.
  • Lineāli: Lineālus izmanto taisno līniju zīmēšanai un mērīšanai. Tie ir pieejami dažāda garuma un no dažādiem materiāliem.
  • Papīra saspraudes: Papīra saspraudes ir mazi, saliektas plastmasas vai stieples gabaliņi, ko izmanto, lai uz īsu brīdi sastiprinātu papīrus. Tie ir dažādu formu, izmēru un krāsu.
  • Caurumu caurumotāji: Caurumotāji ir rīki, ko izmanto, lai caurumiņus iesiešanai vai uzglabāšanai. Tie ir dažādu formu un izmēru, un daži no tiem var vienlaikus caurdurt vairākus caurumus.

Daudzi zīmoli, kas pieejami Kulina, piedāvā modernus, dizaina un dažkārt arī smieklīgus biroja piederumus. Pārliecinieties, ka esat pārbaudījis dizainparaugus, ko Alessi (un tās leģendāro zīmuļu asināmais Castor vai papīra saspraužu turētāji), minimālisma produktus no Blomus un biroja piederumus Philippi, kas ir lieliskas dāvanas visiem darbaholiķiem, kā arī arhitektiem vai IT darbiniekiem.