Tefal

Viss sākās ar nepiedegošo pannu - revolucionāru produktu, kas padarīja cepšanu vienkāršāku un patīkamāku. Kopš tā laika "Tefal" piedāvā virtuves tehniku un piederumus jeb "idejas, bez kurām nevar dzīvot" atbilstoši uzņēmuma moto: ērtākai ikdienai!
260 items total
Dārzeņu mizotājs INGENIO, Tefal
KULINA WEEKEND
11 € –15 %
9,35 €
TEFK2071014
Zupas kauss INGENIO, Tefal
KULINA WEEKEND
9 € –15 %
Zupas kauss INGENIO, Tefal
Pieejams (27 pcs)
7,65 €
TEFK2060114
Up
More products

"Tefal" - uzticams partneris jūsu virtuvē

Romantisks stāsts aiz nepiedegošas pannas

"Tefal" ir viens no tirgus līderiem, kas piedāvā virtuves piederumus un virtuves iekārtas. Taču šo praktisko produktu stāsts ir diezgan romantisks. Kā tas viss sākās?

1945. gadā franču inženieris Marks Gregoire (Marc Grégoire) vēroja, kā viņa sieva cīnās ar olu, kas pielipusi pie pannas dibena. Toreiz viņš izdomāja izgudrot pannu ar nepiedegošu dibenu - pannu, kas nepielīp pat ar ļoti mazu tauku daudzumu. Patiesībā viņš sekoja viņas padomam un, tāpat kā zvejas rīkiem, izmantoja teflonu, lai pārklātu savas pannas. Viņš atvēra savu pirmo rūpnīcu Sarselas pilsētā Parīzes priekšpilsētā un izvēlējās zīmola nosaukumu "Tefal" (kombinācija no vārdiem TEFlons un alumīnijs).

"Tefal" misija un vīzija

"Tefal" ideja ir vienkārša - atvieglot cilvēku dzīvi. Nepiedegošas pannas, daudzfunkcionāli gatavošanas katli vai bezvadu gludekļi ir tikai daži to produktu piemēri, kas to dara!

Lai to panāktu, "Tefal" pastāvīgi ievieš jauninājumus savos produktos, vienlaikus nodrošinot to kvalitāti, uzticamību, funkcionalitāti un izturību.

"Tefal" katli un pannas, mazās virtuves iekārtas un piederumus var izmantot katru dienu un īpašos gadījumos, atbalstot to lietotājus pieejamās mājas gatavošanas procesā un daloties pāris īpašos brīžos ar saviem mīļajiem.

Inovācijas - "Tefal" zīmola pamatā

"Tefal" vienmēr ir sekojis vienai vienkāršai veiksmes receptei: pastāvīgai inovācijai. Inovācijas nozīmē arī ieklausīties patērētājos un sekot līdzi izmaiņām viņu dzīvesveidā, kā arī pielāgot produktus un to funkcijas mūsdienu mūsdienu dzīves realitātei.

Daži slaveni "Tefal" izgudrojumi ir:

  • "nepiedegošā panna", ko patentēja Marks Gregoire (Marc Grégoire) 1954. gadā
  • 1996. gadā tika izgudrots Tefal Ingenio klāsts: virkne gatavošanas katlu un pannu ar noņemamiem rokturiem, kas atvieglo to uzglabāšanu
  • 2000. gadā uzņēmums "Tefal" radīja Thermo-Spot, jaunu inovāciju cepšanas pannām. Šis karstuma indikators maina savu aspektu atkarībā no pannas temperatūras, parādot klientiem, kad panna ir sasniegusi pareizo temperatūru, lai nodrošinātu nevainojamus gatavošanas rezultātus
  • 2006. gadā uzņēmums "Tefal" ieviesa ģimenes taukvāres katlu ActiFry, kas lietotājiem ļauj pagatavot kartupeļus un citus ēdienus, izmantojot tikai vienu karoti eļļas.
  • 2012. gadā uzņēmums "Tefal" ieviesa Freemove - pirmo bezvadu tvaika gludekli - pilnībā bezvadu gludekli, kas ļauj tā lietotājam (-i) gludinot brīvi pārvietoties